מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

אשכול: TacticalOps.exe is not valid!

OverLuk OverLuk מנותק טירון
    שם פרטי
    לא מגלה (:
    קיבל לייק
    0 פעמים

TacticalOps.exe is not valid!

שלום חדש פה יש לי בעיה בESE הרדתי תמשחק והכול עידכנתי והכל הולך בסדר שאני משחק אם הבוטים אז ראיתי שאפשר לשחק ברשת הרדתי ESE ושאני מנסה להירשם הוא כותב לי ארור תמונה: וגם אני לא מוצא שום קובץ שקוראים לו ESEKEYFILE.XLM בתיקייה לא היה כזה לא מחקתי כלום מה אני יכול לעשות??
    נ.ב אני בטוח ב100% שמיליתי תפרטים נכונים(עשיתי לפי מדריך פה).
    נערך בפעם האחרונה על ידי OverLuk : 27/09/09 ב 10:53 סיבה: בעיה

הסמל האישי של Almightyz
    Almightyz Almightyz מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    ۞
    קיבל לייק
    30 פעמים
    אתה משתמש בתלאי (פאץ') 3.50?
    אם לא - יש לך בפורום הראשי של TO נושא בדביק של עידן שניקרא "לינקים שימושיים", תוריד משם את תלאי 3.40, תתקין אותו ולאחר מכן תוריד את תלאי 3.50 ותתקין אותו.
    אם זה לא עזר לך או שכבר יש לך את הפאצ'ים האלה, כנראה שיש משהו פגום בקובץ ההפעלה של המשחק שלך.
    תבקש ממישהו להעלות לך את הקובץ TacticalOps.exe, תוריד אותו ותחליף אותו עם הקובץ שקיים אצלך בתיקיית האם (TacticalOps/System).

שם פרטי
    לא מגלה (:
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אחי תראה התקנתי תמשחק איזה 5 פעמים מכל מיני שרתים וגם את הESE אבל אין ביכלל קובץ במחשב שקוראים לו ESEKEYFILE מה אני אמור לעשות?
    אם אתה יכול תעלה לי תקובץ
    וגם כול הפאטצים מותקנים זה ממש מוזר

הסמל האישי של Shayz
    Shayz Shayz מנותק גורו
    שם פרטי
    שי
    קיבל לייק
    5 פעמים
    ה ESESKEYFILE למעשה נוצר כשאתה יוצר משתמש ב ESE אחרי הREGISTER הוא נמצא בsystem.
    אה ודרך אגב אסור לשתף ESEKEYFILE למה תקבלו באן מי שהביא את זה ומביא שקיבל והשתמש.
    ולמה צריך את הפאצ'ים אני לא מבין סתם חארטה בארטה תחלץ את המשחק מהראר וזה יספיק.

שם פרטי
    לא מגלה (:
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אהה בגלל זה אין לי ESEKEYFILE אם אסור להעביר אז בסדר כי אני חדש פה אפילו לא קראתי חוקים(עכשיו קורא) טוב אני מוריד עוד פעם תמשחק עוד חצי שעה נראה מה יהיה ואם אתה יכול תעלה לי את TacticalOps.exe אם מותר בבקשה
    נערך בפעם האחרונה על ידי OverLuk : 27/09/09 ב 13:39

הסמל האישי של Almightyz
    Almightyz Almightyz מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    ۞
    קיבל לייק
    30 פעמים
    אם הורדת את המשחק מהאתר שלנו אתה לא צריך להתקין את הפאצ'ים.
    כמו ששי אמר, ESEKeyFile.xml נוצר כאשר אתה נירשם לתוכנה - לא נירשמת = אין KEYFILE.
    אני כרגע לא על המחשב שלי, לא יכול לעזור לך עם הקובץ, תבקש ממישהו אחר שיעלה לך או שתחכה אני אחזור הביתה אחרי יום כיפור.
    אני מבקש...בעצם אני מפציר בך לעבור על כל הנושאים בסאב פורום ESE שנימצא בפורום הראשי של TO...זה ימנע ממך בעיות עתידיות כל עוד אתה יודע מה לעשות.
    http://www.szf.co.il/f359/

שם פרטי
    לא מגלה (:
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תראה אני הורדתי התקנה רגילה שצריך להתקין את הפאטצים,כיאילו התקנה דרך Demon Tools שצריך לשים פאטצים טוב אני מתקים מחדש

eXTReMe Tracker