מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: הזמנות ל Lockerz VIP ממני איסי או מסן אם הוכחות

lockerzme lockerzme מנותק טירון
    שם פרטי
    דודו קקי
    קיבל לייק
    0 פעמים

הזמנות ל Lockerz VIP ממני איסי או מסן אם הוכחות

מי שרוצה הזמנה שיפנה אלי הוא בפרטי או באיסי או במסן
    איסי:
    402615831
    מסן:
    [email protected]

*יש תמונות וסרטונים, חדשים אמיתיים לחלוטין! *
    ואיייייייייייין כזה דבר superVIP שלא יחרטטו לכם בשכל! אל תצאו הומואים רצייני
    שמרו על הכבוד שלכם. שוב, אין כזה דבר. יש רק VIP!
    ההזמנה שלי היא הזמנת VIP ולכן בהתחלה תקבלו כפול PTZ
    וכן,ף יש כזה דבר הזמנת VIP אז שלא יזיינו לכם בשכל שלא. מי שאומר שלא פשוט חדש ורק נרשם ולא מכיר את זה ולא מבין מהאתר בשיט.

כמה דברים שעלי לציין קודם:

אני בדר"כ עמוס בבקשות, אז אם שלחתם פרטית עם המייל - אתם תקבלו ישר הזמנה, גם אם החזרתי פרטית וגם אם לא
    אני לא תמיד בכלל מחזיר פרטית, ובכל מקרה תקבלו הזמנה
    אם תגיבו פה, סביר להניח שיקח זמן עד שתקבלו או שפשוט מישו שהוא לא VIP ישלח לכם הזמנה ואתם תפסידו מכך

מישהו פה בפורום שמע על לוקרז? לא? אז בואו אני יספר לכם קצת.

אגב, שאלה שהרבה שואלים -
    מה יש אינטרס לחברה לחלק דברים כאלה?
    דבר ראשון הדברים בכמות מוגבלת ומחדשים כל פרק זמן.
    דבר שני, המיליונים שהם עושים מהסקרים שמיליוני משתמשים עונים עליהם מכסה להם והם מרוויחים מאוד טוב

בשביל להרשם שלחו לי הודעה פרטית!!! עם האימייל שלכם!!!
    ושאני אומר בפרטי אני מתכוון בפרטי ולא להגיב! אם תגיבו אז יש מצב מישו שהוא לא VIP יזמין אתכם ולא תקבלו הזמנ תץVIP

*שנרשמים, בתאריך לידה הימים והחודש הפוכים במיקום!, אם נולדתם ב 20.11 אז תכניסו בראשון 11 ובשני 20 !!!!*

לוקרז, הינו אתר שחברות גדולות באמריקה השקיעו בו המון כסף, ומימנו אותו במיליוני דולרים. וכשאני אומר חברות גדולות, אני מתכוון לגדולות. חברות כמו Amazon, Apple, וכו'.

המטרה של האתר זה להשיג PTZ, שזה כמו שקלים או דולרים. בעזרת הPTZ אפשר לקנות מתנות. אפשר לקנות כל מה שעולה לכם לראש!קונסולות כולל הכל החדשות ipodים כולל האיפוד טאץ' החדש! וגם הנאנו החדש , בגדים, פלאפונים, שעונים, בובות, משחקים, פלאסמות, אפילו אופנוע! יש המון מתנות! מה שטוב באתר הזה, שאתה יכול להשתמש בו מגיל 13 ומעלה (ולא 18+), בגלל שאין כסף מעורב. הכל זה מתנות. אפילו לא צריך לשלם דמי משלוח, הדמי משלוח על האתר.

איך אתם משיגים PTZ? זה פשוט! אתם בטח חושבים, שכמו כל האתרים האחרים צריך למלא סקרים משעממים.. וכו'. אבל לא! לוקרז הינו אתר ראשון מסוגו בעולם, וכל מה שאתם צריכים לעשות זה לשמוע מוזיקה, לבדוק משחקים ולדרג אותם, לענות על שאלות יומיות.. דברים שבאמת נורא כיף לעשות!

--

אתם בטח חושבים "ואו! אז למה אף אחד לא מדבר על זה?", אז ככה.. קודם כל האתר חדש. אבל הסיבה העיקרית היא שאי אפשר להצטרף בלי הזמנה. כן נכון, משתמש שכבר רשום לאתר חייב 'להזמין' אותכם דרך אימייל כדי שתוכלו להירשם. למה הם עושים את זה? הם רוצים שכל המשתמשים בקהילה יהיו איכותיים, ושלא יהיו נובים. ותסמכו עלי, למצוא מישהו שייתן לכם הזמנות זה לא כל כך פשוט.

אני הצטרפתי לאתר אתמול, יש לי בלי סוף ההזמנות לחלק. אני לא יהיה מחובר פה בFXP להרבה זמן, אז אם אתם רוצים לנסות את מזלכם, תשלחו לי הודעה פרטית עם האמייל שלכם וההזמנה תשלח עליכם. אני הצטרפתי אתמול, וכבר יש לי מספיק PTZ בשביל לקנות צעיף. זה לא הרבה, אבל זה נחמד. (אני חוסך לאייפוד טאצ'.)

הנה הכתובת של האתר: http://www. L o c k e r z.com - אתם יכולים לקרוא על האתר באינטרנט אם אתם רוצים, זה באמת אתר ייחודי במינו. אתם יכולים להסתכל על האתר, אבל לא תוכלו להיכנס ללא הזמנה.

--

בקיצור, תשלחו לי הודעה פרטית עם האימייל שלכם וההזמנה תגיע אליכם ישר. אתם לא תצטערו!אני VIP ולכן שתירשמו דרכי תקבלו כפול PTZ!
    ושאני אומר בפרטי אני מתכוון בפרטי ולא להגיב! אם תגיבו אז יש מצב מישו שהוא לא VIP יזמין אתכם ולא תקבלו הזמנ תץVIP *אפשר להירששם רק עם הזמנה!*

שאלות נפוצות:

כשנרשמתי, היה משהו שקוראים לו Postal Code.. מה זה? - תשימו GMT+2.

מה זה Combination, בהרשמה? - זאת הסיסמא שלכם!

למה צריך לשרום את הפלאפון שלי בהרשמה?! - לא צריך. חרבשו מספר. זה סתם אם אתם מאבדים סיסמא..
    zip code? זה מיקוד. אם אתם לא יודעים אפשר לשים 12345, אבל לפני משלוח תצטרכו לשנות ולשים את שלכם!!

הרשמה לאתר חובה הזמנה אי אפשר להרשם בלי הזמנה תקראו בתמונה (מצטער על הכתב הלא מובן)

לא מאמינים חושבים שזה בלוף?אז אתם טועים בגדול האתר הוא אתר אמין ביותר ואני כבר מכיר מישהו שקיבל wii
    במתנה בלי לשלם שקל אפילו!!!!
    עדיין חושבים שזה בלוף הנה כמה תמונות וסרטונים:

ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

--------

"קנייה מהאתר"

כניסה לאתר

עוד דברים להזמנה הפעם PSP,PS3 ועוד בגלל שיש מלאי לכל הדברים אז אם הם נגמרים רשום FRESH OUT אז לא לדאוג הם מחדשים את המלאי

דוגמה לשאלה שהעלו ביום רביעי ה16 בספטמבר

כל הקטגוריות של הדברים להזמנה אומנם זה 3 קטגוריות אבל יש 333 דברים להזמנה כמתוכם 17 הם תרומות, 213 מכשירים אלקטרוניקה למיניהם וגם דברים קשורים ו103 זה מותגים...

הזמנת טלויזיה של סמסונג (דוגמה להזמנת פריט)

הוכחה שאפשר להזמין קטנוע וגם סנובורד

שם פרטי
    דודו קקי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יאללה חברה להרשם!

הזמנות ממני

שם פרטי
    דודו קקי
    קיבל לייק