עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 37 מתוך 37

אשכול: הצעות להרים את הקהילה

viper-ch1x viper-ch1x מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    6 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ^idNz צפה בהודעה
    פיקאפים עם בוט במירק ושכל הקהילה תחזור להיות במירק כמו פעם
    רק ככה אחרת אתם יכולים לקפוץ
    הבחור אכן צודק המירק זה משהו שתמיד עובד.
    עוד מישהו פה אמר משהו לגבי התפצלות של קלאנים גם יכול לעבוד שווה לנסות לגבי הרעיון של חן אני חושב שזה רעיון ממש טוב.
    אבל צריך מישהו שיארגן את זה ברצינות ושהוא פעיל ונטרלי.
    אבל דבר ראשון המירק חייב לחזור לפעילות מלאה מצד כולם זה ממש טוב גם לארגן קלאן וורים.

הסמל האישי של J.Wilshere
    J.Wilshere J.Wilshere מנותק Gooner t'ill i die
    שם פרטי
    RVP
    קיבל לייק
    56 פעמים
    אם תיהיה תמיכה מלמעלה (אליעד , עידן וכמה אנשים פעילים שיעזרו) אני מוכן לקחת את זה עליי .

yuvalnhom107 yuvalnhom107 מנותק מתקדם
    שם פרטי
    יובל
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ~seVen~ צפה בהודעה
    אלעד אל תציע טוב
    הדבר שיעזור זה להרחיב תקלאנים הכוונה להוסיף שחקני פאבליק לקלאנים שאין בהם הרבה שחקנים והקלאנים שיש בהם הרבה שחקנים שיתפרקו
    ל2 שקלאנים
    בקיצור שבכל קלאן יהיה עד 6 שחקנים ושלא יהיה שחקן שנימצא ביותר מקלאן אחד או מקסימום 2 ככה
    כי זה כבר הופך את זה למגעיל
    הוא צודק באמת.. , וגם אוראל צודק,
    מה זה מירק? :X

Undertaker Undertaker מנותק Mr. Brightside
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני מוכן להכין את מה שאמרתי, אבל האם יהיה עזרה ושיתוף פעילה של הקהילה?

~seVen~ ~seVen~ מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תעלו בוט לאייב במירק תפתחו נושא עם מירק מעודכן להורדה תפרסמו תערוצי לאייב של השרתים תערוצים הרגילים של הקלאנים
    אפשר להריים פה משהו והפעם אני לא מתכוון לאמא של אלעד

Luc1feR Luc1feR מנותק השטן בכבודו ובעצמו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    [QUOTE=Undertaker;1036693]פיקאפים = לא, כי זה סתם משעמם ללא תועלת ומטרה לנצח...

ילד סיבי מסריח...

הסמל האישי של J.Wilshere
    שם פרטי
    RVP
    קיבל לייק
    56 פעמים
    תכלס עכשיו תאיר
    אין אחד שלא אכפת לו מCB
    אם לא אכפת לך מCB אל תשחק עם צ'לאנג' כל הקטע בקהילה זה תחרותיות ...
    (אני לא מתכוון לקטע מסריח כמו שחן עשה לי פעם XD)
    אבל אם לא היה CB לא היה עניין ...

הסמל האישי של Mr.Dark
    Mr.Dark Mr.Dark מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Undertaker צפה בהודעה
    פיקאפים = לא, כי זה סתם משעמם ללא תועלת ומטרה לנצח...
    אני אומר לארגן משהו כזה.. לעשות בסופשבוע שאיבו חוזרים לארגן איזה חמישיה כל קבוצה
    ולעשות משחקי טורניר שגם יהיו לסיבי
    ויפורסם סקר לפני המשחק על דעות של אנשים הצבעות וכל מיני כאלו נעשה כמו CBOOKY קטן בפורום הימורים כזה לכל אחד יש כאילו 1000 שקל והימור על משחק יהיה 100 שקל אפשר גם יותר ותמיד יצביעו ומי שיגמר לו הכסף נופל
    כזה משהו בסגנון של החמישיה של איבו נגד החמישיה של ביטיאס עם ספקטטורים לייבבוט במירק, שדרן בטיאס

אבל לא נראלי שיהיה כח לאנשים פה לעשות משהו שהיה בסגנון של שנה שעברה..
    אם כן יהיה להם כח אז זה ירים ת'קהילה ..
    עוד שניה אני מגרד אותך עם שפכטל מהTO והCB יא דמבו

YoTaMzz YoTaMzz מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בתור אחד שהיה פה שהקהילה הייתה בשיא שגשוגה. אז ככה:
    דבר ראשון צריך טים ספיק מסודר לקהילה, שכולם ישבו בו. [ואני לא מתכוון לאיזה טים ספיק שיש שליטה לילדים בני 15 sa ] אני מדבר על טים ספיק רציני עם אנשים רציניים שמי שצריך לקבל sa יקבל.
    דבר שני כמו שהזכירו פה: כל קהילה שמחשיבה את עצמה קהילה יש לך ערוץ פעיל במירק, שכולם יושבים בו. אפשר לארגן משחקים יותר בקלות, כולם מכירים את כולם.
    דבר אחרון, הייתי ממליץ לשנות את הגישה של חלק מאנשים פה למשחק, ומזה אומר, להתחיל להביא למשחק דברים שונים, חדשים , להבין את המשחק יותר.
    לא לשחק כמו רובוטים, זה סתם יעשה לכם את המשחק משעמם יותר ורוב הסיכויים שתפסידו גם.

בקיצור חברה העיקר להנות זה הכי חשוב.

שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Luc1feR צפה בהודעה
    ילד סיבי מסריח...
    ציטוט במקור פורסם על ידי Mr.Dark צפה בהודעה
    עוד שניה אני מגרד אותך עם שפכטל מהTO והCB יא דמבו
    עם אנשים כאלה עדיף שהקהילה תשאר במצב שלה...
    ילדים חסרי שכל טיפשים שכל הודעה שניה שלהם מוכיחים את האימבסיליות שלהם.

ניסינו כבר פיקאפים בקלאב ניסינו סתם משחקים טורנירים בקלאב לאף אחד לא אכפת זה עובדה
    לאנשים אכפת מתחרותיות, אם זה משחק לא לסיבי אז זה סתם משעמם וזה עובדתי.
    חתיכת אידיוטים משחקים אותה כאלו שלא אכפת להם.. זה לא עניין של אכפת מCB \ לא אכפת מCB.. זה ההרגשה שזה נותן למשחק..
    זה רק מה שיהפוך את זה לרציני ויביא השקעה ושיתוף פעולה של אנשים, אחרת זה סתם יפול כי כל אחד ישים זין כי זה על כלום..

הסמל האישי של Mr.Dark
    Mr.Dark Mr.Dark מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Undertaker צפה בהודעה
    עם אנשים כאלה עדיף שהקהילה תשאר במצב שלה...
    ילדים חסרי שכל טיפשים שכל הודעה שניה שלהם מוכיחים את האימבסיליות שלהם.

ניסינו כבר פיקאפים בקלאב ניסינו סתם משחקים טורנירים בקלאב לאף אחד לא אכפת זה עובדה
    לאנשים אכפת מתחרותיות, אם זה משחק לא לסיבי אז זה סתם משעמם וזה עובדתי.
    חתיכת אידיוטים משחקים אותה כאלו שלא אכפת להם.. זה לא עניין של אכפת מCB \ לא אכפת מCB.. זה ההרגשה שזה נותן למשחק..
    זה רק מה שיהפוך את זה לרציני ויביא השקעה ושיתוף פעולה של אנשים, אחרת זה סתם יפול כי כל אחד ישים זין כי זה על כלום..
    תחרויות? טוב נו...
    אתה הבנאדם האחרון פה שיכול לדבר על זה בכלל ובלי קשר לCB
    אתה עשית מעשה כ"כ מפגר ותאמין לי שאתה יודע טוב מאד על מה אני מדבר,
    במקום לזיין ת'מוח ולחלק דברים תתחיל לעבוד

קיבל לייק
    0 פעמים
    קודם כל דביר אתה צודק בלי הCB זה היה בדיוק כמו קאנטר בלי ממש עניין אבל אני דיברתי על משהו אחר ושאני אומר "ילד סיבי" לאו דווקא אומר שאני מקלל תכלאן בייס או כל משהו שקשור אליו.. התכוונתי שלחן העיקר זה לנצח העיקר זה השואו להראות הנה אני הכי טוב בקהילה ואני שם זין על כולם כאילו מישהו מזיז לי וואלה חן? דף אם אתר שרשום שאתה ראשון שם לא יהפוך אותך לכלום, אני לא אומר שלא אכפת לי מהCB אני אומר שאני מעדיף לשחק שיש עניין למשחק אם חברים ולא לשחק שיש עניין מאיזה דף שמראה מקומות (לא שזה עניין רע)..

עכשיו התגובה החסרת פואנטה של חן...

שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Luc1feR צפה בהודעה
    קודם כל דביר אתה צודק בלי הCB זה היה בדיוק כמו קאנטר בלי ממש עניין אבל אני דיברתי על משהו אחר ושאני אומר "ילד סיבי" לאו דווקא אומר שאני מקלל תכלאן בייס או כל משהו שקשור אליו.. התכוונתי שלחן העיקר זה לנצח העיקר זה השואו להראות הנה אני הכי טוב בקהילה ואני שם זין על כולם כאילו מישהו מזיז לי וואלה חן? דף אם אתר שרשום שאתה ראשון שם לא יהפוך אותך לכלום, אני לא אומר שלא אכפת לי מהCB אני אומר שאני מעדיף לשחק שיש עניין למשחק אם חברים ולא לשחק שיש עניין מאיזה דף שמראה מקומות (לא שזה עניין רע)..

עכשיו התגובה החסרת פואנטה של חן...
    מצטער באמת שפיקאפים לא מעניינים אותי, ואני הופך את הסיבי למשהו כמו ליגה שיהיה קצת יותר מאתגר וכיפי עם רוח של תחרות (הדבר היחידי שיכול להיות מעניין פה בקהילה ובמשחק המת הזה)
    אתה רואה את איבו משחקים פיקאפים? משתתפים בפיקאפים של הקלאב?
    לא כי זה לא כלום, סיבי זה הדבר היחידי שנשאר חי ומעניין לקהילה... אם היה לנו קהילה יותר מגובשת אולי הפיקאפים היו יותר מהנים.
    אבל כרגע זה סתם משעמם וכל אחד שם זין בפיקאפ וסתם עושה שטויות ואף אחד לא משחק בשביל לנצח וכשזה קורה אז כולם פותחים ת'פה ואומרים סתם אפס לא שחקן טוב ואז נהיה אווירה מעצבנת פה שכל אחד מעביר ביקורת על השני "אתה קאמפר אתה נוב אתה בלה בלה"
    אני אישית מי שמכיר אותי יודע שאני לא שם זין על CB והמקרה שלי עם דביר זה היה משהו אישי שלא קשור בכלל לתוצאה...
    מי שבוחר לא להאמין שיהיה לו בכיף זה לא מעניין אותי.. כל אחד והדעה שלו..
    מה שאני אומר שאם רוצים רצינות צריכים לתת משהו שאנשים ישחקו עם מטרה בשבילו, שאם הם ינצחו הם יקבלו משהו.. וככה המשחק יהיה יותר מאתגר ומן הסתם מהנה ויהיה יותר רצינות אצל אנשים פה.. מי שלא מסכים (ויהיו בטח כאלה..) או אידיוט או שפשוט לא רוצה להסכים איתי כי יש לו בעיות אחרות איתי שלא קשורות לעניין הזה.. אבל שוב כמו שאמרתי כל אחד והדעה שלו (:

קיבל לייק
    0 פעמים
    קודם כל סוף סוף אני רואה ממך הודעה לעניין והצלחת לשכנע אותי טיפה בדבר אחד.. שאחד הדברים המעניינים שנשארו בקהילה זה CB (התחרותיות) חוץ מיזה היה כייף לקרוא תהודעה שלך ולגלות שאין שחצנות/קללות/התנשאות...
    ועוד דבר שאני לא מסכים איתך זה שEVO זה EVO והם יוצא להם להיות פעם ב.. במחשב אז למה שיבזבזו תזמן שלהם על פיק אפ אבל יש גם אנשים אחרים שלא עובדים/סיימו לעבוד ובנתיים הם בבית אז קורה שאין CW ומארגנים פיק אפ ותתפלא שבדרך כלל יש טעם אם אתה מכיר את כל מי שמשחק איתך ועושים את זה רציני אם קבוצות כוחות...

לילה טוב

הסמל האישי של Azonic
    Azonic Azonic מנותק מעצב
    שם פרטי
    חזי
    קיבל לייק
    59 פעמים
    לפי דעתי אם יפסיקו לרשום תגובה שלוקח שעה לקרוא אותה זה ישפר תקהילה מהזה כל תגובה מגילת אסתר ואני לא מגזים.....!

AnGer_F1sT/V1ruS AnGer_F1sT/V1ruS מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הטורניר האחרון שאני זוכר זה מה שאני הרמתי עם אתר משהו באמת מושקע הסיבובים הראשונים הלכו פצצות..
    היה בעיה עם שרת זמנים וחוסר ארגון מצד הקלאנים אבל אם ההשקעה הייתה ממשיכה זה היה יכול להיות פצצה..
    ההצעה שלי לארגן קבוצות רנדומליות של שחקנים כל קבוצה פותחת קלאן חדשה בCB לקבוצה הזו..סוג של נניח קלאן לתחרויות ..
    לא חובה שEXC יעשו נגד BTS וEVO נגד 3V ועוד MK וכאלה.. מערבבים הכל..
    לוקחים שחקן מפה שמים אותו עם זה ועוד שני שחקנים מתחילים..השחקנים המתחילים רואים את החברים לקבוצה משחקים איתם לומדים ויש גם CB..הקבוצה המנצחת מקבל איזה שרת או משהו אני לא יודע..לכל זה צריך תמיכה מלמעה..(אליעד) שיספק שרתים...
    לי אין בעיה לעלות עוד אתר משוקע ולעזור חזק בטורניר דווקא עכשיו בזמן האחרון חזרתי לשחק יותר TO ואני מנסה להחזיר את HND לפעילות רצינית..

הסמל האישי של J.Wilshere
    שם פרטי
    RVP
    קיבל לייק
    56 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי AnGer_F1sT/V1ruS צפה בהודעה
    הטורניר האחרון שאני זוכר זה מה שאני הרמתי עם אתר משהו באמת מושקע הסיבובים הראשונים הלכו פצצות..
    היה בעיה עם שרת זמנים וחוסר ארגון מצד הקלאנים אבל אם ההשקעה הייתה ממשיכה זה היה יכול להיות פצצה..
    ההצעה שלי לארגן קבוצות רנדומליות של שחקנים כל קבוצה פותחת קלאן חדשה בCB לקבוצה הזו..סוג של נניח קלאן לתחרויות ..
    לא חובה שEXC יעשו נגד BTS וEVO נגד 3V ועוד MK וכאלה.. מערבבים הכל..
    לוקחים שחקן מפה שמים אותו עם זה ועוד שני שחקנים מתחילים..השחקנים המתחילים רואים את החברים לקבוצה משחקים איתם לומדים ויש גם CB..הקבוצה המנצחת מקבל איזה שרת או משהו אני לא יודע..לכל זה צריך תמיכה מלמעה..(אליעד) שיספק שרתים...
    לי אין בעיה לעלות עוד אתר משוקע ולעזור חזק בטורניר דווקא עכשיו בזמן האחרון חזרתי לשחק יותר TO ואני מנסה להחזיר את HND לפעילות רצינית..
    לא יעבוד
    אם אני יצטרך להסביר לך למה זה יהיה ממש דבילי אבל אם תבקש אני יסביר

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. עוד משהו ש"הורס" את הקהילה....
    על ידי Hat-Hatol בפורום Tactical Ops
    תגובות: 19
    הודעה אחרונה: 13/03/06, 22:55
  2. יש לי דרך להגדיל את הקהילה בטקטיקל אופס.
    על ידי rAjArAm בפורום Tactical Ops
    תגובות: 33
    הודעה אחרונה: 09/08/05, 01:32
eXTReMe Tracker