עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך 68

אשכול: night cup - דעה אישית וסיקור קהילה

הסמל האישי של freakazoid
    freakazoid freakazoid מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikewithbike צפה בהודעה
    בסה"כ מי שיותר משקיע וצועק רק רוצה לטובה של הקבוצה, אחרת אפשר להיות עדישים עד מחר ולא להגיע לשום מקום, אני מקווה שאחרים רואים את זה גם ככה.
    .
    זה מה שהולך אצלנו, אבל קינן לא מבין את זה ככה וחבל.

אם כבר מדברים על "לפתוח דף חדש", אולי כדי שהאנשים בני ה "16", יורידו את האגו שלהם מתחת לאפס.

P.S

תודה על הבאן ב COD4 ISRAEL, ככה מקדמים קהילה אחי (;
    נערך בפעם האחרונה על ידי freakazoid : 06/08/09 ב 11:29

taltool34 taltool34 מנותק The Doctor 46
    קיבל לייק
    0 פעמים
    היה טורניר ממש טוב ח"ח למיכאל באמת אחלה גבר
    היינו יכולים לתת בתור קבוצה שקצת ירדה באקטיביות אבל חוץ מזה נהננו מאוד
    מייק אדישות זה ב-א' ולפתח את הסיבי הישראלי יהיה ממש נחמד והרבה יותר כיף מהאירופאי אז יאללה
    אם נגיע למצב כמו בקהילה של טקטיקל אופס שיש מלא משחקים בין הקהילה וכל משחק שהיה מפרסמים בפורום את התוצאה הניקוד והכל זה יהיה ממש פוש לקהילה שלנו

הסמל האישי של highlite
    highlite highlite מנותק Tzvika peek manuever
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי freakazoid צפה בהודעה
    זה מה שהולך אצלנו, אבל קינן לא מבין את זה ככה וחבל.

אם כבר מדברים על "לפתוח דף חדש", אולי כדי שהאנשים בני ה "16", יורידו את האגו שלהם מתחת לאפס.

P.S

תודה על הבאן ב COD4 ISRAEL, ככה מקדמים קהילה אחי (;
    צודק אחי האגו שלנו בשמים... בגלל זה חצי מהקהילה נמצאת אצלנו בחדר של הונט.
    בכל מקרה... לא מתכוון לריב איתך גם פה תהנה אני את שלי אמרתי בדיון הקודם.

הסמל האישי של katha
    katha katha מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כן, האגו שלנו פשוט נשפך לכל עבר. דביל.

ואני הבאתי את הבאן, לא מייק.
    וכן, האמת שככה מקדמים קהילה, מוציאים את הזבל החוצה.

2:18a • • join: eSr^freak ([email protected])
    2:18a (eSr^freak) 16
    2:18a (eSr^freak) clan shel mozezeim
    2:18a (eSr^freak) mishtamtim
    2:18a (eSr^freak) LEL
    2:18a (eSr^freak) cy@
    2:18a • • part: eSr^freak ([email protected])
    נערך בפעם האחרונה על ידי katha : 06/08/09 ב 11:38

הסמל האישי של freakazoid
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי highlite צפה בהודעה
    צודק אחי האגו שלנו בשמים... בגלל זה חצי מהקהילה נמצאת אצלנו בחדר של הונט.
    בכל מקרה... לא מתכוון לריב איתך גם פה תהנה אני את שלי אמרתי בדיון הקודם.
    מי מחפש לריב איתך ? אתה בא עם ה MEGA COMMENT שלך שמדליק אותי.

מה קשור שחצי מהקהילה אצלכם ?

אתם בונט קהילתי.

Eureka Eureka מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי taltool34 צפה בהודעה
    היה טורניר ממש טוב ח"ח למיכאל באמת אחלה גבר
    היינו יכולים לתת בתור קבוצה שקצת ירדה באקטיביות אבל חוץ מזה נהננו מאוד
    מייק אדישות זה ב-א' ולפתח את הסיבי הישראלי יהיה ממש נחמד והרבה יותר כיף מהאירופאי אז יאללה
    אם נגיע למצב כמו בקהילה של טקטיקל אופס שיש מלא משחקים בין הקהילה וכל משחק שהיה מפרסמים בפורום את התוצאה הניקוד והכל זה יהיה ממש פוש לקהילה שלנו
    צודק לא מבין מה הבעיה לשחק נגד קבוצות ישראליות...
    למה לעצבן באמצע בשביל מה?

באמת שיכול להיות הרבה יותר מהנה אם ישחקו יותר נגד קבוצות ישראליות ולא חייב CB רק משחק בשביל הכיף.

הסמל האישי של highlite
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי freakazoid צפה בהודעה
    מי מחפש לריב איתך ? אתה בא עם ה MEGA COMMENT שלך שמדליק אותי.

מה קשור שחצי מהקהילה אצלכם ?

אתם בונט קהילתי.
    היה מגיע לך מגה קומנט כי התנפחת קצת הייתי אומר..
    בכל מקרה לא בא לי לדבר איתך אל תפנה אלי בקשה, תודה.

Yurjah Yurjah מנותק ותיק
    קיבל לייק
    17 פעמים
    במקרה החלטתי לעבור פה לרגע ולבדוק את העניינים... פשש נחמד! עוד שני טורנירים עברו בלי הפסדים טכנים בלבד?
    לאחר שקראתי את כל האשכול, הייתי רוצה להעלות פה איזה שהוא נושא קטן שאולי ירענן לכם: "חבורות".
    יש כאן כמה חבורות ב"קהילה", שלכל אחת יש גישה שונה,

קבוצת המתנשאים,
    זוהי קבוצה שחיה לה בתוך בועה, והיא לא מסכימה לצרף אליה איש חוץ ממי שכבר קיים בתוכה, והם גם טוענים שמי שעשה פייל בפאבליק אז הוא לא מתאים.

קבוצת האגואיסטים,
    לא משנה כמה תעזור להם, תסביר להם לגבי משהו שהם שאלו או תתנדב למשהו שהם צריכים, הם אף פעם לא יגידו תודה או כל מה שקשור למילה "נימוס" (ואולי אפילו יפסיקו להתייחס אליך).

קבוצת החשים,
    קבוצה שהקשורים אליה פשוט לא קולטים\לא מנסים לקלוט שהתייחסות אנושית היא עליונה מ"פרויזם" ושחקן טוב.

החבורות הללו,הנקראות גם כ aboyen teams, הן אחד הגורמים שלי לכתיבה של "קהילה" עם מרכאות, כי לדעתי, כל עוד החבורות קיימות, ה"קהילה" נקראת "קבוצת אנשים עם אינטרסים שונים" ואין אפשרות לקרוא לקבוצה כ"קהילה" כי היא לא "קהילה" אז חאלס.

מייק, טיפ קטן,
    לפי מה שאני רואה, מצד אחד אתה רוצה לפתח את כל הנושא של גיימינג בארץ, ומצד שני לכל מי שיש לו בעיה עם הניהול אתה אומר שזוהי קהילה פרטית ו"אם לא מוצא חן בעינך אז לך חפש קהילה אחרת" וכו'.
    אם אתה כן רוצה לפתח את הגיימינג, אז אולי כדאי שלפני שאתה אומר משהו כמו "לך חפש", תנסה למצוא פתרון לבעיה... תנסה לפתור אותה ואל תעיף באן לכל מי שלא אוהב את הסדר שלך.
    למרות ש, אני לא רואה שום פסול בניהול שלך אלא סתם מביא לך טיפ שתחשוב עליו.

pliss, אם רק היו עוד שלושה אנשים פעילים כמוך, אולי ה"קהילה" הייתה אשכרה נחשבת לקהילה.

סיכום קטן, זה שבפוקס ראיתי פה נושא רציני והגבתי בו לא אומר שאני אחזור (לא שזה מעניין מישהו), אבל תחשבו שעם ההתנהגות הטפשית שלכם אתם יכולים לגרום לפרישה של שחקנים לחו"ל. אני כבר בכלל שכחתי איך זה לשחק בשרת עם 20 פינג.
    קחו את עצמכם בידיים ואל תגידו:

ציטוט במקור פורסם על ידי ~ rzyRrr צפה בהודעה
    זה כבר יבוא לבד.
    כי זה לא יבוא לבד. אתם אלה שצריכים להשתנות כדי שיהיה נעים לשחק בארץ ולא להיות תלוים בתחת של אחרים ולקוות שמשהו ישתנה.

Xin501 Xin501 מנותק טירון
    שם פרטי
    אביהו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikewithbike צפה בהודעה
    כן כן אני חוזר לנושא הזה, הכל מתחיל מפה לדעתי, הפעם אבל לגבי פאבליק, כל המריבות מתחילות משם, אחרי זה נגרר לפורום ובסוף פתור על ידי בבאן לא נחוץ (לדוגמא akma, שקיבל באן בלי קשר למשחק, רק בגלל ההתנסחות שלו בקהילה על דברים שקרו בשרת), אם כולם ישחקו עם כינוי נורמלי לא נוכל לקלל מאחורי מסכות, ואם מישהו יבוא לפורום, אז נוכל ביחד לגרום לו להרגיש לא רצוי, אם הוא יתנהג כמו תחת).
    בכל מקרה, הכוונה שניהיה בדעה כללית אחידה והכי חושב נגבה אחד את השני.

.
    איזה אפס עם WH, הוא משחק בשרת של VGO לא מפסיק לרמות
    אמן וגם הם יתנו לו באן

mich4xD mich4xD מנותק Antipathic guy =)
    קיבל לייק
    0 פעמים
    זיין על הקאפ , החתימה שלי > *.

Keynan- Keynan- מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    asdf
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mich4xD צפה בהודעה
    חחח
    זה מה שרצית שאלעד יערוך לך?

הסמל האישי של Fugitive
    Fugitive Fugitive מנותק Village leader
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ודם על אני מתנצל בשמי ובשם הקבוצה שלא הופענו עם 5 שחקנים אתמול למשחק שלנו,
    פשוט נזכרתי ברגע האחרון שיש לי עוד משהו לעשות אחרי האימון...

בכל מקרה,ראיתי שבאמת הרבה אנשים נהנו,גם מייק שתמיד כשהייתי שואל את טל בואו נגדנו סיבי בשרת ישראלי,הוא היה מסרב,עכשיו נראלי הוא נפתח קצת אחרי שראה שיש באמת אנשים טובים בקהילה שלנו..
    אקיצור,למרות שלא שיחקתי בקאפ הזה ובקודם,אנחנו mmm עשינו סיבי נגד energy בשרת ישראלי
    אני חייב להגיד,זה היה המשחק הכי כיפי ומותח ששיחקתי בקוד4,זה היה פשוט כיף להתחיל עם knife round לבחירת מפה ,אףאחדלא דרש את המפה שלו קודם,ואז שיחקנו,לא התכתבנו הרבה בצאט,דווקא החמאנו אחד לשני וצחקנו על failים שלנו ושלהם,למרות שהפסדנו לאחר משחק מותח מאוד מאוד לא הרגשתי כלכך את תחושת הפספוס,כי פשוט היה לי כיף שלא היה אכפת לי מי ניצח אחרי המשחק(בטח שאכפת לי לנצח ואני אשחק הכי טוב בשביל זה),ובטיאס שלנו היה דווקא די שקט(טוב נו גולני חפר לפעמים מה לעשות הוא בא מחבורת החפרנים של xpert חחח 3>),ושיחקנו לפי טקטיקות וכל אחד עשה את התפקיד שלו כמו שצריך,נכון שאין לנו סופר סטארים בקבוצה,אבל שכל אחד מקשיב לשני ועושה את התפקיד שלו ובתיאום עם חבריו לקבוצה אפשר לנצח גם קבוצות טובות כמו energy שבתכלס אם משווים את הרוסטר שלנו לרוסטר שלהם מבחינת סקיל הם היו לוקחים באופן ברור,משהו שרציתי לשתף אם כבר יש אשכול כזה.

עוד נקודה,פריק,אנשים לא שונאים את 16,והם גם לא "מלקקים" להם לדברי אנשים פה כדי שיתיחסו אליהם,פשוט כיף לשחק איתם כל משחק שהוא,בין אם זה לשחק פאבליק או warsow,בדיוק כמו הכיף בלעשות cbmix בלילה כשאין מה לעשות עם גולן וקיינן..

אה ומייק,הזכירו פה משהו על לפתוח וונט קהילתי,אולי תלך על זה ותנסה לפתוח אחד כזה,שיהיה לכל קבוצה חדר,וכמה חדר פאבליק כשרוצים לשחק ביחד,תן נסיון,לא יזיק(וונט3!!!)

הסמל האישי של highlite
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mich4xD צפה בהודעה
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחח אני מת

הסמל האישי של ReijQw1TT
    ReijQw1TT ReijQw1TT מנותק ex-matanhy
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Fugitive צפה בהודעה
    ודם על אני מתנצל בשמי ובשם הקבוצה שלא הופענו עם 5 שחקנים אתמול למשחק שלנו,
    פשוט נזכרתי ברגע האחרון שיש לי עוד משהו לעשות אחרי האימון...

בכל מקרה,ראיתי שבאמת הרבה אנשים נהנו,גם מייק שתמיד כשהייתי שואל את טל בואו נגדנו סיבי בשרת ישראלי,הוא היה מסרב,עכשיו נראלי הוא נפתח קצת אחרי שראה שיש באמת אנשים טובים בקהילה שלנו..
    אקיצור,למרות שלא שיחקתי בקאפ הזה ובקודם,אנחנו mmm עשינו סיבי נגד energy בשרת ישראלי
    אני חייב להגיד,זה היה המשחק הכי כיפי ומותח ששיחקתי בקוד4,זה היה פשוט כיף להתחיל עם knife round לבחירת מפה ,אףאחדלא דרש את המפה שלו קודם,ואז שיחקנו,לא התכתבנו הרבה בצאט,דווקא החמאנו אחד לשני וצחקנו על failים שלנו ושלהם,למרות שהפסדנו לאחר משחק מותח מאוד מאוד לא הרגשתי כלכך את תחושת הפספוס,כי פשוט היה לי כיף שלא היה אכפת לי מי ניצח אחרי המשחק(בטח שאכפת לי לנצח ואני אשחק הכי טוב בשביל זה),ובטיאס שלנו היה דווקא די שקט(טוב נו גולני חפר לפעמים מה לעשות הוא בא מחבורת החפרנים של xpert חחח 3>),ושיחקנו לפי טקטיקות וכל אחד עשה את התפקיד שלו כמו שצריך,נכון שאין לנו סופר סטארים בקבוצה,אבל שכל אחד מקשיב לשני ועושה את התפקיד שלו ובתיאום עם חבריו לקבוצה אפשר לנצח גם קבוצות טובות כמו energy שבתכלס אם משווים את הרוסטר שלנו לרוסטר שלהם מבחינת סקיל הם היו לוקחים באופן ברור,משהו שרציתי לשתף אם כבר יש אשכול כזה.

עוד נקודה,פריק,אנשים לא שונאים את 16,והם גם לא "מלקקים" להם לדברי אנשים פה כדי שיתיחסו אליהם,פשוט כיף לשחק איתם כל משחק שהוא,בין אם זה לשחק פאבליק או warsow,בדיוק כמו הכיף בלעשות cbmix בלילה כשאין מה לעשות עם גולן וקיינן..

אה ומייק,הזכירו פה משהו על לפתוח וונט קהילתי,אולי תלך על זה ותנסה לפתוח אחד כזה,שיהיה לכל קבוצה חדר,וכמה חדר פאבליק כשרוצים לשחק ביחד,תן נסיון,לא יזיק(וונט3!!!)
    אני לא חופר, אני גורם לאנשים לחפור מה שגורם לי לחפור ואז בעצם כולם חופרים בצוותא .

וונט קהילתי זה סבבה הסיבה היחידה שאני לא עובד לוונט של Vgames זה הCODEC המסריח שדחפו שמה הspeech בcontrol panel נשמע פחות רובוטי מיזה ... . . ..

*danidin *danidin מנותק סמנכ"ל שרת סאבוטאג'
    קיבל לייק
    0 פעמים
    האמת היא כך:
    מהרגע ששחקן מתחיל לשחק פרומוד, הוא נהיה תחרותי, ובד"כ לא תחרותי במובן הטוב של המילה.
    הרבה שחקנים שאני מכיר, כשהתחילו לשחק פרומוד. התחיל להיות מגעיל לשחק איתם,
    "וואו איזה נובבבב אתה" "בוא אחד על אחד אני יפתח'ך ת*&^%!" ועוד ועוד.
    חלילה וחס! אין לי שום דבר נגד פרומוד, הפוך אני גם מתחיל להבין את הגאוניות בזה ואוהב את זה.
    אני מדבר על זה שמהרגע שאתה 'נכנס' לפרומוד, ולפן המקצועי שבמשחק, ואתה מתחיל לחשוב שאתה 'פרו על'
    ולכן כל מי שהורג אותך התגובה הראשונית זה: "וואיייי איזה הומו, יאאא איזה צ'יטר. אני לא מאמין איזה נוב"

מייק. אין לזה פיתרון פשוט בכלל, הקהילה מורכבת מכמה מאות אנשים, אי אפשר לתקן את גישת המשחק לכל כך הרבה אנשים.
    בכל אופן, כל אחד באופן אישי צריך לדעת שכדי לא להתפוצץ מעצבים מכל pcw מסכן שהוא הפסיד,
    צריך להגיע למשחק בגישה, שכמו שאתה יודע לכוון עם ה-ak ולהרוג, או עם הסנייפר, ככה גם הצד השני יודע,
    הצד השני גם משחק שנתיים במשחק,
    וכשהוא הורג אותך, במקום לנשוך את האצבעות, תחשוב שניה, מה הטעות שלך, למה הוא הגיע למצב שהוא הצליח להרוג אותך,
    וכמובן לזכור שלא תמיד זה תלוי בך, אתה הורג אחד והשני עושה לך "באק שוט." אכלת אותה, מה לעשות.
    בשתי מילים: כשתבינו שיש שני צדדים למטבע ועומד מולכם גם בן אדם (שחקן) אז מטבע הדברים גם הוא יכול להרוג.

הסמל האישי של freakazoid
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי *danidin צפה בהודעה
    האמת היא כך:
    מהרגע ששחקן מתחיל לשחק פרומוד, הוא נהיה תחרותי, ובד"כ לא תחרותי במובן הטוב של המילה.
    הרבה שחקנים שאני מכיר, כשהתחילו לשחק פרומוד. התחיל להיות מגעיל לשחק איתם,
    "וואו איזה נובבבב אתה" "בוא אחד על אחד אני יפתח'ך ת*&^%!" ועוד ועוד.
    חלילה וחס! אין לי שום דבר נגד פרומוד, הפוך אני גם מתחיל להבין את הגאוניות בזה ואוהב את זה.
    אני מדבר על זה שמהרגע שאתה 'נכנס' לפרומוד, ולפן המקצועי שבמשחק, ואתה מתחיל לחשוב שאתה 'פרו על'
    ולכן כל מי שהורג אותך התגובה הראשונית זה: "וואיייי איזה הומו, יאאא איזה צ'יטר. אני לא מאמין איזה נוב"

מייק. אין לזה פיתרון פשוט בכלל, הקהילה מורכבת מכמה מאות אנשים, אי אפשר לתקן את גישת המשחק לכל כך הרבה אנשים.
    בכל אופן, כל אחד באופן אישי צריך לדעת שכדי לא להתפוצץ מעצבים מכל pcw מסכן שהוא הפסיד,
    צריך להגיע למשחק בגישה, שכמו שאתה יודע לכוון עם ה-ak ולהרוג, או עם הסנייפר, ככה גם הצד השני יודע,
    הצד השני גם משחק שנתיים במשחק,
    וכשהוא הורג אותך, במקום לנשוך את האצבעות, תחשוב שניה, מה הטעות שלך, למה הוא הגיע למצב שהוא הצליח להרוג אותך,
    וכמובן לזכור שלא תמיד זה תלוי בך, אתה הורג אחד והשני עושה לך "באק שוט." אכלת אותה, מה לעשות.
    בשתי מילים: כשתבינו שיש שני צדדים למטבע ועומד מולכם גם בן אדם (שחקן) אז מטבע הדברים גם הוא יכול להרוג.
    גאון, פשוט גאון. באמת :]

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אני לא חושב שלהרים וונט או משהו מרכזי יעזור פה איכשהו, זה לא דבר טוב שהרבה אנשים שונים ישבו באותו מקום בגלל שהקהילה רוצה בזה, עובדה שחלק לא קטן בקהילה משתמשים בטיאס והטיאס שלנו בכלל לא מפוצץ.

אני חושב שאתם לוקחים את הנושא לכיוונים אחרים ומתחילים לסבך עניינים, תמיד בנושאים כאלה יבואו הרבה אנשים וירשמו מה לא טוב, אבל לא יציעו שום פתרון.

איך שאתם מריצים את ההתנהלות בכלאן שלכם לא קשור בשום אופן לדיון הזה לדעתי, אם זה עובד לכם והשחקנים ממשיכים להגיע, good for you.

בסה"כ המטרה שלי מאוד ברורה, בוא נשחק בינינו, בלי מסכות, לעשות fails עד מחר בלי שאף אחד יצחק עלינו ונהנה מהמשחק בפינג נמוך. מי שבעד לנסות מוזמן לדבר איתי כל יום, אני חושב שאפילו אם 3-4 כלאנים יתחילו לשחק ביניהם על בסיס יומי, לשים ריפורטים אפילו, זה יתפוס עניין אצל אחרים.

ראינו את זה בנושא ש xprt רשם לדוגמא, אחרי שהם שיחקו משחק מאורגן בטורניר היה להם חשק לשחק בכלאן בייס, זה רק מה שאני מנסה ליצור, עניין ומוטיבציה לשחק בינינו.

* קוסטה, לא צריך להגיד לך הרבה דברים, אבל אתה יודע שבלעדיכם זה יהיה קשה לבצע, בתור כלאן מוביל (בטיאו) אני יודע כמה השפעה יש לסוג כזה של שחקנים על הקהילה, כולם עם המבטים אליכם כרגע, trend setters, תעזור לי לקדם תעניין.

* קיינן, מה שהיה היה באמת, רבנו על שטות לדעתי, או פשוט עסוקים בלהתווכח בדברים לא חשובים, שיהיה. סולחה.

*פריק, אתה כנראה לא מבין, לפי הנושא הזה לפחות, אפשר לראות שאתה לא הולך להשתנות, חבל. הקהילה כבר תידע שלא שווה להתייחס אליכם במצב הזה.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

pliss pliss מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אף פעם לא היה בעיה לאף אחד מאיתנו לעזור.

פשוט נמנעו מלהשתתף בקאפ שחשבנו שאורגן על ידי אדם שלא מבין איפה הוא נמצא ..

אם היינו יודעים שהטורניר הוא של מיכאל היינו משתתפים בו.

w1p w1p מנותק GONE
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מייק אני חושב שעדיף לפתוח ונט קהילתי, TS לדעתי ונראה לי לדעת רוב הקהילה זה מעפן, אז אם יהיה ונט שיהיה בו חדר לכל קלאן שיבקש
    , נראה לי שהעניינים יתחילו להתגבש. שווה לנסות בכל זאת .

דבר שני,
    אני רוצה לומר משהו ל16:
    לא יצא לי לשחק איתכם הרבה, אולי רק עם חלקכם, אבל בכל זאת, לאלה שלא משחקים בסיבי הרבה שלא כמוני וכמו trn and stavzor
    נראה לי שרק יעזור להם לשחק איתכם אפילו בPCW, כי אתם כיבכול הנערצים בקהילה.
    מה שיגרום לשיפור השחקנים ולרצון רב יותר לפתוח קלאן משלך ולהצליח ב-cb.

עוד דבר,
    אפשר לפתוח mix ישראלי בסיבי של כל הקהילה, רק בשביל שנוכל ללמוד ולהכיר אחד את השני וגם לשחק אחד עם השני.

לתשומת ליבם של כולם.

Bugy Bugy מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יש כבר ונט קהילתי, כדי לבטל את הקטע של הקולות האלקטרונים, זה בול 2 שניות, setup-events-alwave

וקיינן תמיד שהוא פותח משתמש חדש, הוא כאילו משתנה, שהוא פתח את clearly האמנתי לו, אבל עם כל הדיבורים שלו, מי עשה את זה שבארץ חוץ מאיזה 4 קבוצות, כולם הם cb mix..
    וכמה שדיברת על זה שלא צריך לעזוב קבוצות, בכמה קבוצות היית??
    אני רק מקווה שתבוא ללאן, אני נשמע הכי עבריין מקלדת, אבל אני כותב את זה, כי אני באמת מבקש שתבוא ללאן

נושאים דומים

1. night cup,eVo +3
    על ידי taltool34 בפורום Tournament
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 04/08/09, 06:41
  2. night cup,mmm +3
    על ידי Fugitive בפורום Tournament
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 23/07/09, 12:47
  3. דעה אישית..
    על ידי Orixd בפורום מה שבראש
    תגובות: 32