עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך 49

אשכול: תקווה לגיימינג הישראלי? D:

הסמל האישי של jojoz0r
    jojoz0r jojoz0r מנותק מנהל בכיר בויגיימס #2
    קיבל לייק
    0 פעמים
    pp KUJU!

bijjo bijjo מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Roie צפה בהודעה
    אתה רואה שחקנים פעילים? כי אני לא..
    אתה אוהד מכבי

הסמל האישי של Unitech
    Unitech Unitech מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי fusion צפה בהודעה
    איזה שטויות ..
    וחוץ מזה , כבר מלא זמן שאתם אומרים שתרימו איזו תחרות .. שום דבר לא באמת קורה.
    (אם כל הכבוד למיכאל ולמה שהוא עשה - אני מדבר על משו בסדר גודל קצת אחר).
    טוב שככה,אף אחד פה לא רציני בשיט

Bugy Bugy מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי !Go_laN צפה בהודעה
    אחי אין מה לצפות מאפחד, המשחק פשוט לא הצליח בישראל.. (אני מדבר על מקוריים..)
    תביא לי עכשיו ליינאפ של 10 קבוצות שאתה יודע שכל אחד ואחד שמה פעיל והם רוצים לשחק, ואני כבר יארגן.

אין מה לעשות אחי, אם פעם היו 6 קלאנים מקוריים פעילים ורציניים עם CB והכל, היום יש אולי 3-2..

אה ואללה??

אתה יודע כמה אנשים שיחקו במולטי של קוד4??
    לפחות 1000.. ופשוט ראו שאין פה כלום, כי אי אפשר לבנות קהילה שמתבססת על משחקים נגד אנשים מחול, כי ככה אנשים יעדיפו לשחק משחקים כמו CS.
    ושניסו לפתח דברים בארץ, כולם פחדו לשחק כדי שלא ידעו עד כמה הם גרועים וכל הבושה הטיפשית הזאת..
    אז קהילה שבנויה על ניצול המשאבים שלה, ושום עזרה לפתח פה משהו.. לדוגמא 99% מהקהילה משחקים פאבליק וpcw/cb נגד קבוצות מחול, ומשתמשים בשרתים ישראלים ובוונטים\טיםספיקים ישראלים, אבל שהם צריכים לעשות משהו כדיי לעזור לפתח את הקהילה פה, מגיעים האלף תירוצים..

בגדול אני חושב שאם מההתחלה הניהול היה קפדן עם מטרות, והסברה של חוקים ברורים ולא קהילת ספאם ומריבות, הדברים היו שונים..

ועם כל הכבוד לך מייק, התרומה שלך לא נראית לעין וכל הקהילה חושבת שאתה שחצן ושסתם יש לך גישות כי אתה מייק..
    אז שככה ההנהלה נראית מבחוץ שזה כולל את שי ואלעד, אז מה הציפיות מהקהילה??

ומייק אתה לא מבין שאתה עוסק פה לרב בילדים בני 13-18, שהאגו עדיין שולט בהם ושהם חושבים שהם צודקים בכל דבר, אז שאתה אומר לילד כזה שהוא טועה ומביא לו באן רב הפעמים בלי הסבר, אז כל הילדים שהם גם כאלה חושבים שאתה חרא של בן אדם, ואתה לא יכול להגיד שזה מה שצריך לעשות איתם, כי ככה פשוט ילדים בגילאים האלה.

ואם היית פותח יותר אשכולות הסבר כמו שעשית מדיי פעם, אנשים היו יותר מבינים מה הולך וגם יותר מעריכים אותך.
    ובמצב שהקהילה חושבת שההנהלה לא עושה כלום, אז זה מה שקורה

*danidin *danidin מנותק סמנכ"ל שרת סאבוטאג'
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Bugy צפה בהודעה
    אה ואללה??

אתה יודע כמה אנשים שיחקו במולטי של קוד4??
    לפחות 1000.. ופשוט ראו שאין פה כלום, כי אי אפשר לבנות קהילה שמתבססת על משחקים נגד אנשים מחול, כי ככה אנשים יעדיפו לשחק משחקים כמו CS.
    ושניסו לפתח דברים בארץ, כולם פחדו לשחק כדי שלא ידעו עד כמה הם גרועים וכל הבושה הטיפשית הזאת..
    אז קהילה שבנויה על ניצול המשאבים שלה, ושום עזרה לפתח פה משהו.. לדוגמא 99% מהקהילה משחקים פאבליק וpcw/cb נגד קבוצות מחול, ומשתמשים בשרתים ישראלים ובוונטים\טיםספיקים ישראלים, אבל שהם צריכים לעשות משהו כדיי לעזור לפתח את הקהילה פה, מגיעים האלף תירוצים..

בגדול אני חושב שאם מההתחלה הניהול היה קפדן עם מטרות, והסברה של חוקים ברורים ולא קהילת ספאם ומריבות, הדברים היו שונים..

ועם כל הכבוד לך מייק, התרומה שלך לא נראית לעין וכל הקהילה חושבת שאתה שחצן ושסתם יש לך גישות כי אתה מייק..
    אז שככה ההנהלה נראית מבחוץ שזה כולל את שי ואלעד, אז מה הציפיות מהקהילה??

ומייק אתה לא מבין שאתה עוסק פה לרב בילדים בני 13-18, שהאגו עדיין שולט בהם ושהם חושבים שהם צודקים בכל דבר, אז שאתה אומר לילד כזה שהוא טועה ומביא לו באן רב הפעמים בלי הסבר, אז כל הילדים שהם גם כאלה חושבים שאתה חרא של בן אדם, ואתה לא יכול להגיד שזה מה שצריך לעשות איתם, כי ככה פשוט ילדים בגילאים האלה.

ואם היית פותח יותר אשכולות הסבר כמו שעשית מדיי פעם, אנשים היו יותר מבינים מה הולך וגם יותר מעריכים אותך.
    ובמצב שהקהילה חושבת שההנהלה לא עושה כלום, אז זה מה שקורה
    OMG!
    בוגי. נראה לי קצת נסחפת עם כל הקטע עם מייק, נקווה שלא יתן לך איזה באן, חחחח.....
    אישית, אני יכול לומר בפה מלא, מייק עושה הרבה, ובפועל לקהילה,
    עצם העניין שייש לו את האנרגיות למנות אדמינים ולגבות אותם, להקשיב לתלונות ולנסות לפתור אותם,
    (אפילו שאין לו זמן כמעט לכלום, אז כל הכבוד לו. באמת)
    כשהייתי אדמין בסאבו הוא בהחלט עזר לי,
    הטענות שלי הם כלפי: אליעד, לפי דעתי הוא הבעיה העיקרית כאן, (אני מקווה שהוא לא יתן לי באן על הדברים הנכתבים כאן, אני פשוט כותב עובדות)
    הוא השליט המחזיק בפועל ב"בייצים" של הקהילה (סלחו לי על הביטוי,)
    השרתים הם שלו!!! הוא מחליט אם הם סגורים או פתוחים וכו' האתר גם כן שלו,
    ובכל אופן הוא הרבה פחות מורגש מ-מייק, לא איכפת לו בכלל אם השרת (סאבו) שמשם כל שחקן קוד הגיע,
    מתופעל בכלל, כשהייתי אדמין (חלק מהזמן עם אנימור) השרת פשוט שיגשג,
    לאחר תקופה מסויימת הורידו לכולם את הסמכויות מהכול.
    ואפילו הסבר קלוש לא קיבלתי מה קורה, (חודשים עבדתי לסדר את השרת, ואני לא מקבל אפילו הסבר קלוש מה קורה עם האדמין על הסרבר, רק אחרי "טרטורים" קיבלתי רבע הסבר,)
    אם זו הגישה שמקבל אדמין שקורע את עצמו להחזיק שרת שמלא 32\32 כל היום,
    ואין לו אפילו את הזכות להתעדכן מה קורה בסרבר שהוא מנהל, אז למה אתם מצפים?
    תכל'ס הבעיה פשוטה, לבעל השרתים יש שרתים ואתר שכבר לא מעניינים אותו, חבל.

Bugy Bugy מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי *danidin צפה בהודעה
    OMG!
    בוגי. נראה לי קצת נסחפת עם כל הקטע עם מייק, נקווה שלא יתן לך איזה באן, חחחח.....
    אישית, אני יכול לומר בפה מלא, מייק עושה הרבה, ובפועל לקהילה,
    עצם העניין שייש לו את האנרגיות למנות אדמינים ולגבות אותם, להקשיב לתלונות ולנסות לפתור אותם,
    (אפילו שאין לו זמן כמעט לכלום, אז כל הכבוד לו. באמת)
    כשהייתי אדמין בסאבו הוא בהחלט עזר לי,
    הטענות שלי הם כלפי: אליעד, לפי דעתי הוא הבעיה העיקרית כאן, (אני מקווה שהוא לא יתן לי באן על הדברים הנכתבים כאן, אני פשוט כותב עובדות)
    הוא השליט המחזיק בפועל ב"בייצים" של הקהילה (סלחו לי על הביטוי,)
    השרתים הם שלו!!! הוא מחליט אם הם סגורים או פתוחים וכו' האתר גם כן שלו,
    ובכל אופן הוא הרבה פחות מורגש מ-מייק, לא איכפת לו בכלל אם השרת (סאבו) שמשם כל שחקן קוד הגיע,
    מתופעל בכלל, כשהייתי אדמין (חלק מהזמן עם אנימור) השרת פשוט שיגשג,
    לאחר תקופה מסויימת הורידו לכולם את הסמכויות מהכול.
    ואפילו הסבר קלוש לא קיבלתי מה קורה, (חודשים עבדתי לסדר את השרת, ואני לא מקבל אפילו הסבר קלוש מה קורה עם האדמין על הסרבר, רק אחרי "טרטורים" קיבלתי רבע הסבר,)
    אם זו הגישה שמקבל אדמין שקורע את עצמו להחזיק שרת שמלא 32\32 כל היום,
    ואין לו אפילו את הזכות להתעדכן מה קורה בסרבר שהוא מנהל, אז למה אתם מצפים?
    תכל'ס הבעיה פשוטה, לבעל השרתים יש שרתים ואתר שכבר לא מעניינים אותו, חבל.
    חחח לא אמרתי שמייק לא עושה כלום, אמרתי שזה מה שנראה לקהילה בכללי..
    אני דווקא יודע שהוא עושה, אבל אנחנו במצב שקצת מאוחר מדיי..
    או שפשוט להתחיל לתת חוקים קשים, ולא ישר לעבור לבאן, צריך להסביר למה זה הכל

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    http://www.szf.co.il/f293/t104961-2/#post1052124
    תקרא עד שירד לך דם מהמח.

וכן לא עשיתי כלום בשביל לעזור, בהתחלה לא רק שכולם גלשו פה, גם הייתי עוזר לכל אחד בפרטי וכו', תראה כמה זמן עבר עד שהתחלתי להעיף את כל ה MSים מפה.

אפילו הלכתי וביקשתי לאדר בשביל הקהילה, עכשיו אני רק מצטער כל יום לאדמין בסיבי שנכשלתי והטעתי אותו.

נתנו את כל הכלים לגרום לזה לעבוד: 1. המשחק לא כזה כיף, אחרי שנה וכבר נמאס לשחק (טיאו/סיאס נמאס אחרי לפחות 4 שנים) 2. השחקנים חדשים מדי למשחקי אונליין. 1 ו 2 יוצרים ביחד טירוף שמאוד קשה לעקוף.

ואל תזכירו את אליעד, הוא עובד ביותר מ 6 עבודות שונות, אין לו זמן לשטויות או תחביבים כרגע.

כמו שאמרתי בוגי, אתה יכול ללכת לויגיימס מתי שתרצה, אני לא מחזיק אותך, תגיד להם שאתה רוצה להיות מנהל כמו נורמן/פריק ועוד 5 המנהלים השונים שחשבו שהם יודעים איך לעשות את זה נכון ואנחנו כבר נראה. בעצם מתאים לך להיות שם אחרי מה שעשית, אתה תשתלב מצויין עם סיאס לדעתי :]
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

kimi kimi מנותק The good fella :)
    קיבל לייק
    0 פעמים
    איזה שטויות ..
    וחוץ מזה , כבר מלא זמן שאתם אומרים שתרימו איזו תחרות .. שום דבר לא באמת קורה.
    (אם כל הכבוד למיכאל ולמה שהוא עשה - אני מדבר על משו בסדר גודל קצת אחר).
    עם היה עם מה לעבוד, הייתה רואה תוצאות אחרות

(אני לא מדבר מבחינה ניהולית / משאבים)

Yurjah Yurjah מנותק ותיק
    קיבל לייק
    17 פעמים
    ועם כל הכבוד לך מייק, התרומה שלך לא נראית לעין
    עכשיו היא לא נראת לעין... אחרי ניסיון ה iGL שנכשל, אחרי כמה וכמה ניסיונות להעביר פה את המסר הברור, אחרי פתיחת לאדר ועוד כל זה בחינם כאשר כל שרתי הפאבליק הוגשו לכולם במצע זהב. לא נראה לי שלמישהו היה עוד כוח או רצון להמשיך עם ה"קהילה" הזו. ישמצב אתם באים לכאן עם הגדרה מהמילון למילה "קהילה"?

"If the ladder fails, I'll stop the support in the community. It's just as same as surfing in FXP" זה המשפט שכנראה יסביר את חוסר הציפיות לגבי הכל.

ותגידו תודה שיש לכם עדיין שרת TDM ו Sabotage, אני כבר ממזמן הייתי סוגר ת'באסטה.

Bugy Bugy מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikewithbike צפה בהודעה
    http://www.szf.co.il/f293/t104961-2/#post1052124
    תקרא עד שירד לך דם מהמח.

וכן לא עשיתי כלום בשביל לעזור, בהתחלה לא רק שכולם גלשו פה, גם הייתי עוזר לכל אחד בפרטי וכו', תראה כמה זמן עבר עד שהתחלתי להעיף את כל ה MSים מפה.

אפילו הלכתי וביקשתי לאדר בשביל הקהילה, עכשיו אני רק מצטער כל יום לאדמין בסיבי שנכשלתי והטעתי אותו.

נתנו את כל הכלים לגרום לזה לעבוד: 1. המשחק לא כזה כיף, אחרי שנה וכבר נמאס לשחק (טיאו/סיאס נמאס אחרי לפחות 4 שנים) 2. השחקנים חדשים מדי למשחקי אונליין. 1 ו 2 יוצרים ביחד טירוף שמאוד קשה לעקוף.

ואל תזכירו את אליעד, הוא עובד ביותר מ 6 עבודות שונות, אין לו זמן לשטויות או תחביבים כרגע.

כמו שאמרתי בוגי, אתה יכול ללכת לויגיימס מתי שתרצה, אני לא מחזיק אותך, תגיד להם שאתה רוצה להיות מנהל כמו נורמן/פריק ועוד 5 המנהלים השונים שחשבו שהם יודעים איך לעשות את זה נכון ואנחנו כבר נראה. בעצם מתאים לך להיות שם אחרי מה שעשית, אתה תשתלב מצויין עם סיאס לדעתי :]
    מה יש לך בעיות הבנת הנקרא?? כתבתי שאני יודע שאתה תרמת, אבל שמעתי יותר מדיי תלונות מאנשים על זה שאתה לא עושה כלום, לא היה יום שלא בקשו ממני לשאול אותך דברים כי אתה לא עונה להם, אז תמיד חשבו שאתה מסנן כי אין לך כח.

וגם ה2 סיבות שהבאת היו משתנות אם הקהילה הייתה פה של 400-500 ילדים, ושנינו יודעים שהיה אפשרות כזאת.
    וכל הMSים ראית שיש אפשרות יותר טובה מבאן, כמו שעשית לפליקס ולעוד חיילים שלך

ואיך אתה יודע שזה רק בסיאס?? אני משתמש גם בצ'יטים פה

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    מה יש לך בעיות הבנת הנקרא?? כתבתי שאני יודע שאתה תרמת, אבל שמעתי יותר מדיי תלונות מאנשים על זה שאתה לא עושה כלום, לא היה יום שלא בקשו ממני לשאול אותך דברים כי אתה לא עונה להם, אז תמיד חשבו שאתה מסנן כי אין לך כח.

וגם ה2 סיבות שהבאת היו משתנות אם הקהילה הייתה פה של 400-500 ילדים, ושנינו יודעים שהיה אפשרות כזאת.

ואיך אתה יודע שזה רק בסיאס?? אני משתמש גם בצ'יטים פה
    אם הייתה אפשרות כזאת, כנראה שהמקום היה הופך להיות ויגיימס 2. ואני מאז ומתמיד אמרתי שכל מה שאני עושה זה בגדר התשוקה שלי לאותו דבר, אני לא רוצה להביא לפה 500 משתמשים ולעבוד קשה בשביל כלום, לסבול טמטום שעברתי לפני שנים שבניתי קהילה אחרת, אני משחק במשחק ואני רוצה קהילה תחרותית, זה מה שניסיתי לעשות.

ואם אתה באמת מאמין שיש פה יותר מ 5 אנשים שיודעים מה זה לקחת את המשחק ברצינות אתה טועה, כמה פעמים היה לנו פה אשכולות ומריבות על כל הלחץ החברתי שברגע שמישהו משקיע קצת במשחק הוא ישר נקרא חרשן. "מה פתאום אני ילד מחשב? חחח נראה לכם אני בכלל לא יודע מה זה בית, אני בכלל ישן באוהל בשכונה" וכל החרא הזה..

האנשים שהיו אמורים להוות דוגמא לאחרים לא עשו את זה, כל ה"טופ" (אם אפשר לקרוא לזה ככה) היה גרוע מהתחלה(ולא בסקיל, כי סקיל זה משהו שלוקח זמן ובסוף כולם מתמקצעים בו), המריבות שרצו פה בגלל החולי כח גרמו לפיצול בהתחלה ודרך עוד יותר קשה להתחיל, הרבה אנשים עבדו קשה מאוד כדי לגרום לפורום הזה להכשל. האנשים האלה לא יודעים שאני יודע עליהם, הם גם הספיקו להתיידד איתי במשך הזמן ו "להחליף צדדים" אחרי שהם ראו שאני לא מתחבא מאחורי מסכות או מוכר שקרים לקהילה, מה שיש זה מה שיש, אבל שכל אותם האנשים יודעו טוב מאוד שהם אשמים. ואני לא מצביע ומאשים אף אחד ספציפית כפי שאתה רואה, אבל הרשימה קיימת ואני עוקב טוב טוב שאותם אנשים לא ינסו אפילו לבוא ולהתבכיין פה על זה. (אם הייתי סומך עליך כמו בעבר הלא רחוק, הייתי מגלה לך דוגרי על מה אני מדבר, אתה יודע שאני בד"כ לא ממציא דברים, אבל חבל שקרה מה שקרה).

אבל בשורה התחתונה, אנשים העדיפו להשאר פה, למרות שמאז ומתמיד אמרנו שאנחנו לא מנסים לנהל קהילה רשמית, לא רוצים פורום רשמי, הכל פה תחת עבודה פרטית של שחקנים שנהנים מהמשחק כמו כולם, ואנחנו בטח ובטח לא אחראים על הנפילה שלה. עשינו מעל ומעבר, ניסינו להתפשר עם קהילות אחרות, נתנו להרבה אדמינים להראות את עצמם וזה לא הלך.

* בנימה אישית אני לא כזה עצוב על הזמן המבוזבז, עכשיו שאני יודע שסדרת קוד נגמרה כמעט רשמית אפשר להתחיל להרגע ולקחת קצת את תפקיד השחקן בקהילה (כזאת או אחרת). מה שכן, הפורום הזה (סטלה בגדול) כל עוד אנחנו כאן, לדעתי תמיד עדיף להשאר פה ולהריץ דיונים, בשום מקום אחר לא יהיה דיונים פתוחים כאלה. אני לא רואה את עצמי הולך ל FXP או ויגיימס ומשתלב שם, זה פשוט לא באופי שלי הניהול הזה.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

הסמל האישי של jojoz0r
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה שנכון נכון, פה זה המקום היחידי שלא תקבל באן על ספאם, מה שמושך ג'וקים וילדים בני 11

qzeey qzeey מנותק ניצב ראשי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikewithbike צפה בהודעה
    אם הייתה אפשרות כזאת, כנראה שהמקום היה הופך להיות ויגיימס 2. ואני מאז ומתמיד אמרתי שכל מה שאני עושה זה בגדר התשוקה שלי לאותו דבר, אני לא רוצה להביא לפה 500 משתמשים ולעבוד קשה בשביל כלום, לסבול טמטום שעברתי לפני שנים שבניתי קהילה אחרת, אני משחק במשחק ואני רוצה קהילה תחרותית, זה מה שניסיתי לעשות.

ואם אתה באמת מאמין שיש פה יותר מ 5 אנשים שיודעים מה זה לקחת את המשחק ברצינות אתה טועה, כמה פעמים היה לנו פה אשכולות ומריבות על כל הלחץ החברתי שברגע שמישהו משקיע קצת במשחק הוא ישר נקרא חרשן. "מה פתאום אני ילד מחשב? חחח נראה לכם אני בכלל לא יודע מה זה בית, אני בכלל ישן באוהל בשכונה" וכל החרא הזה..

האנשים שהיו אמורים להוות דוגמא לאחרים לא עשו את זה, כל ה"טופ" (אם אפשר לקרוא לזה ככה) היה גרוע מהתחלה(ולא בסקיל, כי סקיל זה משהו שלוקח זמן ובסוף כולם מתמקצעים בו), המריבות שרצו פה בגלל החולי כח גרמו לפיצול בהתחלה ודרך עוד יותר קשה להתחיל, הרבה אנשים עבדו קשה מאוד כדי לגרום לפורום הזה להכשל. האנשים האלה לא יודעים שאני יודע עליהם, הם גם הספיקו להתיידד איתי במשך הזמן ו "להחליף צדדים" אחרי שהם ראו שאני לא מתחבא מאחורי מסכות או מוכר שקרים לקהילה, מה שיש זה מה שיש, אבל שכל אותם האנשים יודעו טוב מאוד שהם אשמים. ואני לא מצביע ומאשים אף אחד ספציפית כפי שאתה רואה, אבל הרשימה קיימת ואני עוקב טוב טוב שאותם אנשים לא ינסו אפילו לבוא ולהתבכיין פה על זה. (אם הייתי סומך עליך כמו בעבר הלא רחוק, הייתי מגלה לך דוגרי על מה אני מדבר, אתה יודע שאני בד"כ לא ממציא דברים, אבל חבל שקרה מה שקרה).

אבל בשורה התחתונה, אנשים העדיפו להשאר פה, למרות שמאז ומתמיד אמרנו שאנחנו לא מנסים לנהל קהילה רשמית, לא רוצים פורום רשמי, הכל פה תחת עבודה פרטית של שחקנים שנהנים מהמשחק כמו כולם, ואנחנו בטח ובטח לא אחראים על הנפילה שלה. עשינו מעל ומעבר, ניסינו להתפשר עם קהילות אחרות, נתנו להרבה אדמינים להראות את עצמם וזה לא הלך.

* בנימה אישית אני לא כזה עצוב על הזמן המבוזבז, עכשיו שאני יודע שסדרת קוד נגמרה כמעט רשמית אפשר להתחיל להרגע ולקחת קצת את תפקיד השחקן בקהילה (כזאת או אחרת). מה שכן, הפורום הזה (סטלה בגדול) כל עוד אנחנו כאן, לדעתי תמיד עדיף להשאר פה ולהריץ דיונים, בשום מקום אחר לא יהיה דיונים פתוחים כאלה. אני לא רואה את עצמי הולך ל FXP או ויגיימס ומשתלב שם, זה פשוט לא באופי שלי הניהול הזה.
    יכול להיות שדווקא בגלל זה , אין קהילה נורמלית . דווקא בגלל שפה שמים זין אחד על שני מתי שבא להם ולא לוקחים את זה קצת ביותר בגרות והתחשבות ובאמת עסוקים במריבות כמו x יותר טוב מ-y וכדומה.
    ואני חושב למרות שבוגי כתב "הקהילה מורכבת מילדים מ12-18" שאם יש קצת שכל אז גם אפשר להרכיב קהילה נורמלית מזה.
    מה לעשות שלא כולם פה באו מCOD1 או 2 או כל מני משחקים שמייבאים סקיל עבר או יודעים באמת מה זה סקיל ואיך להשתמש בשכל במשחק הזה , נצטרך להסתפק במה שיש .
    מייק .. אני דווקא חושב שאתה טועה , גם עכשיו אם תתאמץ אני בטוח שתוכל להרים איזה משו .. פשוט צריך לעבור שחקן שחקן .. אני בטוח שנמצא פה כמות מספקת.
    מיכאל , שלא תבין אותי לא נכון - אתה היית יכול לשים זין על הכל ולהגיד "שלום" ולמרות זאת השקעת והרמת טורניר שדיי הצליח , אל תחשוב שאני אומר שלא עשית כלום ו\או שאתה מניאק שלא עשית משהו גדול יותר .
    אני פשוט חושב שאפילו שכמות האדמינים שלנו מוגבלת . אני מתערב ששיי מיכאל ומייק יוכלו להרים פה משו אם ירצו ויקחו את זה ברצינות.
    כל מה שרשמתי פה נתון למחשבה לפני כל הקהילה.
    ולמרות כל הריבים אני מוכן לשים את הכל בצד למען התחרותיות ולמען "החייאת" המשחק הזה ולהתבגר , תחשבו על זה.
    נערך בפעם האחרונה על ידי qzeey : 28/10/09 ב 13:37

kimi kimi מנותק The good fella :)
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יכול להיות שדווקא בגלל זה , אין קהילה נורמלית . דווקא בגלל שפה שמים זין אחד על שני מתי שבא להם ולא לוקחים את זה קצת ביותר בגרות והתחשבות ובאמת עסוקים במריבות כמו x יותר טוב מ-y וכדומה.
    ואני חושב למרות שבוגי כתב "הקהילה מורכבת מילדים מ12-18" שאם יש קצת שכל אז גם אפשר להרכיב קהילה נורמלית מזה.
    מה לעשות שלא כולם פה באו מCOD1 או 2 או כל מני משחקים שמייבאים סקיל עבר או יודעים באמת מה זה סקיל ואיך להשתמש בשכל במשחק הזה , נצטרך להסתפק במה שיש .
    מייק .. אני דווקא חושב שאתה טועה , גם עכשיו אם תתאמץ אני בטוח שתוכל להרים איזה משו .. פשוט צריך לעבור שחקן שחקן .. אני בטוח שנמצא פה כמות מספקת.
    מיכאל , שלא תבין אותי לא נכון - אתה היית יכול לשים זין על הכל ולהגיד "שלום" ולמרות זאת השקעת והרמת טורניר שדיי הצליח , אל תחשוב שאני אומר שלא עשית כלום ו\או שאתה מניאק שלא עשית משהו גדול יותר .
    אני פשוט חושב שאפילו שכמות האדמינים שלנו מוגבלת . אני מתערב ששיי מיכאל ומייק יוכלו להרים פה משו אם ירצו ויקחו את זה ברצינות.
    כל מה שרשמתי פה נתון למחשבה לפני כל הקהילה.
    ולמרות כל הריבים אני מוכן לשים את הכל בצד למען התחרותיות ולמען "החייאת" המשחק הזה ולהתבגר , תחשבו על זה.
    לא ציינתי שאתה אמרת דברים כאלו או אחרים.

אמרתי, אם היה עם מי לעבוד, התוצאות היו אחרות.
    קהילת קוד4 שונה משאר הקהילות, זה מה שאנשים (ואתה בינהם) לא קולט.
    היה אפשר להתחיל מחדש בקוד6... אבל.. :\

sHock sHock מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    סנדלים
    קיבל לייק
    0 פעמים
    [QUOTE=Bugy;1080805]מה יש לך בעיות הבנת הנקרא?? כתבתי שאני יודע שאתה תרמת, אבל שמעתי יותר מדיי תלונות מאנשים על זה שאתה לא עושה כלום, לא היה יום שלא בקשו ממני לשאול אותך דברים כי אתה לא עונה להם, אז תמיד חשבו שאתה מסנן כי אין לך כח.

??

Bugy Bugy מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    [quote=sHock;1080930]

??

לא רוצה להעליב אותך עזוב, אבל הבאתי אותך כדוגמא טובה נגיד היה את ms שהיה קקה כמוך ומייק הביא לו באן..
    שאצלך היה מה שהיה ונשמור על זה ככה שלא תבכה ונראה לי שיש שינוי לטובה אצלך

sHock sHock מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    סנדלים
    קיבל לייק
    0 פעמים
    [quote=Bugy;1080971]
    ציטוט במקור פורסם על ידי sHock צפה בהודעה

לא רוצה להעליב אותך עזוב, אבל הבאתי אותך כדוגמא טובה נגיד היה את ms שהיה קקה כמוך ומייק הביא לו באן..
    שאצלך היה מה שהיה ונשמור על זה ככה שלא תבכה ונראה לי שיש שינוי לטובה אצלך
    למה שאני אבכה?זה כולה פורום..מה אכפת לי מה חושבים עלי באינטרנט,תרשום מה שבאלך
    וזה שעשיתי ספאם בפורום לא הופך אותי לחרא בנאדם

qzeey qzeey מנותק ניצב ראשי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי kimi צפה בהודעה
    לא ציינתי שאתה אמרת דברים כאלו או אחרים.

אמרתי, אם היה עם מי לעבוד, התוצאות היו אחרות.
    קהילת קוד4 שונה משאר הקהילות, זה מה שאנשים (ואתה בינהם) לא קולט.
    היה אפשר להתחיל מחדש בקוד6... אבל.. :\
    אני קולט את זה טוב מאוד וזה למה בכלל כתבתי ת'פוסט הקודם .. כל אחד פה אויב לשני - וחבל.
    סתכלו את קהילת CS (עזבו של ישראל) נגיד של צ'כיה .. בדקתי וראיתי שכולם שם משחקים ביחד ולא מעניין אותם הINDIVIDUAL SKILL של כל אחד בניהם פשוט נהנים לשחק בקבוצות של 5,6 כמו אנשים נורמליים .. מה שפה לא כל כך קורה.
    ועכשיו שאלה כללית,
    אם נמאס לכם קוד4 למה לא לחזור ל2 או 1 ? שני המשחקים בעלי רמה ואם אני לא טועה בחו"ל יש קהילה (COD2) אז למה לא ?
    נערך בפעם האחרונה על ידי qzeey : 29/10/09 ב 23:16

הסמל האישי של jojoz0r
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כי כולם אומרים שזה משחק ישן ולא רוצים לקנות סידיקי
    איפה כל הרוסים האלה שאגרו סידיקי'ס בכמויות???

Pryz3x Pryz3x מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    דניס
    קיבל לייק
    0 פעמים
    [quote=sHock;1081030]

למה שאני אבכה?זה כולה פורום..מה אכפת לי מה חושבים עלי באינטרנט,תרשום מה שבאלך
    וזה שעשיתי ספאם בפורום לא הופך אותי לחרא בנאדם
    אם זה כולה פורום אז למה אתה מגיב פה ומכיר אנשים? זה כולה פורום.

טוב הבנו כבר שהמשפט "זה כולה פורום" לא עובד על אף אחד,כי בכל מקרה יש לכם פה חברים ואתם מבלים פה כמה שעות טובות בשבוע.
    אם זה היה כולה פורום לא היית מגיב על כל דבר,וזה לא רק אתה אלה עוד הרבה ילדים שגם סתם מגיבים,אבל זה כולה פורום לא?

והפורום הזה ,הוא אולי הפורום היחיד שמצאתי בארץ של CoD4 שהוא הכי מקצועי ואני לא מדבר על זה שאין ילדים קטנים (בהתנהגות אני מדבר כן) אני מדבר על זה שהאנשים יכולים לנהל משחק טוב אם הם רוצים בזה.
    ובכללי,מייק עושה אחלה עבודה,ואפילו יותר מזה,אז מי שחושב שהוא לא,שיצא מהסיפור הזה.

בכלל לא הבנתי על מה הריב פה ,שאין עתיד לקהילת הגיימינג? זה לא הגורל קובע אלא אנחנו.

נושאים דומים

1. l2israel הסרבר הישראלי הגדול בארץ
    על ידי xboy בפורום Lineage II
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 07/01/06, 14:20
  2. מכבי פתח תקווה נגד ברונדבי
    על ידי MusT4nG` בפורום כדורגל
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 04/11/05, 13:52
  3. הדרבי הישראלי באנגליה
    על ידי Rom4nz` בפורום כדורגל
    תגובות: 6