עמוד 4 מתוך 4 ראשוןראשון 1234
מציג תוצאות 61 עד 68 מתוך 68

אשכול: night cup - דעה אישית וסיקור קהילה

הסמל האישי של freakazoid
    freakazoid freakazoid מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ~ rzyRrr צפה בהודעה
    בדיוק ככה מקדמים קהילה, מעיפים את הזבל כמו שKATHA אמר.

אם מישהו צריך להתבגר פה זה אתה, כי משום מה אתה לא מצליח להפסיק להגיב דברים מטומטמים. שב בשקט קצת זה יעשה רק טוב לכולנו.

אין שום חוק שאוסר על זילזול בקבוצות אחרות או משהו דומה, אבל אם אני אדמין, ואתם ( INS\INSANEWAVE \WHAT EVER ) משפילים בכוונה ככה קבוצה, שאין מה לעשות היא פחות טובה ממכם, אני מעיף אותכם מהקאפ, בשיא הרצינות. התנהגות כזאת רק הורסת לקבוצות אחרות וגורמת להן לא לרצות לשחק שוב.

KATHA דיי זיין אותך כרגע P:

מותר לנו לשחק איך שבאלנו, אני יכול גם לקחת M14 עם SILENCER.
    הרגת אותי עם ה"אני אעיף אותך" פחחחחחחחח

בקשר ל KATHA התגובה באה אחרי MR LOW LYTE (איציק) שפתח תפה שלו אתמול

הסמל האישי של Coconut
    Coconut Coconut מנותק The clutcher
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי freakazoid צפה בהודעה
    מותר לנו לשחק איך שבאלנו, אני יכול גם לקחת M14 עם SILENCER.
    הרגת אותי עם ה"אני אעיף אותך" פחחחחחחחח

בקשר ל KATHA התגובה באה אחרי MR LOW LYTE (איציק) שפתח תפה שלו אתמול
    אבל איך זה עוזר לך? אתם סתם מוציא לקבוצה השניה את החשק לשחק!!
    במקום לקדם קבוצות פחות טובות, לשחק רציני (אולי הקבוצה השניה תלמד כמה טריקים או משהו), אתה מזלזל ומבאס את שחקני הקבוצה השניה :|

RUZREZ RUZREZ מנותק ותיק
    קיבל לייק
    2 פעמים
    the g33k freak effect

הסמל האישי של krizZje
    krizZje krizZje מנותק ?1v1 knife @ batyam
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikewithbike צפה בהודעה
    קודם כל, אני רוצה לציין שכל מה שנאמר פה זה השקפה אישית על הדברים ואין פה שום ניסיון להתנסח כאחראי קהילה שקובע איך הדברים אמורים להראות, הכל דעה אישית ואם מישהו לא מסכים, זה זכותו.

אני אחלק את האשכול לפרקים:

התנסות אישית -

הקאפ היה מעולה (כן אני יודע שהיה זוועה לאחרים, בגלל זה רשמתי התנסות אישית). הפעם, מיכאל (kimi) לקח את ההובלה ועשה את העבודה רק כמו שהוא יודע, באמת שלא ראיתי בחור יותר מאורגן ממנו, רק שהוא ממהר מדי ושואף ליותר מדי לפעמים, אני ארחיב בנושא מאוחר יותר.

כבר הרבה זמן, לי ולחלק מהאנשים פה לא היה משחק מאורגן בפינג נמוך, כל כך הרבה flick shots ו smoothness שזה פשוט הרבה יותר כיף מלשחק באירופה. היה בעייתי מבחינת אירגון השחקנים (שחלק בעבודה וכו) אבל נקווה שפעם הבאה נבחר תאריך יותר נוח.

אישית התאכזבתי מהקבוצה שלי, יכולנו לעשות הרבה יותר נזק עם קצת יותר ניסיון תחת לחץ, לפעמים מורגש פער בניסיון שמוביל לעצבים ובחסרון משמעותי בעקבות זה, אני יודע שהצד המקבל בטוח מרגיש לא בנוח, אבל אם מסתכלים על זה מנקודת מבט של תחרות, בסה"כ מי שיותר משקיע וצועק רק רוצה לטובה של הקבוצה, אחרת אפשר להיות עדישים עד מחר ולא להגיע לשום מקום, אני מקווה שאחרים רואים את זה גם ככה.

מה שמוביל אותי לנושא השני:
    Fake Nicks -

הסוגיה של הכינויים מכילה שני דברים:
    1. אנחנו משחקים בין הקהילה, בסופו של דבר המטרה שנוכל להתאמן אחד נגד השני ולהנות מהמשחק בלי פחד שירדפו אותנו אחרי כל פשלה או רקע כלשהו, אם נוכל לעבור את המכשול הזה נתחיל סוף סוף להתנהג כמו קהילה חדשה שהרגע נכנסה למשחק, הקטע של הפייק ניקס אמור לבוא בעוד כמה שנים, לא עכשיו לפחות.

2. אין שום מוטיבציה או כיף בלהרוג מישהו שקוראים לו "HEADSHOT" "KILLER" וכו' , תצאו מהמחבוא ותתחילו לשחק בכינוי האמיתי שלכם, הרבה יותר משחקים יבואו בעקבות זה, אישית זה אחד הסיבות שאני לא רוצה לשחק נגד אף קבוצה ישראלית, הקטע שמישהו יכול לבוא בכינוי עלוב ופשוט להרוס לכם את החשק באביוז או מה שזה לא יהיה, זה לא שווה את הזמן. ואני יותר מכולם מת להתחיל לשחק בארץ באופן קבוע, אני עושה את זה כבר קרוב ל 6 שנים בטקטיקל ואין חוויה יותר מהנה בפינג נמוך וקהילה שמכירה בך.

התהגות בקהילה והעתיד -

כרגע אני לא רואה שום סיבה להריץ טורניר יותר גדול (תשובה למיכאל), יש יותר מדי מריבות וחוסר שיתוף פעולה כדי לגרום לזה להצליח, כולם פה בתככים ומאיימים בהחרמות על כל דבר שלא מוצא חן בעיניהם.

ברור שאי אפשר לבוא ולהיות צדיק ולהגיד "למה שכולם לא ישלימו" לא אני לא עיוור ומפגר עד כדי כך, רואים שיש פה כמה תפוחים רקובים בקהילה שצריכים לנפה, אתם יודעים על מה ועל מי אני בדיוק מדבר, גם הם יודעים שאני מדבר עליהם וכדי להם להתחיל להקשיב ולהשתנות, כי לפי מה שראיתי הרוב הגדול בקהילה עם מצפון נורמלי ומסכימים לגבי דברים הגיוניים, אני שמח שכך.

אבל בכל זאת, יש כרגע 4 קהילות שונות, 5 טיאסים שונים, וונטים וכו', הקהילה מפוצלת, אין לי שום אינטרס להגיד ולנסות לשכנע אתכם להתכנס במקום אחד, ברור לכולנו שזה לא יעבוד ועדיף שכך, אבל אני מאוד רוצה להתחיל להתערבב עם שחקנים אחרים, אחרי הטורניר שראיתי שיש רמה נקיה וכיף במשחק, אולי באמת כדי לפחות לבוא למירק, לבקש מכל אדמין ראשי שיש לו השפעה על טיאס, וונט, שרתי משחק, להתכנס בערוץ של הקהילה ולהדריך את כל מי שתחתיו לעשות את זה. ואולי ליצור כח מוביל שיכול להשפיע על הקהילה (ALLIANCE או איך שלא קראו לזה באירופה, אבל אותו רעיון). אני רוצה לחזור אחרי זה לרעיון של ה CB ישראלי ולהתפתח משם.

FAKE NICKS -

כן כן אני חוזר לנושא הזה, הכל מתחיל מפה לדעתי, הפעם אבל לגבי פאבליק, כל המריבות מתחילות משם, אחרי זה נגרר לפורום ובסוף פתור על ידי בבאן לא נחוץ (לדוגמא akma, שקיבל באן בלי קשר למשחק, רק בגלל ההתנסחות שלו בקהילה על דברים שקרו בשרת), אם כולם ישחקו עם כינוי נורמלי לא נוכל לקלל מאחורי מסכות, ואם מישהו יבוא לפורום, אז נוכל ביחד לגרום לו להרגיש לא רצוי, אם הוא יתנהג כמו תחת).
    בכל מקרה, הכוונה שניהיה בדעה כללית אחידה והכי חושב נגבה אחד את השני.

רמה של היריב
    משהו קטן לגבי הדבר הזה:

אפשר לנצח את האויב ולהשפיל אותו, מה שיוביל לשני דברים:
    1. הם לא ישחקו נגדכם יותר, יקללו אתכם עד אין סוף.
    2. הם ימשיכו לשחק נגדכם וכל המשחקים יגמרו במריבות והרגשה חרא לשני הקבוצות.

אפשר לנצח את האויב ולהתנהג בכבוד:
    1. אתם תקבלו מחמאה, זה יגרום לכם להרגיש הרבה יותר טוב מאשר שאתם משפילים את האויב, כשמישהו מכיר בכישרון שלכם.
    2. הם ירצו לשחק נגדכם יותר, כל המשחקים יהיו מהנים וההתקדמות תיהיה הרבה יותר מהירה ברמה.

*** אני חושב שאני אסיים את הנושא פה, עברתי על הנקודות המעניינות, ברור שיפתח פה עכשיו דיון חדש, אז אני אנצל את ההזדמנות לקרוא את הדעות שלכם ולהמשיך בנקודות שלי.
    אז ככה כפי שחלקכם שמתם לב אני לא כזה פעיל בזמן האחרון בקהילה , אבל אני מסכים עם מייק ברוב דבריו , מה שמייק אמר פה אלו בדיוק הסיבות שבגללן לא הייתי פעיל פה הרבה זמן , כי תכלס נהיה מגעיל .. עם זה לשחק פאבליק או להכנס לפורום , אני נכנס לפאבליק ואו שמליון פייקרים מתחילים לקרוא לי ולשגע כשאין לי מושג מיהם ביכלל או שאנשים מתחילים לעשות שטויות וגליצ'ים בשרת כשכל השאר רוצים לשחק נורמלי
    ואותה התנהגות גם גולשת לפורום אין אשכול אחד בלי ריבים או סתם תגובות טפשיות ( חלקן מוצדקות וחלקן פחות ), ובכלל עם בן אדם חדש מגיע לפורום במקום לעזור אנשים מסטלבטים עליו ... ומה שקורה בסוף או שאותו בן אדם מתייאש מהמשחק או שהוא עובר לפורום אחר ששם יעזרו לו

קודם כל האשכול הזה כבר ליכד קצת את הקהילה לפי מה שאני רואה , יש לאנשים מוטיבציה לשחק ביחד וגם לעזור אחד לשני ( אני מקווה כמובן שזה ימשך יותר מכמה ימים )
    כמו שאמרת שתה פתוח להצעות ודעות אז ככה :
    - אני תומך ברעיון של וונט קהילתי עם כמה חדרי פאבליק וכמובן חדרים לקלאנים למיניהם , כמובן שאני לא אומר שכולם ישבו באותו צ'אנל אבל זה הרבה יותר נוח לעבור צ'אנל מאשר לעבור לוונט או טיאס בשביל ליצור קשר או סתם לדבר עם שחקנים אחרים
    - כמובן גם שלפחות רוב הקהילה יבואו למירק ככה יהיה אפשר לארגן משחקים בין קבוצות או סתם לארגן מיקסים
    - אני גם חושב שזה יהיה רעיון טוב להחזיר את הגאטרים ושאנשים יתאמצו קצת וישתתפו ככה גם הגאטרים לא ימותו אחרי שבועיים , זאת תהיה הזדמנות טובה לשחקנים ברמה היותר נמוכה לשחק עם השחקנים היותר טובים בקהילה לצבור קצת נסיון מהם וללמוד שיטות משחק ככה גם הרמה של הפאבליק הישראלי תעלה וגם שחקנים יכולים להתחבר בגאטרים וליצור קלאנים חדשים
    - להיות יותר סובלניים כלפי שחקנים חדשים בין אם זה בגאטרים/מיקסים/פאבליק או פורום אנחנו גם ככה לא קהילה ענקית למה לדחות אנשים חדשים ?!?
    - והכי חשוב לדעתי להרגיע ואם זה לא עובד אז לנפות את כל הגורמים לבעיות/קללות/ריבים בפורום ובשרתים , אני יודע שהרבה אנשים התרגלו לעובדה שכמעט כל מה שנעשה או נאמר פה בפורום עובר בשתיקה ולדעתי זה הדבר הכי חשוב שיש לשנות פה

כמובן שכל מה שרשמתי פה הוא בגדר שאיפה שתלויה לא רק באדמינים אלא תלויה יותר בחברי הקהילה . אני בהחלט מוכן לעזור ולתרום במה שיתאפשר לי ועם מישהו צריך עזרה כל שהיא הוא בכיך יכול לפנות אליי אני אשמח לעזור.

טוב חפרתי יאללה אנשים הכל תלוי בכם

pliss pliss מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מר פריק, חסור הרצון לשחק איתך לא קשור לחוסר בגרות, אגו או פוזה.
    אתה צריך להבין, שאחרי הכל המחשב הוא כרגע לא העדיפות מספר אחת שלי בחיים. אני משחק כדי להנות, כאשר ההנאה שלי מגיעה ממשחק תחרותי מול קבוצות אחרות.

כל מה שצריך לעשות כדי להבין למה אנחנו מסרבים לשחק מולך, נמצא בדמו של הגמר.
    למה אתה חושב שכשאני חוזר ליומיים וחצי האלה של סופ"ש מהצבא (וואלה מסתב שאני לא משתמט ועוד חודשיים גם מסיים 3 שנים, קצת הורס את התאוריה שלך לגבינו לא?), אני צריך להכנס למשחק ובמקום להתרכז בלשחק אני צריך לקרוא תשטויות שלך בצ'ט?

מי שצריך להתבגר אחי, זה אתה. אני חושב שאת הערך של ספורטביות טובה קיבלתי באזור היסודי, מקום שכרגע על פי כל הרמזים החסרת.
    לאחד שאומר שאנחנו חסרי חיים, כדאי שתצא החוצה, תנשום אויר ואולי אפילו תלמד קצת על תקשורת בין בני אדם.

סתם שרק תדע לך לככה עניין, כולנו "רבים" איתך פשוט כי זה מצחיק, כי אנחנו יודעים בדיוק לאן זה יגיע ואפילו מתי זה יקרה. אבל איכשהו, אתה תמיד מצליח להצחיק אותנו מחדש. אם איי פעם חשבת שאיזשהו ריב איתך היה ברצינות או לקחנו משהו ללב, חזור לשני שורות מעל.

שבת שלום לכולם.

come2me come2me מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שלום לכולם, אני בעד ונט קהילתי.
    להתראות לכולם.

KillrOy KillrOy מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי come2me צפה בהודעה
    שלום לכולם, אני בעד ונט קהילתי.
    להתראות לכולם.
    +1 הוונט של vgames לא מכיל את קהילתנו ונמצא במצב "מלא".
    נערך בפעם האחרונה על ידי KillrOy : 06/08/09 ב 21:09

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    אני רק רוצה להגיד את דעתי לגבי מה שמייק אמר על לאדר ישראלי ב-COD4.
    כאחד שמשחק ככה לאורך שנים במשחק Tactical Ops אני רק יכול להגיד שאם לא קלאן בייס הקהילה שלנו במשחק הייתה נראית רקובה, לא היה שום תחרותיות בקהילה שלנו והקהילה הייתה מתפרקת ממזמן.
    כל המשחקים ששוחקו במהלך השנים רשומים על גבי אתר יציב ומאוד נוח לשימוש, אפשר לראות ריפורטים של משחקים ששוחקו מלפני הרבה זמן ולהיזכר בתקופות יפות שהיו פעם.
    אני ממש חושב שזה אחד הדברים שמייצבים קהילה.
    אצלינו אין דבר כזה משחק בלי לשלוח אתגר בקלאן בייס, אחרת אנחנו מרגישים שהמשחק הזה הוא לריק, לא נרשם, לא נותן ניקוד, לא נותן אפשרות לשחקנים אחרים בקהילה להתעניין בתוצאות... זה פשוט נחשב מבחינתנו כאילו לא היה משחק.
    זה דבר שיוצר תחרותיות מטורפת בקהילה, כל קלאן מנסה להגיע לטופ ולהוכיח את עצמו בקהילה וזה יוצר אווירה אחרת לגמרי.
    אם תרגילו את כל שחקן בקהילה שאין דבר כזה משחק בלי לשלוח אתגר בקלאן בייס רק ככה זה יתפס בקהילה בדיוק כמו שזה נתפס ב-TO.

ורק כדי להמחיש לכם: http://clanbase.ggl.com/ladders.php?gid=23
    הקהילה העולמית מתה מיום ליום יותר ויותר ולעומת זאת רק הקהילה הישראלית עדיין חיה ונושמת בדיוק כמו בעבר.
    רק בגלל ששמרנו עליה ברמה הזאת ורק בגלל שקיים הפורום הזה ששומר עליה תמיד מאוחדת וגורם לכל שחקן להרגיש חלק מהקהילה.
    אני יכול להגיד לכם בוודאות שאין שום קהילה יותר מאוחדת בישראל מאשר הקהילה של TO.
    אם לא היה את התחרותיות הזאת בקלאן בייס ואת השימור של הקהילה דרך הפורום ותמיכה בשרתים כל שחקן היה מתבאס ועוזב את המשחק הזה ממזמן, פשוט ככה.

עמוד 4 מתוך 4 ראשוןראשון 1234

נושאים דומים

1. night cup,eVo +3
    על ידי taltool34 בפורום Tournament
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 04/08/09, 06:41
  2. night cup,mmm +3
    על ידי Fugitive בפורום Tournament
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 23/07/09, 12:47
  3. דעה אישית..
    על ידי Orixd בפורום מה שבראש