עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 41 עד 60 מתוך 68

אשכול: night cup - דעה אישית וסיקור קהילה

הסמל האישי של Coconut
    Coconut Coconut מנותק The clutcher
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי *danidin צפה בהודעה
    האמת היא כך:
    מהרגע ששחקן מתחיל לשחק פרומוד, הוא נהיה תחרותי, ובד"כ לא תחרותי במובן הטוב של המילה.
    הרבה שחקנים שאני מכיר, כשהתחילו לשחק פרומוד. התחיל להיות מגעיל לשחק איתם,
    "וואו איזה נובבבב אתה" "בוא אחד על אחד אני יפתח'ך ת*&^%!" ועוד ועוד.
    חלילה וחס! אין לי שום דבר נגד פרומוד, הפוך אני גם מתחיל להבין את הגאוניות בזה ואוהב את זה.
    אני מדבר על זה שמהרגע שאתה 'נכנס' לפרומוד, ולפן המקצועי שבמשחק, ואתה מתחיל לחשוב שאתה 'פרו על'
    ולכן כל מי שהורג אותך התגובה הראשונית זה: "וואיייי איזה הומו, יאאא איזה צ'יטר. אני לא מאמין איזה נוב"
    דווקא את הדברים האלה ראיתי רק אצל שחקני NOMOD, בפרומוד, אולי רק השחקנים שרק הגיעו למוד עושים את זה...

פריק:
    לא משנה כמה הקבוצה שאתם משחקים נגדה יותר גרועה ממכם, למה לזלזל, גם אם אתם מנצחים אותם 13-0 למה?!
    במקום לשחק רציני, ולסיים את המשחק ברוח טובה, אתה נותן לקבוצה השניה הרגשה חרא, וזה לא יקדם את הקהילה לכלום (לפי מה שהבנתי לא רק בENERGY זלזלתם..)
    איך זה שכל פעם שיש מריבה זה איכשהוא קשור אליך :\
    זה כנראה אומר משהו...

אהבתי כמה מהרעיונות שהעלו פה בנושא עתיד הקהילה

הסמל האישי של highlite
    highlite highlite מנותק Tzvika peek manuever
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי w1p צפה בהודעה
    מייק אני חושב שעדיף לפתוח ונט קהילתי, TS לדעתי ונראה לי לדעת רוב הקהילה זה מעפן, אז אם יהיה ונט שיהיה בו חדר לכל קלאן שיבקש
    , נראה לי שהעניינים יתחילו להתגבש. שווה לנסות בכל זאת .

דבר שני,
    אני רוצה לומר משהו ל16:
    לא יצא לי לשחק איתכם הרבה, אולי רק עם חלקכם, אבל בכל זאת, לאלה שלא משחקים בסיבי הרבה שלא כמוני וכמו trn and stavzor
    נראה לי שרק יעזור להם לשחק איתכם אפילו בPCW, כי אתם כיבכול הנערצים בקהילה.
    מה שיגרום לשיפור השחקנים ולרצון רב יותר לפתוח קלאן משלך ולהצליח ב-cb.

עוד דבר,
    אפשר לפתוח mix ישראלי בסיבי של כל הקהילה, רק בשביל שנוכל ללמוד ולהכיר אחד את השני וגם לשחק אחד עם השני.

לתשומת ליבם של כולם.
    בכיף כבר דיברתי עם כמה אנשים בקהילה וסיכמנו על כמה משחקונים היום מחר ובשבת, הגענו לאן שרצינו ב CB, ועכשיו לוקחים את העיניינים ברוגע יותר אז יהיה לנו מלא זמן ואפילו בכיף זה יהיה דווקא נחמד לשחק נגד energy momentum evo ועוד קלאנים שמעוניינים אני יהיה במירק אם יהיה לנו 5 אני יתחיל לשלוח לאנשים הודעות, ובכל מקרה אנשים יודעים באיזה ונט אנחנו יושבים אם הם מחפשים משחק PM ON MIRC OR PM ON VENT.
    בכל מקרה WIP אתה חמוד אתה

w1p w1p מנותק GONE
    קיבל לייק
    0 פעמים
    hyper
    בכל מקרה מה מדעתך לפתוח סיבי קלאן ולהתחיל להוסיף אנשים?
    תוסיף אותי xfire quadass
    או שנדבר בונט אני כמה חדרים מעלייך חח

pliss pliss מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    איציק אינסטלציה אמר את דברו, כולם לעמוד.

אפשר לשבת.

xytek9 xytek9 מנותק E-Gangsta
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי highlite צפה בהודעה
    מי אמר לך שזה לא יעבוד?
    עובדה שאנחנו נמצאים בונט של ויגיימס, ואחרי שבועיים שאנחנו נמצאים שם הצלחנו להתחבר אפילו עם אלה שהיו מריבות וויכוחים איתם, דוגמא קלאסית XYTEK היה יותר מריב אחד אבל עובדה שהוא בא ונכנס לחדר שלנו אז זה קצת נשכח כי יש את הרצון להתגבש ולשחק ביחד והדבר הכי מצחיק שהוא התחיל לדבר עם אלעד שעד לפני חודש היו שונאים זה את זה, ולשאול אותו על סקינים וכל השטויות מסביב ואפילו הכנסנו משחק חדש לונט הזה WARSOW למי שמכיר חחחחח דומה ל QUAKE וואלה יש הרגשה של כיף שכולם באים ומשחקים ופתאום שאתה משחק עם הבן אדם עצמו ולא רק רואה תגובות שלו בצ'אט אתה אפילו מתחיל לחבב אותו, לדעתי צריך לנסות לרכז יותר את הקהילה אם זה בונט חדש לדוגמא...
    או יותר PCW למשל אני הייתי מאוד שמח לשחק נגד ENERGY או EVO ועוד קבוצות בארץ, וחוץ מגיבוש זה יכול לעזור לנו כקבוצות אם זה בללמוד דברים חדשים אחד מהשני ולהכיר את האנשים וכו...

בכל מקרה מקווה שהדיון הזה באמת יעזור לקהילה הזאת כי היא דיי מפורקת..
    צודק במאה אחוז אתמול גם דברתי עם ביבי על זה..

שאלעד היה הבן אדם הכי שנוא אליי בקהילה הוא הביא לי רייג'ים חבל על הזמן וזה אבל אמרתי לו ואלה אחי הלכתי אליהם לוונט פעם אחת הכרתי אותו קצת וואלה אלעד הוא אחד הילדים היותר גברים בקהילה הזאת.. ואני אומר את זה ברצינות..

לא האמנתי בחיים שאני והוא נסתדר אבל הנה הוא שחכ קצת אני שחכתי קצת וואלה הנה אני מסתדרים לפנים

וואלה שאני משחק עם החברים שלי: keynan fugi golan goni efutaz katha hyper mihja וכל אלה בWARSOW מבטיח שאני הכי נהנה בארץ לשחק איתם אתם לא מבינים איזה כיף זה..

אז אלעד אולי לא אמרתי את זה אבל אני באמת מצטער על מה שאמרתי בעבר ומייק אם אפשר למחוק את האשכולות שפתחתי עם כל השטויות שלי תמחק בבקשה =]

ובקשר להודעה שלך מייק אני מסכים עם כל מילה שלך באמת =]

אני לוקח את כל זה לצומת ליבי ועושה שינוי =]

מקווה שיצליח למה כולם פה באים במטרה להנות, וזה מה שאני רוצה.

יום טוב אנשים.

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Couth צפה בהודעה
    במקרה החלטתי לעבור פה לרגע ולבדוק את העניינים... פשש נחמד! עוד שני טורנירים עברו בלי הפסדים טכנים בלבד?
    לאחר שקראתי את כל האשכול, הייתי רוצה להעלות פה איזה שהוא נושא קטן שאולי ירענן לכם: "חבורות".
    יש כאן כמה חבורות ב"קהילה", שלכל אחת יש גישה שונה,

קבוצת המתנשאים,
    זוהי קבוצה שחיה לה בתוך בועה, והיא לא מסכימה לצרף אליה איש חוץ ממי שכבר קיים בתוכה, והם גם טוענים שמי שעשה פייל בפאבליק אז הוא לא מתאים.

קבוצת האגואיסטים,
    לא משנה כמה תעזור להם, תסביר להם לגבי משהו שהם שאלו או תתנדב למשהו שהם צריכים, הם אף פעם לא יגידו תודה או כל מה שקשור למילה "נימוס" (ואולי אפילו יפסיקו להתייחס אליך).

קבוצת החשים,
    קבוצה שהקשורים אליה פשוט לא קולטים\לא מנסים לקלוט שהתייחסות אנושית היא עליונה מ"פרויזם" ושחקן טוב.

החבורות הללו,הנקראות גם כ aboyen teams, הן אחד הגורמים שלי לכתיבה של "קהילה" עם מרכאות, כי לדעתי, כל עוד החבורות קיימות, ה"קהילה" נקראת "קבוצת אנשים עם אינטרסים שונים" ואין אפשרות לקרוא לקבוצה כ"קהילה" כי היא לא "קהילה" אז חאלס.

מייק, טיפ קטן,
    לפי מה שאני רואה, מצד אחד אתה רוצה לפתח את כל הנושא של גיימינג בארץ, ומצד שני לכל מי שיש לו בעיה עם הניהול אתה אומר שזוהי קהילה פרטית ו"אם לא מוצא חן בעינך אז לך חפש קהילה אחרת" וכו'.
    אם אתה כן רוצה לפתח את הגיימינג, אז אולי כדאי שלפני שאתה אומר משהו כמו "לך חפש", תנסה למצוא פתרון לבעיה... תנסה לפתור אותה ואל תעיף באן לכל מי שלא אוהב את הסדר שלך.
    למרות ש, אני לא רואה שום פסול בניהול שלך אלא סתם מביא לך טיפ שתחשוב עליו.

pliss, אם רק היו עוד שלושה אנשים פעילים כמוך, אולי ה"קהילה" הייתה אשכרה נחשבת לקהילה.

סיכום קטן, זה שבפוקס ראיתי פה נושא רציני והגבתי בו לא אומר שאני אחזור (לא שזה מעניין מישהו), אבל תחשבו שעם ההתנהגות הטפשית שלכם אתם יכולים לגרום לפרישה של שחקנים לחו"ל. אני כבר בכלל שכחתי איך זה לשחק בשרת עם 20 פינג.
    קחו את עצמכם בידיים ואל תגידו:

כי זה לא יבוא לבד. אתם אלה שצריכים להשתנות כדי שיהיה נעים לשחק בארץ ולא להיות תלוים בתחת של אחרים ולקוות שמשהו ישתנה.
    דוגמא קלאסית על מה שדיברתי, העלתם את כל הבעיות אבל לא הצעת שום פתרון (ואל תגיד שלהגיד "זה יבוא ממכם" זה פתרון). באמת שהודעות כאלה מנוסחות יפה והכל, אבל בתמצית העניין לא מועילות בשום צורה.

לגבי מה שאמרת לי, ציינתי את זה בנושא שלי, לגבי תגובה וגיבוי של הקהילה באחרים, עד עכשיו כולם ידעו להפיל עליי את האחראיות אם משהו הולך לא טוב, הייתי צריך לצאת לבד נגד מישהו בעייתי, אז עכשיו הבקשה הייתה לקבל גיבוי קהילתי ויותר התערבות במה שקורה לגבי אנשים בעייתים.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

Keynan- Keynan- מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    asdf
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Bugy צפה בהודעה
    יש כבר ונט קהילתי, כדי לבטל את הקטע של הקולות האלקטרונים, זה בול 2 שניות, setup-events-alwave

וקיינן תמיד שהוא פותח משתמש חדש, הוא כאילו משתנה, שהוא פתח את clearly האמנתי לו, אבל עם כל הדיבורים שלו, מי עשה את זה שבארץ חוץ מאיזה 4 קבוצות, כולם הם cb mix..
    וכמה שדיברת על זה שלא צריך לעזוב קבוצות, בכמה קבוצות היית??
    אני רק מקווה שתבוא ללאן, אני נשמע הכי עבריין מקלדת, אבל אני כותב את זה, כי אני באמת מבקש שתבוא ללאן
    ואוו, אתה פשוט לא תתבגר אף פעם הא?
    אין זה לא יאומן פשוט..

!Go_laN !Go_laN מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    6 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי highlite צפה בהודעה
    מי אמר לך שזה לא יעבוד?
    עובדה שאנחנו נמצאים בונט של ויגיימס, ואחרי שבועיים שאנחנו נמצאים שם הצלחנו להתחבר אפילו עם אלה שהיו מריבות וויכוחים איתם, דוגמא קלאסית XYTEK היה יותר מריב אחד אבל עובדה שהוא בא ונכנס לחדר שלנו אז זה קצת נשכח כי יש את הרצון להתגבש ולשחק ביחד והדבר הכי מצחיק שהוא התחיל לדבר עם אלעד שעד לפני חודש היו שונאים זה את זה, ולשאול אותו על סקינים וכל השטויות מסביב ואפילו הכנסנו משחק חדש לונט הזה WARSOW למי שמכיר חחחחח דומה ל QUAKE וואלה יש הרגשה של כיף שכולם באים ומשחקים ופתאום שאתה משחק עם הבן אדם עצמו ולא רק רואה תגובות שלו בצ'אט אתה אפילו מתחיל לחבב אותו, לדעתי צריך לנסות לרכז יותר את הקהילה אם זה בונט חדש לדוגמא...
    או יותר PCW למשל אני הייתי מאוד שמח לשחק נגד ENERGY או EVO ועוד קבוצות בארץ, וחוץ מגיבוש זה יכול לעזור לנו כקבוצות אם זה בללמוד דברים חדשים אחד מהשני ולהכיר את האנשים וכו...

בכל מקרה מקווה שהדיון הזה באמת יעזור לקהילה הזאת כי היא דיי מפורקת..
    סחתיין איציק.. באמת שיותר מזה אין מה להגיד כבר, רק להתחיל לעשות דברים בתור קהילה.

nipravski nipravski מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    קראתי את רוב השירשור ולדעתי יש עוד פתרון שלא הזכרתם (אולי הזכרתם ולא ראיתי, מצטער אם כן) והפתרון שלי הוא גאטרים כי בגאטרים אחד כמוני בעל סקיל יחסית נמוך יכול לשחק עם שחקנים מקלאן 16(סתם כדוגמא) וככה השחקנים היותר חלשים יוכלו להשתפר, כי בpcw נגדם אני לא כל כך יצליח להשתפר והם ישתעממו מהר מאוד כי הפערים בקהילה יחסית גדולים, ולכן לדעתי צריך לחשוב ברצינות על איזה גאטר בוט ולהתחיל להריץ גאטרים , ככה השחקנים החלשים יוכלו להשתפשף ולצבור נסיון וגם יבצרו חברויות ומשם השמים הם הגבול

אהה והכי חשוב להפסיק להתנהג כמו ילדים קטנים זה כולה משחק והמטרה העיקרית היא להנות כי מה זה שווה לעשות משהו שאתה לא נהנה ממנו

fancy fancy מנותק טירון
    שם פרטי
    אבישי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחח איך כולם פתאום משחקים אותה רגשיים "אני מצטער, בוא נפתח דף חדש, מה שחשוב זה טובת הקהילה, זה רק משחק"
    עוד שבוע שוכחים הכל

הסמל האישי של ReijQw1TT
    ReijQw1TT ReijQw1TT מנותק ex-matanhy
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי fancy צפה בהודעה
    חחחח איך כולם פתאום משחקים אותה רגשיים "אני מצטער, בוא נפתח דף חדש, מה שחשוב זה טובת הקהילה"
    עוד שבוע שוכחים הכל
    TOVHI בוא תהרוס בפנאן =.=.

!Go_laN !Go_laN מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    6 פעמים
    טוב תכלס אני חושב שכן VENT קהילתי עם כמה אדמינים מכורים מהקהילה יכול לפתור הרבה דברים..
    אנחנו בדרך כלל יושבים בTS שלנו רק כי כל החברה נמצאים שם, אי אפשר להביא את כל החברים לתוך הצאנל של הקלאן שלך בוונט, כשיש משחק עוברים לוונט בגלל שהDELAY בTS זה משו בלתי נסבל, אחרי שמשחקים בוונט מבינים את זה..

אם יהיה וונט מסודר טוב לקהילה, אני יכול להגיד בוודאות שזה מקום שאני ירצה להיות בו..

ולגבי CB MIX קהילתי יכול להיות באמת אחד החזקים.. אני בעד..

w1p w1p מנותק GONE
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יופי גולן .. תפוס יוזמה ותוסיף את כולם

הסמל האישי של freakazoid
    freakazoid freakazoid מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikewithbike צפה בהודעה
    *פריק, אתה כנראה לא מבין, לפי הנושא הזה לפחות, אפשר לראות שאתה לא הולך להשתנות, חבל. הקהילה כבר תידע שלא שווה להתייחס אליכם במצב הזה.
    לא הולך להשתנות ?

האם אתה רואה את ההתנהגויות הבזויות של הקלאנים האחרים ? זה פשוט כל פעם שאני מדבר אתם מתנפלים עליי, פעם אחת מישהו אמר לי משהו אתם "מגיע לך בלה בלה בלה"

פעם היה GATHER ונכנסתי אליו, ואז KATHA ראה שאני נוכח בוא אז הוא הבריז ודפק את ה GATHER.

לזה אתה קורא התנהגות למופת ? עשה לי טובה, קודם ש 16 יתבגרו (HYPER, PLISS, KATHA) ויורידו מהאגו / פוזה ("לא משחקים נגדכם / לא משחקים בקאפים שלך") ואז (אולי) אני אוכל להשתנות כלפי חוץ.

בקשר ל "לזלזל" .
    על איזה משחק אתה מדבר בדיוק ? ואם זלזלנו מה איכפת לך ? יש חוק שאוסר ?

ובכל הקאפ הזה בפעם היחידה שכתבתי משהו היה במשחק נגד ENERGY במפה CROSSFIRE ואח"כ הפסקתי

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי freakazoid צפה בהודעה
    לא הולך להשתנות ?

האם אתה רואה את ההתנהגויות הבזויות של הקלאנים האחרים ? זה פשוט כל פעם שאני מדבר אתם מתנפלים עליי, פעם אחת מישהו אמר לי משהו אתם "מגיע לך בלה בלה בלה"

פעם היה GATHER ונכנסתי אליו, ואז KATHA ראה שאני נוכח בוא אז הוא הבריז ודפק את ה GATHER.

לזה אתה קורא התנהגות למופת ? עשה לי טובה, קודם ש 16 יתבגרו (HYPER, PLISS, KATHA) ויורידו מהאגו / פוזה ("לא משחקים נגדכם / לא משחקים בקאפים שלך") ואז (אולי) אני אוכל להשתנות כלפי חוץ.

בקשר ל "לזלזל" .

ובכל הקאפ הזה בפעם היחידה שכתבתי משהו היה במשחק נגד ENERGY במפה CROSSFIRE ואח"כ הפסקתי

לפחות אל תשקר

אני ראיתי את הדמו ואתה לא הפסקת לזיין שם בשכל!!

כל סוף ראונד אתה מתחיל לחפור וזה.. ב2 המפות !!! אני ראיתי במו עניי אז תפסיק לשקר!!

ומה ככה אתה רוצה לנצח? מי זה שאתה נותן ליריב לקבל עצבים?! יפה לך בוא נראה לאן תגיע..

כי ואלה לפי דעתי המשחק היה שקול מאוד אם לא היית מזיין בשכל כי כבר נראה לי שפיוזים שלהם התפוצצו בstrike..

ואולי כן תעשה מאמץ בלהשתנות מה דעתך? תראה כולם פה מסכימים אם כולם רק ניל אומר מה קודם שהם ישתנו וזה.. (ילדדד!!)

תשמע בתכלס מאתמול אני לא שם כי הבנתי כמה אתה ילד מגעיל שלא יכול לנצח בלי לרמות או איך שלא תקרא לזה..

וקח טיפ ממני: תפסיק לתפוס תחת ולשחק אותה איזה פרו כי אתה לא! אתה שחקן עם רמה גבוה ולא יותר מי זה..

אני לא יודע מי מה יש לך להתנשא על אנשים למה בסוף לא ירצו אותך בשום מקום ותפסיק להגיב פה כי אתה רק גורם למריבות..

עדיף שתשמור את הדברים שלך לעצמך.. (נראה לאן תגיע)

קיבל לייק
    0 פעמים
    לא הולך להשתנות ?

בקשר ל "לזלזל" .

אהה עוד משהו תפסיק לחפש דברים אצל היריבים שלך תסתכל על עצמך ותחשוב מה לא טוב בגישה שלך ואז אני בטוח ב100% שאנשים יסתכלו עליך אחרת..

הסמל האישי של normanush
    normanush normanush מנותק NightCup Cheater
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אבל בכל זאת, יש כרגע 4 קהילות שונות, 5 טיאסים שונים, וונטים וכו', הקהילה מפוצלת, אין לי שום אינטרס להגיד ולנסות לשכנע אתכם להתכנס במקום אחד, ברור לכולנו שזה לא יעבוד ועדיף שכך, אבל אני מאוד רוצה להתחיל להתערבב עם שחקנים אחרים, אחרי הטורניר שראיתי שיש רמה נקיה וכיף במשחק, אולי באמת כדי לפחות לבוא למירק, לבקש מכל אדמין ראשי שיש לו השפעה על טיאס, וונט, שרתי משחק, להתכנס בערוץ של הקהילה ולהדריך את כל מי שתחתיו לעשות את זה. ואולי ליצור כח מוביל שיכול להשפיע על הקהילה (ALLIANCE או איך שלא קראו לזה באירופה, אבל אותו רעיון). אני רוצה לחזור אחרי זה לרעיון של ה CB ישראלי ולהתפתח משם.
    יותר, כל המשחקים יהיו מהנים וההתקדמות תיהיה הרבה יותר מהירה ברמה.
    אני רוצה לבוא ^_^ אבל יש לי מהערוץ באן
    נערך בפעם האחרונה על ידי normanush : 06/08/09 ב 17:07

RUZREZ RUZREZ מנותק ותיק
    קיבל לייק
    2 פעמים
    זה מה שהולך אצלנו, אבל קינן לא מבין את זה ככה וחבל.

אם כבר מדברים על "לפתוח דף חדש", אולי כדי שהאנשים בני ה "16", יורידו את האגו שלהם מתחת לאפס.

P.S

תודה על הבאן ב COD4 ISRAEL, ככה מקדמים קהילה אחי (;

בדיוק ככה מקדמים קהילה, מעיפים את הזבל כמו שKATHA אמר.

אם מישהו צריך להתבגר פה זה אתה, כי משום מה אתה לא מצליח להפסיק להגיב דברים מטומטמים. שב בשקט קצת זה יעשה רק טוב לכולנו.

בקשר ל "לזלזל" .
    אין שום חוק שאוסר על זילזול בקבוצות אחרות או משהו דומה, אבל אם אני אדמין, ואתם ( INS\INSANEWAVE \WHAT EVER ) משפילים בכוונה ככה קבוצה, שאין מה לעשות היא פחות טובה ממכם, אני מעיף אותכם מהקאפ, בשיא הרצינות. התנהגות כזאת רק הורסת לקבוצות אחרות וגורמת להן לא לרצות לשחק שוב.

ציטוט במקור פורסם על ידי katha צפה בהודעה
    2:18a • • join: eSr^freak ([email protected])
    2:18a (eSr^freak) 16
    2:18a (eSr^freak) clan shel mozezeim
    2:18a (eSr^freak) mishtamtim
    2:18a (eSr^freak) LEL
    2:18a (eSr^freak) cy@
    2:18a • • part: eSr^freak ([email protected])

KATHA דיי זיין אותך כרגע P:

BoZoM BoZoM מנותק ™ BoZoM Knife
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני מציע לשים את האשכול הזה בנעוץ כדי שכל אחד יוכל לראות מה הוא רשם. ולראות אם הוא באמת עומד במה שהוא רשם או שהוא נהיה כזה נחמד לאורך זמן.
    TEST TIME!
    ולגבי ונט\TS קהילתי. אני בעד רק תביאו לי IP אני יבוא בשמחה

WeaseL WeaseL מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי BoZoM צפה בהודעה
    אני מציע לשים את האשכול הזה בנעוץ כדי שכל אחד יוכל לראות מה הוא רשם. ולראות אם הוא באמת עומד במה שהוא רשם או שהוא נהיה כזה נחמד לאורך זמן.
    TEST TIME!
    ולגבי ונט\TS קהילתי. אני בעד רק תביאו לי IP אני יבוא בשמחה
    דף ציפיות, שלום כיתה א' :O

נושאים דומים

1. night cup,eVo +3
    על ידי taltool34 בפורום Tournament
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 04/08/09, 06:41
  2. night cup,mmm +3
    על ידי Fugitive בפורום Tournament
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 23/07/09, 12:47