עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך 30

אשכול: נקודה קטנה למחשבה לקהילה לפני יום כיפור

הסמל האישי של DrAgoN
    DrAgoN DrAgoN מנותק עתיק
    שם פרטי
    אלידור
    קיבל לייק
    15 פעמים
    שיהיה צום מועיל וגמר חתימה טובה

אני מקווה שאותם האנשים יפנו לגיא ויסבירו לו למה בדיוק מגיע לו יחס כזה
    כי באמת הבנאדם השקיע מעל ומעבר.

ובאמת תפסיקו להגיד לו אח שלי אחי הוא יכול להיות אבא של כל אחד ואחד ממכם

הסמל האישי של Almightyz
    Almightyz Almightyz מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    ۞
    קיבל לייק
    30 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי BLacK^GhosT צפה בהודעה
    שמע אליעד סתם שמן מטומטם ותכלס השקעת מהזמן שלך וכסף ותרומתך עזרה מאוד
    אבל כי שהבנת מזמן שז לא עם אתה משקיע
    אלה "פרוטקציה" אתה ב EVO אתה מנהל ... חח..
    משו שאני חושב : הקהילה פה נהייתה מעפנה ברמות שלא חשבתי שזה יגיע ..מעפן רצח
    בגלל זה הפסקתי אני ואוראל לשחק ..
    לפני 3 שנים היה בן זונה לשחק היה כיף במשחק - הוותקים מבינים

אז קח הכל בקלות
    צום קל גמר חתימה טובה
    מי זה? מאיפה אני מכיר אותך?

מה זה לא לקרוא לו אחי? איפה הגיל משחק פה תפקיד בדיוק? אתם סתם גורמים לו להיראות זקן בן תשעים...
    אני יושב עם חברים של אבא שלי שהם בני 40+ ועדיין קורא להם אחי...

אני אישית הרגשתי שזה יבוא, לא יודע איך לא שמת לב, או שכן שמת לב, שבזמן האחרון קיבלת רק תגובות מלאות סרקזם בפורום מצד איבו.
    אם תקבל הודעה פרטית שאומרת שמבחינת פורום לא היית פעיל זאת באמת תהייה בדיחה טובה.

יש לך דיליי רציני או שחיכית במיוחד ליום כיפור?

אין לך ניהול ואין לך איים...לפחות הערכה מרובה של הקהילה נישארה אצלך, אני רק מקווה שזה מספיק.

חג שמח, צום קל ומועיל, גמר חתימה טובה, שלום עולמי וכו'...

Nave` Nave` מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    פשוט גועל נפש חחח רק להרוס תקהילה עוד יותר

צום מועיל וגמר חתימה טובה

SuperBoy SuperBoy מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    מור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    גמר חתיה טובה...

Luc1feR Luc1feR מנותק השטן בכבודו ובעצמו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    גיא שיהיה לך צום מועיל וגמר חתימה טובה תאמין לי שאנחנו איתך בסיפור הזה..

הסמל האישי של `NivZ
    `NivZ `NivZ מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    ניב
    קיבל לייק
    0 פעמים
    צום קל לכולללללללללללללללםםםםםם

הסמל האישי של Gh0sTyz^
    Gh0sTyz^ Gh0sTyz^ מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    באמת שהשקעתי למען הקהילה הזאת.. ובמיוחד בעניין של הקלאב...
    מקווה שיחזור לך הניהול.. ויהיה יחס טוב אליך...

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אני יודע מה אתה רוצה, אתה רוצה מלחמת תגובות נגד ההחלטה שקיבלנו להוריד אותך מניהול, אז לא תקבל את זה, היה לך מספיק הזדמנויות להכנס איתי לויכוחים, אבל תמיד יצאת שמוק עלוב ודו פרצופי. בגלל זה הנושא הזה ינעל אחרי התגובה שלי, לפחות תקבל את התשובה שרצית אז תיהיה שמח.

אם אתה חושב שהרווחת את הכבוד של ההנהלה בגלל שזרקת קצת כסף, אז אתה טועה, לא תרמת אף פעם, לא פעם אחד אפילו בפן של המשחק.

לצערך הרב, הפורום הזה מתוחזק על ידי אנשים יותר חכמים ממך ורק בגלל שהילדים בקהילה מאמינים לך שמאחורי התגובות המנוסחות היטב אתה איזה מישהו תורם וותיק ומכובד בקהילה, אז זה לא המקרה איתנו. אתה לא תעבוד על אף אחד כל עוד אני פה.

מאז תחילת הקהילה אתה פשוט נדחפת לתוכה, אף אחד לא התעניין בך או רצה לדבר איתך, אפילו במירק בחיים לא היית, לא טיאס, לא כלאן נורמלי, לא סיבי לא כלום. פעם פרסמת נושא עם תוכן שקשור למשחק? פעם התגובה שלך הייתה רלוונטית לנושא שמדובר עליו? נתת איזה תרומה חוץ מזיוני שכל והדגשות על הגיל המבוגר שלך וכמה אתה בעל ניסיון בחיים? באמת שאני שונא אנשים שקרנים, אבל אתה מדבר כאילו אתה מאמין בכל החרא שאתה רושם.

ישנאו אותנו או לא, "שליטת איבו" איזה שטויות זה כבר מתחיל להיות מטומטם, איפה עוד היה סדר כזה בקהילה אחרת, איפה עוד יש כל כך הרבה הנאה ממשחק חינם, ואנשים חושבים שזה איכשהו אפילו בקצת קשור אלייך? אתה יודע מה אתה, בוא נגלה את הפנים שלך לכולם:

אתה הטיפוס המבוגר שדורש כבוד וכח, גם אם אתה לא מראה את זה, אתה רוצה לדעת שיש לך את זה, זרקת קצת כסף על שרת שתוכל להכנס לקהילה, בלא מודע יצרת לעצמך מונופול שאתה יודע שאתה יכול להכנס לשרת, בלי לקבל שום הערה, שכולם משחקים על הכינוי האמיתי או קרוב לזה ואתה תקבע את כל המהלכים. מדי פעם זרקת קצת צעקות פה ושם, עם כל מיני נושאים מפגרים על חוקים או הנהלה חדשה, אבל בעצם רק רצית תשומת לב. בזמנו אפילו ניסית לקחת כסף מהילדים על השרת הנידח שלך, משהו שעצרתי ולא נתתי לזה לקרות. אם אתה ואחרים לא משוכנעים שאתה מלך הדרמות וזונת הצומי הכי גדולה בפורום, אז למה לעזאזל פרסמת את הנושא הזה? מה כבר יכול לקרות, אנחנו נקרא את הנושא ונגיד "אווו מסכן DM, איזה טעות עשינו".......כן בטח, מתי פעם אחרונה זה קרה? 7 שנים ואתה עדיין לא מכיר אותנו? מי יאמין לכל השטות הזאת?

תבינו כולם, תלמדו למדוד אנשים על פי מעשים, אל תתנו לכסף להטעות אתכם, הנחש הזה קנה את הדרך שלו בקהילה, תחשבו לרגע איפה היה DM בלי השרת המסכן הזה? איפה רואים תרומות של DM חוץ מכסף לשרת פרטי שלו. DM לא השתנה במשך השנים או השתפר לטובה, פשוט כל השחקנים שהיו שם מההתחלה פרשו וכל החדשים נכנסו לקהילה עם הרושם ש DM תורם לקהילה בגלל שיש לו שרת פרטי, בגלל שהקהילה הזאת כל כך טובה בתיחזוק שלה (עידן/חן בסיבי/אליעד וכו) אז אנשים נוטים לחשוב של DM יש קשר לזה. אז לא, הדבר היחידי שאולי יש לו קשר אליו זה אשכול החוקים של הפורום, שזה כל כך אופייני לזקן הצבוע לרצות להעמיד חוקים שכולם יצייתו כמו חיילים לכל מילה ברזל שהוא רושם.

בנאדם מבוגר נכנס למשחק, נהנה כל כך מהמשחק שהוא מחליט שהוא ימשיך לשחק בו, מבין שהוא לא בגיל של התחרותיות של המשחק, סיבי גדול עליו, אז הוא מחליט ליצור סביבת חוקים משלו, בשרת פרטי, כדי שהוא ימשיך לשחק לבד בלי הפרעות, סטייל סיבי, בשרת פאבליק. הוא מתעמק מאוד בתוכן של הקהילה, בכלאנים השונים שקיימים בקהילה, אבל יודע שאין לו סיכוי לקחת בזה חלק, אבל הוא בכל מקרה אוהב לקרוא ולהתעניין, כי זה מעביר לו את הזמן בחיים שלו (ראה: http://www.szf.co.il/f109/t43120-3/#post514532)

ציטוט במקור פורסם על ידי DM צפה בהודעה
    יפה מאד, אחד הנושאים המעניינים שקראתי לאחרונה, למה לנעול דבר יפה כזה ?

מבחינה מחקרית סוציאלית אפשר לעשות אחלה מחקר על קהילת הגיימרים בארץ לפי הנושא הזה.

בן אתה באמת מוטציה, אומן 17 אמרת ? אני שם , שמור לי מקום ב- VIP.

אחרי כמה שנים מבין שכל העניין עזב את הקהילה, יש דור חדש של שחקנים צעירים, שיקח להם כמה שנים להתבגר ולגרום לו שוב להתעניין בקהילה, מחליט לסגור את הסביבת משחק שלו בבאנג עצבני ולקוות שיזכרו אותו כמשיח של המשחק לשנים הבאות. FAIL.

אני חיכיתי במשך הרבה זמן רק בגלל אליעד, לא התערבתי בגלל שהיה לכם עסקים ביחד, אני אפילו לא קורה לזה תרומה, כי אחרי הכל זה היה למטרה עיקרית וסיפוק אישי בעיקר, ואיך שכבר ראית שאתה לא מתעניין בפורום יותר, אין לך נושאים טובים ובעלי תוכן מעמיק כמו שפעם הייתי נוהג לייצר, איבדת גם עניין במשחק, החלטת לסגור את הבאסטה, ופה אני לא מבין איך אנשים לא קלטו אותך. כי אתה, אחרי הכל, שופט מהורהר שמרוויח הרבה ויושב טוב, בזמן הכי קריטי שנקרא "תרומה" שדרש ממך להמשיך לשלם על השרת, לתת אותו לקהילה, החלטת להפסיק לשלם כאילו חסר לך כסף, אבל תמיד ציינת שאתה תורם זה ותורם זה, מה קרה שבדיוק איך שהפסקת להיות פעיל השרת הנסגר? אתה כנראה לא יודע מה זה תרומה. אז בדיוק כמו שהחלטת להפסיק "לתרום" בפתאומיות, החלטתי להוריד אותך מניהול, גם ככה לא עשית שום דבר, לא שזה יהיה חסרון גדול.

הקהילה תמשיך להתפתח גם בלעדייך, כל עוד המשחק מהנה אנשים ימצאו דרך לשחק, גם בלי התרגילים העלובים שלך, בתור בנאדם שמגדיר את עצמו כשחקן וותיק וניסיוני של 7 שנים, לא למדת מההתנסות הזאת כלום, אתה פשוט פרימיטיב מיושן שלא למד את הדבר הכי בסיסי בקהילה – להיות פעיל בתוכה. זה ההבדל בינינו (אתה תמיד היית גוף חיצוני ולא מעורב במה שקורה). אבל למה בכלל ללכת לכיוון הזה, הרי כבר חשפתי אותך לפני כמה שורות.

פתחתי וניהלתי מועדוני קלאב, ייעצתי לחברי קהילה אינספור במהלך השנים ותמיד תרמתי, מזמני, כספי ומרצי לטובת הקהילה, לא דרשתי לעצמי כלום.

אני את האכזבה שלי פה מכמה שחשבתי שהכרתי הפנמתי טוב מאד.
    יפה כמה אתה יודע לסבן במילים "זמני, כספי, מרצי" מה זה מכתב ברכה? אושר ועושר עלייך אבל לא רשמת פה כלום, אתה אפילו מנסה בכח לתאר את המעשים שלך בשביל הקהילה, אבל זה נראה כל כך מגוכח. באמת שמי שנופל לזה מטומטם.

אני את האכזבה שלי פה מכמה שחשבתי שהכרתי הפנמתי טוב מאד.
    טוב מאוד, אני מאוד מקווה שאולי עכשיו לא נראה את הפרצוף נחש שלך יותר פה. לך תקנה את FXP אולי תמצא שם כמה מנהלים שילקקו לך. סליחה, "יתנו כבוד".
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

הסמל האישי של DM
    DM DM מנותק Senior Mod. Tactical-Ops
    קיבל לייק
    1 פעמים

לילדון ששמו מייק

אתה צדקת מאה אחוז במה שאמרת עליי, ידעת שאני יבוא לפה אחרי זה ואנסה להשוות את העובדה שאני לוזר אימפוטנט חסר ביצים ושוב אדגיש כמה אני תותח בחיים שלצערי, אף אחד לא מתעניין בהם, אבל בכל מקרה אני אנסה להדגיש את זה.

אתה גם צדקת בזה שרשמת שאני רוצה מלחמת תגובות בפורום, למרות שאני כל כך עסוק בחיים ויש לי חיים כאלה מוצלחים ולא משעממים, אני עדיין ממשיך לבוא לפה ולנסות לבזבז את הזמן הכל כך יקר שלי בלריב עם מישהו שאני בחיים לא אפגוש, אבל חייב לציין כמה אני יותר טוב ממנו בחיים. אני פשוט כזה טוב.

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ערכתי לך קצת את הנושא, זה בערך אותו דבר מה שרשמת. שוב, יצאת לוזר אמיתי וניסית להשוות אינטרנט לחיים האמיתיים וכמה שאתה מנוסה בהם, חבל שאתה לא לומד.

אני יעזור לך להפרד מהפורום כמו שאמרתי כבר, מקווה שלא תחזור לפה במשתמש חדש, זה באמת יראה כמה אתה נואש לצומת לב, אני מתפלא למה אתה כל כך זקוק לפורום באינטרנט הנידח כמו שרשמת, אם יש לך חיים כאלה מעולים מחוץ לפורום. תהנה בנאדם!
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. [סרטון] מה לאכול לפני צום יום כיפור
    על ידי Buldog165 בפורום מה שבראש
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 26/09/09, 13:31
  2. יום כיפור
    על ידי Jumper בפורום מה שבראש
    תגובות: 56
    הודעה אחרונה: 16/10/05, 02:05
  3. יום כיפור
    על ידי Hat-Hatol בפורום Tactical Ops