גומא אגייאר בהיי

ספונסר בית"ר מאושר אחרי ניצחון הבכורה בליגה: "חשבתי שאשתגע אם שוב לא נכבוש". בקבוצה מעוניינים באופיר עמרם

לאחר שסוף סוף הצליחה לכבוש ולנצח, בבית"ר ירושלים קמו הבוקר (ראשון) מחויכים, כשהאיש הכי שמח בקבוצה הוא ללא ספק הספונסר גומא אגייאר, שצהל אתמול ביצעים. "סוף כל סוף עשינו את זה", סיפר המילארדר לוואלה! ספורט והתייחס ל-1:3 של הקבוצה על מכבי פתח תקוה. "עכשיו, אחרי שכבר הצלחנו לעשות את זה, אני בטוח שזה יבוא יותר בקלות. הלחץ הירד מהשחקנים והם נתנו תצוגה שריצתה אותי מאוד. חשבתי שאשתגע אם שוב לא נצליח לכבוש, אבל ידעתי שבסוף זה יגיע כי יש לנו שחקנים מעולים. ניצחון כזה הוא דרך מעולה לפתוח את השנה החדשה, ואני רוצה להודות לקבוצה שסידרו לי חג שמח, נקווה שכל השנה הקרובה תראה ככה, גם בכדורגל וגם בכדורסל".

בבית"ר מעוניינים לקלוט את קשר הפועל ירושלים אשתקד אופיר עמרם בן ה-22. השחקן, שהיה אמור לחתום בקיץ בהפועל ת"א אך לבסוף העסקה התפוצצה עקב הדרישות הכספיות של הפועל ירושלים, צד את עיניו של סקאוט המועדון איתן מזרחי ובבית"ר ביקשו לשאול אותו עד לסיום העונה כשבסיומה ירכשו את כרטיסו. בינתיים האדומים דורשים מיריבתם העירונית סכומים גבוהים עבור ההשאלה (כ-100 אלף דולרים) ובבית"ר מסרבים, אך המשא ומתן נמשך ויתכן כי הקשר יעבור את הכביש עד למשחק הבא נגד הפועל פתח תקוה בעוד כשבועיים.

קרדיט לwalla sport

http://sports.walla.co.il/?w=/157/1573104