יעקב שחר: כמו שפדרר הפסיד, גם באיירן יכולה
נשיא מכבי חיפה השתמש בהפסד של השוייצרי כדי לדרבן את שחקניו לקראת המשחק בליגת האלופות הערב ב-21:45. אלישע הזהיר: "ההתקפה של באיירן קטלנית"

דריכות גדולה במכבי חיפה: כך אפשר לסכם את השעות האחרונות לפני המשחק הראשון בשלב הבתים של ליגת האלופות נגד באיירן מינכן הערב (שלישי) ב-21:45 באצטדיון הלאומי בר"ג.

נשיא המועדון יעקב שחר סעד עם השחקנים בארוחת הצהריים ואמר להם: "אני מצפה מכם להיות ולשחק ביחד ולא לאבד את הראש אני סומך עליכם על אלה שיפתחו ועל אלה שלא. אני מקווה שראיתם מה קרה אתמול לפדרר אני משוכנע שככה אנחנו הולכים לעשות לבאיירן מינכן, גם הגדולים יכולים להפסיד".

שחר ידוע בהקבלות המיוחדת שלו, לפני המשחק מול רד בול זלצבורג הוא אמר לשחקניו, הם שותים רד בול, אנחנו שותים וודקה. הפעם בחר שחר להשתמש בטניסאי השוייצרי הפנומן כדי להמחיש לשחקניו את הסיכויים של קבוצתו מול באיירן מינכן.

לפני הדברים של שחר, השחקנים ראו קטעי וידאו עם שערים מתקופות שונות מליגת האלופות.
מצב הרוח בקרב השחקנים הוא בהחלט טוב וקיימת התרגשות לקראת המפגש מול סגנית האלופה הגרמנית, אחת הקבוצות הטובות בכדורגל האירופי. בחיפה מודעים לאווירה המצוינת שצפויה באצטדיון הלאומי כש-40 אלף צופים צפויים למלא את ר"ג ולספק אווירה אירופית בלתי נשכחת.

המאמן אלישע לוי צפוי לפרסם בשעות הקרובות את ההרכב שיפתח במשחק, כאשר לא צפויות הפתעות מיוחדות בהרכב. המשמעות: מוחמד גאדיר ואייל גולסה הצעירים יפתחו ב-11 של האלופה, כאשר שלומי ארבייטמן, הכובש המצטיין עד כה בליגה ימתין להזדמנות שלו מהספסל.

כ-1,000 כרטיסים לשערים 17 ו-18 נותרו בקופות, כאשר על פי הערכות כל הכרטיסים למשחקים ימכרו. בנוסף, ה"גרעין הקשה" של אוהדי חיפה צפוי להגיע בשעות אחר הצהריים המוקדמות כדי לקשט את האצטדיון ולתת לשחקנים שלו אווירה ביתית ככל האפשר. שערי האצטדיון ייפתחו עבור האוהדים ב-19:00.

רכבת ישראל תעמיד ארבע רכבות לאוהדים בסיום המשחק שתצאנה מבני ברק צפונה.

השחקנים קיימו הבוקר אימון שחרור, שבסיומו התקיימה אסיפה טקטית בה צפו השחקנים בקטעי וידאו ממשחק ההגנה וההתקפה של באיירן מול דורטמונד בו ניצחו הבווארים 1:5.

המאמן אלישע לוי אמר לשחקנים: "אני רוצה שתהיו מספיק אחראים. אל תרגישו יותר מידי טוב במגרש, מה שיכול להביא אתכם להזניח את משחק ההגנה. היזהרו מהמתפרצות של שחקניה המהירים של באיירן. אני מצפה מכם להיות מוכנים ודרוכים מהרגע הראשון".

עוד ציין המאמן, כי לגרמנים חלק קדמי מצוין עם שחקנים מהירים בעלי יכולת טכנית טובה: "יש להם חוד קטלני, אנחנו חייבים להישמר".

השחקנים שמכירים היטב את באיירן אמרו ל-ONE: "אנחנו מודעים למעמד המחייב וליחסי הכוחות. לא נלחץ על כפתור עכשיו ונהפוך לברצלונה. נעשה את המקסימום מבחינתנו. אנחנו עולים למגרש בידיעה שאין לנו מה להפסיד. באיירן היא קבוצה שעל הנייר הרבה יותר טובה מאיתנו".

הקפטן אלון חרזי, שלא נכלל בסגל במשחק הליגה מול הפועל רמת גן, יחזור לסגל הערב על חשבונו של ג'ון קולמה המוצהב. הברזילאי טיאגו דוטרה, שהחלים מפציעה, לא יכלל בסגל בדומה לישראל זגורי.

קרדיט ל-One
http://www.one.co.il/Article/144292.html