מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: נדפקתי וקיבלתי טראומה...סעמק

shemensoia shemensoia מנותק מתקדם
    שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים

נדפקתי וקיבלתי טראומה...סעמק

אני לומד לרכב, בקיצור בשני השיעורים הראשונים הכל היה טוב ויפה, וממש אהבתי את המורה שלי גם.
    בשיעור השלישי הכל התחרבן.
    נכנסתי כרגיל לרכב. חגורה. מראות. הכל מתוקתק. אני מאוד מקפיד וכדומה.
    בקיצור התחלתי לנסוע, הגעתי לכביש המהיר כי המורה אמר, והכל היה בשליטה תכלס, אני גם נסעתי פעם ברכבים של חברים חח...ככה שיש לי שליטה על הרכב.
    מה הייתה הבעיה? באותו יום, על הבוקר, די התמסטלתי עם חברים...סתם חשיש, באיכות טהורה ובריכוז גבוה של THC, החומר שממסטל...
    חשבתי שההשפעה עברה כי כמעט לא הרגשתי, אבל התברר שלא.
    מכירים את "המדביר המזמר"? זה מדביר חרקים שקורא לעצמו "המדביר המזמר", והוא נוסע ברכב שיש עליו פאקינג 4 ג'וקים. תחפשו עליו בגוגל, אני לא צוחק.
    לענייננו-אני ממשיך לנסוע, הכל כרגיל, ופתאום מצד שמאל, מגיח המדביר הזה במכונית הליצנית שלו, ואני קולט איזה 4 ג'וקים בובתיים על רכב מוזר, שאשכרה זזים, ובו זמנית יש שיר שבוקע מהרכב שלו-"אני המדביר המזמר....צ'יק צ'אק ג'וק!". אני באותו רגע ממשיך לנהוג קדימה, בזמן שהראש שלי מופנה לצד שמאל, בתדהמה מטורפת, לא מבין מה לעזאזל קורה עכשיו משמאלי. באותו רגע פשוט התחלתי להיקרע מצחוק, ממש נחנקתי ברכב חח, המורה גם צחק אבל לא כמוני, אני ממש נחנקתי.
    איבדתי את השליטה על המכונית, והיא נדפקה במעקה המגן, והאוטו נדפק, ואנחנו כמעט נפצענו.
    הקטע הוא שעדיין המשכתי לצחוק חחח...
    התפייסתי עם המורה, יש לו ביטוח והכל, אבל אני ביטלתי את כל השיעורים, קיבלתי ממש טראומה. מה לעשות? אני אשכרה מפחד לנסוע עכשיו...
    נערך בפעם האחרונה על ידי shemensoia : 22/07/14 ב 18:39

הסמל האישי של shay_cohen56
    shay_cohen56 shay_cohen56 מנותק מתקדם
    שם פרטי
    שי
    קיבל לייק
    31 פעמים
    תפסיק לנהוג כשאתה מסטול.
    דווקא יש אנשים שכשהם מסטולים הם עושים דברים יותר טוב אז אולי במקרה שלך זה הפוך.

shemensoia shemensoia מנותק מתקדם
    שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי shay_cohen56 צפה בהודעה
    תפסיק לנהוג כשאתה מסטול.
    דווקא יש אנשים שכשהם מסטולים הם עושים דברים יותר טוב אז אולי במקרה שלך זה הפוך.
    לא ידעתי שאני מסטול...

eXTReMe Tracker