מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

אשכול: רוצה להקליט פראג מובי וצריך תוכנות עריכה והמירה.

rno rno מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים

רוצה להקליט פראג מובי וצריך תוכנות עריכה והמירה.

שלום לכל הסטלנים והסטלניות.

קיצר בא לי לעשות פראג מובי משהו טוב , והקלטתי דרך המשחק מהקונסול record/ עכשיו סבבה הקליט. יש לי ת'קובץ אני רואה אותו דרך ה-cod4player

אבל הקטע עכשיו שאני רוצה לערוך ת'קובץ מן הסתם לקחת ת'קטעים היפים ביותר ובנוסף להמיר ת'קובץ שאני לא יצטרך ואחרים לא יצטרכו לראות דרך ה-cod4player כי זה לא מתאים.

אז מה עושים ואיך אני מתקדם מפה בבקשה אנשים תעזרו לי אני מת להקליט כבר פעם ראשונה שלי בקטע הזה , תמיד רציתי להקליט אבל לא ידעתי ולא הייתה סבלנות לזה וגם כי זה נשמע הרבה עבודה ולא כזה קל. אז גם בנוסף.... תוכנות קלות לשימוש יעזרו פה.

תודה.

Keynan- Keynan- מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    asdf
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יש 2 דרכים להקליט פראגים.
    1: פקודה במשחק שניקראת CL_AVIDEMO XX
    XX = מספר הFRAMES לשניה שזה יצלם במשחק.
    זה מצלם בFRAMES ואז אתה לוקח את כל התמונות לתוכנה VDUB ומכין מזה קובץ AVI (לאחר ששינית בתוכנה את ה FRAMES PER SECOND) אחרי זה אתה צריך להקליט SOUND ולסנכרן. קח בחשבון שההילוך מאד איטי כייון שזה מצלם את המשחק בFRAMES
    2: FRAPS איכות נמוכה יותר, הרבה פחות FPS (אבל כמובן שזה תלוי בך ויחסית ל AVIDEMO) בדרך כלל במשחבים ממוצעים הFPS של הFRAPS נע בין 50-100 לפי דעתי, בנוסך זה מקליט ומסנכרן את הSOUND אוטומתית אבל תמיד ה SOUND בFRAPS יהיה נמוך יותר.
    היתרון הגדול ביותר של הFRAPS זה שהוא מצלם לך את המשחק בLIVE מה שניקרה, על זמן אמת ואיך שאתה רואה את המשחק. בקיצור הרבה פחות עבודה והתוצאה בהתאם.

rno rno מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    א. קיינן תודה לך על התגובה אחי (:

ב. שמע קיינן אני חמור במה שקשור להקלטות אבל בוא נגיד אני מכיר את התוכנה FRAPS ואני יודע להקליט בה תוכנה קלה וטובה

אבל הקטע הוא שזה יקליט לי את זה בצורה איטית כאילו שאני יראה תכלס את הסירטון + הסירטון ישקול נראה לי איזה 20GB

אז להקליט דרכה תיהיה פה בעיה.

ג. יש לי כרטיס מסך 9600GT +4GB ומעבד E6550 דול קור. /קיצר אני מקבל בין 200 ל-180 -FPS אז בקטע הזה אין בעיה המשחק טס לי והכול בסדר גמור.

בכל מקרה תשמע כנס לפה 80.179.149.52:8787 ונדבר ב-TS הכי קל.

אני כל הזמן נמצא שם בכינוי: ragg$_pro_mod$ אז כנס היום או מחר ..

שם פרטי
    asdf
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לא הבנתי את הבעיה שלך עם FRAPS..

rno rno מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    קיצר עזוב

הבעיה העיקרית לערוך ת'סרט זה התכלס להקליט זה לא בעיה יום אחד אני מקליט את עצמי משחק והכול טוב , אבל הקטע הוא לערוך ת'סרט שזה אני לא יודע

יש לך עצבים לערוך לי סרט? כאילו משהו פשוט בלי הרבה "ציורים על המסך" בישביל לא לתת לך הרבה עבודה חח לא נעים ..

אני יודע שאתה עשיתה כמה סרטים אז אתה יודע איך להתעסק תכלס אם כן תגיד לי ואני יקליט את עצמי ואני ישלח לך את הדמו , אז יש מצב אתה עושה לי?
    נערך בפעם האחרונה על ידי rno : 08/08/09 ב 01:19

שם פרטי
    asdf
    קיבל לייק
    0 פעמים
    האמת שאני עובד עמ שהוא עכשיו ואין לי ממש זמן, אבל תאמין לי שאפילו שזה קשה.. אם תתמודד עם זה לבד זה יהיה כיף.. וככה גם תלמד לערוך קצת

הסמל האישי של Fugitive
    Fugitive Fugitive מנותק Village leader
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי rno צפה בהודעה
    א. קיינן תודה לך על התגובה אחי (:

ב. שמע קיינן אני חמור במה שקשור להקלטות אבל בוא נגיד אני מכיר את התוכנה FRAPS ואני יודע להקליט בה תוכנה קלה וטובה

אבל הקטע הוא שזה יקליט לי את זה בצורה איטית כאילו שאני יראה תכלס את הסירטון + הסירטון ישקול נראה לי איזה 20GB

אז להקליט דרכה תיהיה פה בעיה.

ג. יש לי כרטיס מסך 9600GT +4GB ומעבד E6550 דול קור. /קיצר אני מקבל בין 200 ל-180 -FPS אז בקטע הזה אין בעיה המשחק טס לי והכול בסדר גמור.

בכל מקרה תשמע כנס לפה 80.179.149.52:8787 ונדבר ב-TS הכי קל.

אני כל הזמן נמצא שם בכינוי: ragg$_pro_mod$ אז כנס היום או מחר ..
    אתה מתכוון לכך שיוצא לך קובץ של 20GB מהפראפס?
    אם כן,אז פשוט לך לSONY vegas,תפתח את הקובץ,ותערוך אותו איך שבא לך,יש מלא מדריכים למתחילים באינטרנט,ואז פשוט תעשה render as
    שמה תבחר wmv,זה יכווץ לך את הסרט לגודל קטן ונורמלי(לפי מה שזכור לי)
    (אפשר גם עם כל תוכנה עריכה אחרת,כגון windows movie maker)

נושאים דומים

1. פראג מובי שלי בMW2
    על ידי Daedra בפורום Call of Duty
    תגובות: 24
    הודעה אחרונה: 13/10/10, 09:37
  2. תגובות: 19
    הודעה אחרונה: 31/10/09, 19:33
  3. פראג מובי - מונטאג' איך שתרצו
    על ידי Gal1 בפורום Call of Duty
    תגובות: 29
    הודעה אחרונה: 29/08/09, 12:32
  4. פראג מובי מדהים