מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

אשכול: מידע|למה יורד לנו דמעות.

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים

מידע|למה יורד לנו דמעות.

למה אנחנו למה יורד לנו דמעות וממה זה קורה בכלל ?? אני יתן לכם תתשובה .

דמעות

בארובת העין יש שקע שהולך פנימה בגולגולת ששם יש בלוטות שבהם יש נוזל דמעתי לא נסתכל על ההבט של עם נכנס לנו משהו לעין חולות ,בצל שעורה וכול דבר אחר שגורם לבלוטות להפריש את הנוזל הדמעתי אלה על ההבט הרגשי , סערת רגשות כול שהם זה הנקודה שהכי גורמת לדמעות בניגוד למשהו שניכנס לעין שאנו בוכים הבלוטות מפרישות כמות יותר גדולה וזה קורה שיש בנו סערת רגשות כגון שמחה,עצב,אפילו שנבהלים כאב פגיעה בגוף לדוגמה נפילה מאופניים ושתוצאה ממנה נגרמה חבלה מערכת העצבים יכולה לגרום לבלוטות האלה גם להוציא תנוזל הדמעתי סערת רגשות נפשית גורמת לדמעות לרדת לדוגמה קרה למישהו קרוב לנו משהו אבל זה לא קרה לנו אישית (פסיכולוגי) דמעות זה בריא מנקה תעיניים ועוד.. הנוזל הדמעתי יכול לרדת דרך התעלות לכיון האף ולצאת מהאף שאנחנו בהיסטריה אפשר לראות את זה (בכי של ממש)

ולמה אנחנו תמיד מנגבים תעיניים תשימו לב שיורד לנו הדמעות כי הדמעות טיפה שורפות בגלל שהם מלוחות שגורמות טיפ טיפה לסוג של צריבה אז אנחנו שוטפים תפנים או עם היד מנגבים אותן אומרים שגם פילים וקופים יכולים לבכות הדמעות מכילות גלוקוז,אשלגן,נתרן ועוד 2-3 חומרים יחד

אני מאחל לכולם לבכות רק משמחה שקרה לנו משהו טוב משהו משמח שממנו התרגשנו התאהבנו ועוד =]

קרדיט לי CryDEviL

הסמל האישי של J.Wilshere
    J.Wilshere J.Wilshere מנותק Gooner t'ill i die
    שם פרטי
    RVP
    קיבל לייק
    56 פעמים
    אתה יודע כמה זמן לא בכיתי חחחחח מאז שביתר לקחו את הפועל בפנדלים בגביע המדינה לא בכיתי
    בא לי לבכות

נושאים דומים

1. מידע | לא רק לנו הם עושים את זה!
    על ידי TheDRiveR בפורום RolePlay
    תגובות: 28
    הודעה אחרונה: 08/08/09, 09:29
  2. למה אין לנו שרת בוונט?
    על ידי ToMeR_La בפורום RolePlay
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 16/05/09, 10:47
  3. למה יש לנו גבות חחח נגיד לכם
    על ידי DarkLake בפורום מה שבראש