מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 20

אשכול: ההצגה של אלי חכמון - ביתר ירושלים נגד הפועל ב"ש

הסמל האישי של J.Wilshere
    J.Wilshere J.Wilshere מנותק Gooner t'ill i die
    שם פרטי
    RVP
    קיבל לייק
    56 פעמים

ההצגה של אלי חכמון - ביתר ירושלים נגד הפועל ב"ש

פשוט בן זונה הוא ושתי העוזרים המזדיינים שלו

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    מכור

הסמל האישי של J.Wilshere
    שם פרטי
    RVP
    קיבל לייק
    56 פעמים
    לדעתי זה לא מכור זה שליחות של אבי לוזון !

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    ראיתי את המשחק.... אפילו שאין לי שום עניין בבית"ר מה שהלך שם היה לא יאמן..... השופטים פה פשוט גרועים אין מה לעשות

הסמל האישי של ONy
    ONy ONy מנותק מהמר המונדיאל
    קיבל לייק
    3 פעמים
    חחח די כבר איזה מושפעים האוהדי בית"ר האלה מה אתם עושים לי סרטון מה?
    תאמינו ליייייייי שאני שם מליון שקללללל שאם הטעויות שיפוט היו ההיפך על הפועל באר שבע או כל קבוצה "קטנה" אחרת ולא אחת מהגדולות פיסקה קטנה בעיתון לא היה על זה

סתם התקשורת עושה רעש בגלל שזה בית"ר ירושלים איזה עסקנים הקבוצה הזאת יאללה המשחק נגמר אין מה לעשות היום כל הקבוצות נכוות מטעויות שיפוט זה המצב בארץ... חוצמיזה שהשיפוט לצערינו כבר חלק חשוב במשחקים שלנו בארץ....

חוצמיזה שאני יכול לספור המון טעויות שיפוט במשחק הנ"ל גם להפועל ב"ש... שנתחיל?

1. פנדל על מליקסון היה ועוד איך היה.
    2. לא הייתה נגיעת יד של אסולין ברחבה, בשידור החוזר רואים בבירור שהכדור פוגע בפנים שלו ואפשר לראות את התזוזה של הראש.
    3. אני בכלל לא בטוח שהפסילה של הגול של בן שושן היא לא נכונה, זווית המצלמה של ערוץ 1 הוא זוועה ואי אפשר לראות אם היה או לא היה נבדל מהעמדה של המצלמה.
    4. לא כל פאול אגרסיבי אומר שצריך להוציא כרטיס צהוב ואולי היו כמה פאולים ששופט אחר היה מוציא צהוב, אבל זה בכל מקרה לא מה שקבע את גורל המשחק.
    5. למה ביתר חושבים שהשער של ויסה חוקי? כל מי שישב בשער חמש יכול לראות בבירור שהוא היה בנבדל שלא יבכו.
    6.ביתר תמיד אומרים בוידיאו שמגיע לנו צהוב וזה אז רק לידיעתם יצחקי היה צריך לקבל צהוב שני הוא תפס את פרגל בחלוצה וזה היה בלי כדור בלי כלום.
    7.הצהובים שהם קיבלו מוצדקים תראו איך הם מדברים לשופט כאילו הוא איזה חבר שלהם .
    8.ביתר אומרים תמיד שהם קופחו? למה אנחנו לא. אוקוגו קיבל אגרוף לפנים משחקן של בית"ר נראה לי ויסה והשופט הבליג וזה היה עוד מול העיניים של הקוון אז שלא יבכו.
    9.הצהוב של גומז היה מוצדק הוא עשה עבירה על מליקסון השופט ניסה לתת חוק יתרון ושראה שהיתרון לא מומש אז שרק לעבירה. הצהוב הוא קיבל על דיבורים מיותרים מול השופט (בכיינים אמרנו?)

אז התירוץ והבכי של בית"ר ירושלים מעצבן ופאתטי, אנחנו למשל סבלנו הרבה מאוד משופטים בשנים האחרונות ואף פעם לא שמעתי מישהו מתרץ הפסד בתצוגת שיפוט.
    ניצחנו כי דרסנו אותם 3-0 במחצית הראשונה ובזכות לחימה יוצאת מן הכלל במחצית השניה, זה הכל

נכון, השיפוט היה חרא... אבל לשתי הצדדים!!!

שוב, אם לשפוט תמשחק על פי 2 מחציות מגיע לבאר שבע הניצחון בזכות דריסה במחצית הראשונה ולחימה במחצית השנייה.

יאלללה עם הפנים קדימה לחיפה!!!!!!!!!!!!

הסמל האישי של J.Wilshere
    שם פרטי
    RVP
    קיבל לייק
    56 פעמים
    חחח אלי אתה מצחיק
    איפה ב9 זיוני מוח שהבאת ראית טעות שיפוט ?
    אתה אוהד באר שבע לא ציפיתי ...
    מחצית שנייה נלחמתם ? בתחת שלי לא זזתם כלום לא עשיתם שליטה של ביתר חוץ מ2 מצבים שלכם
    מחצית ראשונה כל גול שלכם היה טעות של הרוש ! וטעות שיפוט אחת ..
    גול ראשון הרוש הרחיק לא טוב וזה יצר בלאגן ברחבה הגיע למליקסוןן שהכניס כדור מצויין פנימה לאסולין ו1-0 גול חוקי
    2-0 מליקסון הבן זונה שיכרתו לו תרגליים עושה הצגה כמו קוקסינל כמו שהוא שיחק בביתר ... והשופט אכל את זה (זה שהרוש עמד כמו הומו לא משנה)
    3-0 דויד רביבו בועט בעיטה חזקה הרוש עמד באמצע השער ולא עצר את זה
    להרוש היה משחק חלש וחסר ביטחון גועל נפש תאמין לי
    באר שבע לא יכולים לנצח קבוצה ממוצעת בליגה פשוט היה לכם קצת מזל ועזרה ענקית מהשופטים שגם את זה צריך בכדורגל
    אבל יש הבדל בין לבוא ולומר שהיו טעויות שיפוט גם לטובת באר שבע חתיכת חארטה ענקית ...
    עשו לי טובה עד שכבר באמת קיפחו את זה אל תזיינו תמוח

הסמל האישי של _FaNTaStiC_
    _FaNTaStiC_ _FaNTaStiC_ מנותק גורו
    שם פרטי
    גל ツ
    קיבל לייק
    0 פעמים
    למרות שאני אוהד חיפה פשוט שיפוט תת רמה אני לא

מבין מה שופטים כאלה עושים בליגה שלנו ...

הסמל האישי של ONy
    קיבל לייק
    3 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי dvirzz צפה בהודעה
    חחח אלי אתה מצחיק
    איפה ב9 זיוני מוח שהבאת ראית טעות שיפוט ?
    אתה אוהד באר שבע לא ציפיתי ...
    מחצית שנייה נלחמתם ? בתחת שלי לא זזתם כלום לא עשיתם שליטה של ביתר חוץ מ2 מצבים שלכם
    מחצית ראשונה כל גול שלכם היה טעות של הרוש ! וטעות שיפוט אחת ..
    גול ראשון הרוש הרחיק לא טוב וזה יצר בלאגן ברחבה הגיע למליקסוןן שהכניס כדור מצויין פנימה לאסולין ו1-0 גול חוקי
    2-0 מליקסון הבן זונה שיכרתו לו תרגליים עושה הצגה כמו קוקסינל כמו שהוא שיחק בביתר ... והשופט אכל את זה (זה שהרוש עמד כמו הומו לא משנה)
    3-0 דויד רביבו בועט בעיטה חזקה הרוש עמד באמצע השער ולא עצר את זה
    להרוש היה משחק חלש וחסר ביטחון גועל נפש תאמין לי
    באר שבע לא יכולים לנצח קבוצה ממוצעת בליגה פשוט היה לכם קצת מזל ועזרה ענקית מהשופטים שגם את זה צריך בכדורגל
    אבל יש הבדל בין לבוא ולומר שהיו טעויות שיפוט גם לטובת באר שבע חתיכת חארטה ענקית ...
    עשו לי טובה עד שכבר באמת קיפחו את זה אל תזיינו תמוח

גם ממך אני לא מצפה... אוהד בית"ר.
    אני מניח שראית תמשחק בטלויזיה ולכן בכמה מצבים ערוץ 11 לא שם מצלמות במיקומים מסויימים שנתנו לכולם תחשוה שאין נבדל וכו'.

כשאקוגו נכנס בב"ש בסביבות הדקה ה-75 וקיבל אגרוף משחקן ביתר ללא כדור מגיע אדום.... על אסולין הגיע פנדל ברור במחצית הראשונה.
    זה מספיק בשבילך בשביל להיות מקופחים?

נכון, היו טעויות שיפוט במשחקקק אבל אין מה לעשות מחצית ראשונה חלשה שלכם וטובה שלנו הספיקה לנו לניצחון.
    מחצית שנייה טובה שלכם וגרועה שלנו... לא הספיקה לכם לכלום.

לא בוכים על חלב שנשפך.

Suprise Suprise מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    אביעד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    משחק מגעיל באמת משחק זבל מכור כוסעמק..!

הסמל האישי של J.Wilshere
    שם פרטי
    RVP
    קיבל לייק
    56 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ONy צפה בהודעה
    גם ממך אני לא מצפה... אוהד בית"ר.
    אני מניח שראית תמשחק בטלויזיה ולכן בכמה מצבים ערוץ 11 לא שם מצלמות במיקומים מסויימים שנתנו לכולם תחשוה שאין נבדל וכו'.

כשאקוגו נכנס בב"ש בסביבות הדקה ה-75 וקיבל אגרוף משחקן ביתר ללא כדור מגיע אדום.... על אסולין הגיע פנדל ברור במחצית הראשונה.
    זה מספיק בשבילך בשביל להיות מקופחים?

נכון, היו טעויות שיפוט במשחקקק אבל אין מה לעשות מחצית ראשונה חלשה שלכם וטובה שלנו הספיקה לנו לניצחון.
    מחצית שנייה טובה שלכם וגרועה שלנו... לא הספיקה לכם לכלום.

לא בוכים על חלב שנשפך.
    מחצית שניה שלא הספיקה לכלום ?
    חחחחחחחח זה הקטע נשמה אתה לא מבין המחצית השניה הספיקה לניצחון ... פשוט השופט פסל את הגול .
    עזוב אני שונא להתווכח אנשים בישראל לא יכולים להודות בטעויות ולהודות שהם מפסידים אז הם מתווכחים על הטעות שלהם....
    אתה רואה שאני צודק המשחק היה אמור להיות של ביתר השופטים הרסו לנו את הניצחון סוף סיפור
    אין לך מה לריב איתי על זה אתה ידוע שאני צודק לא יודע מה קרה בדקה 75 אני לא ממש זוכר כל דקה ודקה אבל לכם היו 2 טעויות של פאולים
    לנו היו 2 טעויות של גול בטוח + טעות של מצב לגול + 15 פאולים שמתוכם לפחות 3 כרטיסים צהובים היו אמורים להיות מונפים במשחק ידידות היו מוציאים כרטיס כבר ...
    תיהיה הגיוני , טיפת הגיון אני מבקש אתה יודע שהשיפוט היה מגעיל וזה לא היה אמור להיות ככה זה שהפועל שיחקו יפה לא אמרתי שלא
    רק הם קיבלו עזרה לא קטנה מהשופט ..

הסמל האישי של ONy
    קיבל לייק
    3 פעמים
    בסדר.... פעם המזל לצידך ופעם לא. המשחק כבר היה ונגמר ולדעתי אם להתסכל ספורטיבי ולעזוב שיפט בצד, המחצית של באר שבע הייתה יפה יותר משל ביתר ועל זה הגיעה הניצחון.

אני מאמין שעוד הבה פעמים גם ביתר וגם באר שבע יקופחו.

הסמל האישי של Gadi
    Gadi Gadi מנותק גורו
    שם פרטי
    גדי
    קיבל לייק
    1 פעמים
    לא השופטים גרועים בית"ר הייה הייתה צריכה לצאת בתיקו מב"ש

הסמל האישי של z1ko
    z1ko z1ko מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ONy צפה בהודעה
    חחח די כבר איזה מושפעים האוהדי בית"ר האלה מה אתם עושים לי סרטון מה?
    תאמינו ליייייייי שאני שם מליון שקללללל שאם הטעויות שיפוט היו ההיפך על הפועל באר שבע או כל קבוצה "קטנה" אחרת ולא אחת מהגדולות פיסקה קטנה בעיתון לא היה על זה

סתם התקשורת עושה רעש בגלל שזה בית"ר ירושלים איזה עסקנים הקבוצה הזאת יאללה המשחק נגמר אין מה לעשות היום כל הקבוצות נכוות מטעויות שיפוט זה המצב בארץ... חוצמיזה שהשיפוט לצערינו כבר חלק חשוב במשחקים שלנו בארץ....

חוצמיזה שאני יכול לספור המון טעויות שיפוט במשחק הנ"ל גם להפועל ב"ש... שנתחיל?

1. פנדל על מליקסון היה ועוד איך היה.
    2. לא הייתה נגיעת יד של אסולין ברחבה, בשידור החוזר רואים בבירור שהכדור פוגע בפנים שלו ואפשר לראות את התזוזה של הראש.
    3. אני בכלל לא בטוח שהפסילה של הגול של בן שושן היא לא נכונה, זווית המצלמה של ערוץ 1 הוא זוועה ואי אפשר לראות אם היה או לא היה נבדל מהעמדה של המצלמה.
    4. לא כל פאול אגרסיבי אומר שצריך להוציא כרטיס צהוב ואולי היו כמה פאולים ששופט אחר היה מוציא צהוב, אבל זה בכל מקרה לא מה שקבע את גורל המשחק.
    5. למה ביתר חושבים שהשער של ויסה חוקי? כל מי שישב בשער חמש יכול לראות בבירור שהוא היה בנבדל שלא יבכו.
    6.ביתר תמיד אומרים בוידיאו שמגיע לנו צהוב וזה אז רק לידיעתם יצחקי היה צריך לקבל צהוב שני הוא תפס את פרגל בחלוצה וזה היה בלי כדור בלי כלום.
    7.הצהובים שהם קיבלו מוצדקים תראו איך הם מדברים לשופט כאילו הוא איזה חבר שלהם .
    8.ביתר אומרים תמיד שהם קופחו? למה אנחנו לא. אוקוגו קיבל אגרוף לפנים משחקן של בית"ר נראה לי ויסה והשופט הבליג וזה היה עוד מול העיניים של הקוון אז שלא יבכו.
    9.הצהוב של גומז היה מוצדק הוא עשה עבירה על מליקסון השופט ניסה לתת חוק יתרון ושראה שהיתרון לא מומש אז שרק לעבירה. הצהוב הוא קיבל על דיבורים מיותרים מול השופט (בכיינים אמרנו?)

אז התירוץ והבכי של בית"ר ירושלים מעצבן ופאתטי, אנחנו למשל סבלנו הרבה מאוד משופטים בשנים האחרונות ואף פעם לא שמעתי מישהו מתרץ הפסד בתצוגת שיפוט.
    ניצחנו כי דרסנו אותם 3-0 במחצית הראשונה ובזכות לחימה יוצאת מן הכלל במחצית השניה, זה הכל

נכון, השיפוט היה חרא... אבל לשתי הצדדים!!!

שוב, אם לשפוט תמשחק על פי 2 מחציות מגיע לבאר שבע הניצחון בזכות דריסה במחצית הראשונה ולחימה במחצית השנייה.

יאלללה עם הפנים קדימה לחיפה!!!!!!!!!!!!
    וואלה עם אתה חושב ככה אני לא יודע כבר מה להגיד לך
    והשופט הזה מכור.

הסמל האישי של ONy
    קיבל לייק
    3 פעמים
    אתה אוהד ביתר יש לך את הטענות שלך, אני אוהד ב"ש יש לי את הטענות שלי .... כמו שאתה לא תסכים איתי אני לא יסכים איתך.

תאמין לי שאם התסריט היה שונה ובאר שבע הייתה יוצאת מפסידה ומקופחת אחרי מחצית שנייה כמו של בית"ר לא היה סביב זה כזה רעש.

אז חאלססססס... רק בגללש אתם בית"ר אתם עשו כזה רעש... הפסדתם? למרות כללללללללל טעויות השיפוט תלמדו להפסיד בכבוד ושתקו. יאללה. נגמר. תחשבו על בני יהודה שלא תפסידו גם להם בסוף ותאשימו את אלי חכמון.

הסמל האישי של Azonic
    Azonic Azonic מנותק מעצב
    שם פרטי
    חזי
    קיבל לייק
    59 פעמים
    פשוט לא להאמין היה אמור להגמר 4 3 אפילו 4 2, הם קיבלו פנדל מתנה ועוד השופט הבן אלף זונה הזה פסל פנדל לביתר, לדעתי 99 אחוז השופט הבן זונה (אלי חכמון) מכור, זאת לא שערורייה זה יותר גרוע, וה4 לא בטוח אם לא 5 אם הפנדל ועוד איפה כל המתפרצות שהוא עצר לביתר, לכו תדעו כמה היה נגמר פה אם היה שופט לעניין, ולא כמו אלי חכמון הבן זונה הזה ...!

הסמל האישי של Tig3rus-Avi
    Tig3rus-Avi Tig3rus-Avi מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    דביר אין מה לעשות אחי אין פעם זה לטובתך פעם לרעתך ככה זה...

הסמל האישי של נתיניו
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    אלי מה אתה מפרט לנו עכשיו דו"ח משחק, תסתכל על הסרטון הוא אומר ומראה הכל יותר מהדיבורים הבלתי פוסקים שלך כאילו אני גם עכשיו זוכר מתי הוא קיבל אגרוף מתי לא...

ותאמין לי שטעות משמעותית, אפילו 2 הם הרבה פחות חמורות מאשר ניהול משחק כושל לאורך כלללל המשחק כולו וזה כולל הכל.

בית"ר קופחה במליון אחוז.

הסמל האישי של ONy
    קיבל לייק
    3 פעמים
    אם אתם עם הראש בקיר.... מה שאני יגיד לך.... זה שלבאר שבע יש מזל של אלופים.

הסמל האישי של נתיניו
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    אלופים בליגה לאומית...

ועם הלחץ וכל הדיבורים מסביבכם לפני המחזור ה 5 בנוגע למאמן.. כניראה שאת העונה הזאת הוא לא ישרוד...

הסמל האישי של ONy
    קיבל לייק
    3 פעמים
    יכול להיות... הפועל ב"ש הייתה ותיהיה קבוצה של קהל.... שום מאמן או בעלים לא ישנה את זה....לצערי

נושאים דומים

1. סיכום | ביתר ירושלים נגד מ.ס אשדוד
    על ידי J.Wilshere בפורום כדורגל
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 31/10/08, 05:32
  2. ביתר ירושלים נגד מכבי חיפה {גביע הטוטו}
    על ידי danielom בפורום כדורגל
    תגובות: 34
    הודעה אחרונה: 09/12/07, 18:27
  3. דיון|ביתר ירושלים נגד הפועל ת"א
    על ידי J.Wilshere בפורום כדורגל
    תגובות: 16