זיו כבדה חתם בנס ציונה: אני מגיע למועדון מסודר

קשר ב"ש חתם לעונה בקבוצה מהליגה הלאומית: "זו הרגשה מצוינת. הגעתי למקום עם אנשים מצוינים ותנאים טובים". גיל בלומשטיין חתם בב"ש

הקשר בן ה-31, זיו כבדה, שנבחר בעונה שעברה למצטיין על ידי אוהדי הפועל ב"ש וסייע לה לעלות לליגת העל, חתם היום (שני) לעונה אחת בנס ציונה מהליגה הלאומית לאחר שלא נכלל בתוכניות של המאמן גיא עזורי לעונה הקרובה.
למרות השיחות בין עזורי לכבדה בחודשים האחרונים נראה היה שהקשר הוותיק ינסה להישאר בבירת הנגב ולהילחם על מקום בהרכב קבוצתו, אך השארתו מחוץ לסגל אמש בהפסד להפועל ת"א (3:1) כנראה אותתה לשחקן שזה הזמן לחפש קבוצה אחרת.

יו"ר נס ציונה, קובי כדורי, אמר ל-ONE: "אני שמח שכבדה אצלנו ואני בטוח שהוא יהיה שחקן משמעותי לקבוצה שלנו העונה. המטרה שלנו זה להתברג בפלייאוף העליון, כלומר במקומות 1-6 ומשם המשיים הם הגבול".
"זו הרגשה מצוינת", אמר זיו כבדה, "אני מגיע למועדון חדש עם תנאים טובים ואנשים טובים. אני מאמין שאשתלב בקבוצה במהרה. אני חושב שאתרום את חלקי לקבוצה ויחד עם המאמן רפי כהן נצליח להתברג בצמרת הטבלה ונגשים את המטרות שלנו".

החלוץ הצעיר גיל בלומשטיין חתם בבירת הנגב והשלים את סגל הקבוצה עד ינואר הקרוב. בלומשטיין נבחן בעבר בויאריאל הספרדית, אך פציעה מנעה את מעברו לצוללת הצהובה.
בחודשיים האחרונים נבחן השחקן בגלזגו ריינג'רס אלופת סקוטלנד, אך למרות שהרשים את הצוות המקצועי בקבוצת הפאר הסקוטית הוחלט בסופו של דבר לא להחתימו.

גיל בלומשטיין. הצטרף להפועל ב"ש

קרדיט ל-ONE
http://www.one.co.il/Article/144243.html