עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 41 עד 54 מתוך 54

אשכול: מצאתי דרך איך לעצור את כל החרדים בארץ

X_SniperPro_X X_SniperPro_X מנותק עתיק
    שם פרטי
    מי רוצה �
    קיבל לייק
    260 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Joly צפה בהודעה
    איך אתה יכול לתמוך בחבורת פרזיטים מוצצי דם האלה?
    האם אתה באמת מאמין שאוסף של 20 דפר"ים שיושבים בחדר וקוראים מספר משרת אותך בדרך כלשהי חוץ מזה שכל אחד כזה משתכר על גבי ההורים שלך, על גבי ובעתיד על גבך?
    למה שאנחנו החילונים לא נעדיף מדינה שהיא לא דתית? למה צריך את המוסד החולה והרמאי הזה שנקרא רבנות? אתה חושב שיש דבר טוב בזה שבני נוער "לומדים" דברים מאותם רבנים חלולים?
    אם כל הכבוד לא אכפת לי להיות מדינה שמאמינה במפלצת ספגטי העיקר ללא ה-10 אחוז עצלנים לא עושים צבא/עובדים/כופים האלה שעושים כל מה שעולה על רוחם במדינה שלנו...
    לא צריך אוסף של הזויים שיקבע לי אם לנסוע בשבת או לעבוד בשבת זה בסדר, לא צריך את ה-10 אחוז אנשים אלימים האלה שכאשר רואים בחורה "לא צנועה" מסתובבת לידם הם מסוגלים לרצוח אותה כאילו לא היה מעולם דבר שנקרא עשרת הדברות...

בקיצור תפתח תראש, אם תלא רוצה שבעוד 20 שנה ה-10 אחוז האלה יגדלו ל-30 אחוז ומשם במקום מדינה יהודית תקווה שיהיה לך בכלל מדינה.
    מוצצי דם?זה בדיוק מה שהנאצים אמרו,אני לא משווה אותך לנאצים אבל זה בדיוק מה שהם אמרו.

איפה אתה רואה שרבנים אומרים לך אם לנסוע בשבת או לא?

שלומדים תורה הרבנים מלמדים את התלמידים שלהם מה מותר ואסור הם לא אומרים לך ישר אסור לך לנסוע בשבת.

אתה לא מאמין בה' זכותך אף פחד לא מכריח אותך.

azobel1 azobel1 מנותק מנהל פורום אומניות לחימה וסדרות
    שם פרטי
    אבי
    קיבל לייק
    118 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי _HuNTeR_ צפה בהודעה
    1.אף אחד לא הזכיר בנושא הזה את נוער הגבעות-אז לא תערבב. נוער הגבעות זאת קבוצה מצוינת של אנשים משכמם ומעלה..
    2. יתגייסו אז הקהילה תנדה אותם? SO FUCKING WHAT?! איפה הבחירה החופשית? איפה האינדיבידואליות? אני מוכן לוותר בקלות על חברה ששופטת בן אדם לפי התפישות שלו.
    3.לא רק נטורי קרתא לא משרתים בצבא. רוב האוכלוסיה החרדית לא משרתת. אבל נטורי קרתא הם הגרועים ביותר-אותם צריך ממש לכלוא או להעיף מפה.
    4.כל יפי הנפש שלא מתגייסים,ופעילי שמאל קיצוני-חלאות אדם. אפילו יותר גרועים מהשונאים שלנו מבחוץ.
    הוא מדבר על הלאה שמכבלים כסף ולומדים תורה את אלה צריך להרוג אבל עם חרדי התגיס לצבא המשפחה והיקלאה תנדה אותו אסור!!!!!!!!!!!!!!!!! להם דבר עם בנות ובצבא יש משקית ועוד בנות בגלל זה רוב החרדים רוצים לשרת בנחל החחרידים אבל הם מקבלים עד 30 חיילים אז עדיף להם לא להתגיס
    אני מערב את נוער הגבעות בגלל שהוא מדבר על 20 אחוז חרידים שלא מתגסים על רק 1 אחוז אחד מהם לא מתגיס וגם מקבל כסף כול השאר לא מתגיסים וזהו !!! כול זה מידע אני דתי

azobel1 azobel1 מנותק מנהל פורום אומניות לחימה וסדרות
    שם פרטי
    אבי
    קיבל לייק
    118 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Joly צפה בהודעה
    איך אתה יכול לתמוך בחבורת פרזיטים מוצצי דם האלה?
    האם אתה באמת מאמין שאוסף של 20 דפר"ים שיושבים בחדר וקוראים מספר משרת אותך בדרך כלשהי חוץ מזה שכל אחד כזה משתכר על גבי ההורים שלך, על גבי ובעתיד על גבך?
    למה שאנחנו החילונים לא נעדיף מדינה שהיא לא דתית? למה צריך את המוסד החולה והרמאי הזה שנקרא רבנות? אתה חושב שיש דבר טוב בזה שבני נוער "לומדים" דברים מאותם רבנים חלולים?
    אם כל הכבוד לא אכפת לי להיות מדינה שמאמינה במפלצת ספגטי העיקר ללא ה-10 אחוז עצלנים לא עושים צבא/עובדים/כופים האלה שעושים כל מה שעולה על רוחם במדינה שלנו...
    לא צריך אוסף של הזויים שיקבע לי אם לנסוע בשבת או לעבוד בשבת זה בסדר, לא צריך את ה-10 אחוז אנשים אלימים האלה שכאשר רואים בחורה "לא צנועה" מסתובבת לידם הם מסוגלים לרצוח אותה כאילו לא היה מעולם דבר שנקרא עשרת הדברות...

בקיצור תפתח תראש, אם תלא רוצה שבעוד 20 שנה ה-10 אחוז האלה יגדלו ל-30 אחוז ומשם במקום מדינה יהודית תקווה שיהיה לך בכלל מדינה.
    1. זה אחוז אחד מלא מתגיס ומכבל כסף
    2. אתה או כול אחד מתל אביב היה מוכן לגור בהתנחלות ????? לי חרדים לא היה לנו מדינה חרידם כמו המתישבים (רק לא עושים צבא ) בונים בית על מקומות ששיחם לנו אבל אף אחד לא גר שם אז הערבים נחנסו לשם והם מנקים את העירם מערבים ויש חידים שעובדים כול היום ואחר כך מתנדבים בזקא ( יש המון!! חרידים שם) והם מצילים חיים של זקנים

אז אחד מתל אביב או אתה תהיה מוכן לגור בשטחים כאלה את תהיה מוכן אחרי עבודה לעלות על אופנוע ולהתנדב ולאזור לזקנים שנפלו במקלחת וכול מני ??????????????????

ותפילם חרידים הם רק 1 אחוז אולי יותר שם פתחת שתי גדודי נחל חרידים הם התגיסו

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי azobel1 צפה בהודעה
    1. זה אחוז אחד מלא מתגיס ומכבל כסף
    2. אתה או כול אחד מתל אביב היה מוכן לגור בהתנחלות ????? לי חרדים לא היה לנו מדינה חרידם כמו המתישבים (רק לא עושים צבא ) בונים בית על מקומות ששיחם לנו אבל אף אחד לא גר שם אז הערבים נחנסו לשם והם מנקים את העירם מערבים ויש חידים שעובדים כול היום ואחר כך מתנדבים בזקא ( יש המון!! חרידים שם) והם מצילים חיים של זקנים

אז אחד מתל אביב או אתה תהיה מוכן לגור בשטחים כאלה את תהיה מוכן אחרי עבודה לעלות על אופנוע ולהתנדב ולאזור לזקנים שנפלו במקלחת וכול מני ??????????????????

ותפילם חרידים הם רק 1 אחוז אולי יותר שם פתחת שתי גדודי נחל חרידים הם התגיסו
    אתה כל כך בור בנושא שאני לא מאמין שאני בכלל מגיב לך אבל בכל זאת......

אנשים שגרים בהתנחלות הם לא חרדים

יש הבדל עבה ומהותי בין חרדי לבין חובש כיפה סרוגה, שתגיע לצבא תגלה שהחברה האלה שגרים בהתנחלויות זה החברה הכי קרביים בצבא, שאחוז גבוה מהמגד"ים זה חברה של התנחלויות ושאין לאף אחד במדינה בעיה או הסתייגות מהאנשים האלו.. אני בעצמי מגדיר את עצמי כימני + ותומך בדבר הזה שנקרא התנחלויות.....

לי יש בעיה עם הדבר הזה שנקרא חרדים אותם פינגויינים שהולכים ב-50 מעלות חום עם חליפה וכובע צמר כי אמרו להם, אותם פרזיטים שמאמינים שלא צריך צבא כי יצור שמיימי שומר עלינו בכל מקרה, אותם טפילים שמקבלים קצבאות ושכר מהמדינה שאנחנו משלמים, לפני שאתה משווה בין שתי האוכלוסיות האלה קודם תלמד מה ההבדל ביניהם...

ולהוא למעלה.. כן הם קובעים לי אם לנסוע בשבת או לא.. בירושליים יש קווי אוטובוס בשבת? לא חמודי.. שמעת על ההפגנה של החרדים נגד אינטל בגלל שהם עובדים בשבת?
    שמעת על חניון קרתא? אתה בכלל רואה חדשות או שאתה עוד שטוף מוח?

בקיצור חברה אתם נכנעים לבורות, אל תקשיבו לשוב דבר שאומרים לכם מבלי לבדוק בעצמכם, לחקור, ללמוד.. העובדה שאני מגיב לילד עם שגיאות כתיב שלא יודע מה ההבדל בין חרדים למתנחלים היא קצת כואבת אבל אפשר אחרת.. יש לכם את הכלים להעשיר את הידע ולפתח דעה עצמאית ומשכילה יותר.. לכו על זה.

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    ואמרת שמדובר באחוז אחד?

http://www.nrg.co.il/online/16/ART2/356/263.html

"המשמעות על פי המחקר היא שכל אדם שעובד בישראל, ייאלץ לפרנס יותר אנשים, דבר שפוגע קשות בצמיחת הכלכלה. הפגיעה הגבוהה ביותר בכוח העבודה בישראל מגיע מהאוכלוסייה החרדית. אוכלוסייה זו צפויה ב- 20 שנה הקרובות להכפיל את כוחה ולגדול מ- 830 אלף איש ל- 1.8-2 מיליון איש. נתון זה מוביל לכך שאוכלוסייה זו צפויה לקראת סוף העשור השני להוות 20% מגילאי העבודה בישראל (15-65), אך בשל העובדה כי החרדים לרוב לא עובדים, הם צפויים להוות נטל משמעותי על האוכלוסייה החילונית והדתית שכן עובדת. "

תקרא קצת לפני שאתה זורק מספרים, כמו שרשמתי למעלה.. תלמדו מעובדות ולא מאנשים שטופי מוח.

שם פרטי
    מי רוצה �
    קיבל לייק
    260 פעמים
    מעריב זה עיתון שמאלני לכן הוא לא אמין בשבילי.

הסמל האישי של aviad
    aviad aviad מנותק מנהל ראשי
    שם פרטי
    אביעד
    קיבל לייק
    21 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי _Moshe_ צפה בהודעה
    זה מחקר של התמ"ת לא של מעריב.. תיכנס לכתבה תקרא קצת.. זה גם פורסם בידיעות ובישראל היום ד"א...
    ומעריב לא נחשב עיתון שמאלני רק שתדע..

shemensoia shemensoia מנותק מתקדם
    שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    זה לא משנה אם העיתון שמאלני או ימני או קיצוני..כל עוד הוא מדבר בעובדות זה לגיטימי.
    זה כמו שהיטלר ימח שמו יגיד לך שהעולם עגול ותגיד לו שבגלל שהוא קיצוני אתה לא תתמוך במה שהוא אמר.

שם פרטי
    מי רוצה �
    קיבל לייק
    260 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי zbala1 צפה בהודעה
    זה לא משנה אם העיתון שמאלני או ימני או קיצוני..כל עוד הוא מדבר בעובדות זה לגיטימי.
    זה כמו שהיטלר ימח שמו יגיד לך שהעולם עגול ותגיד לו שבגלל שהוא קיצוני אתה לא תתמוך במה שהוא אמר.
    עובדה שהעולם עגול איזה דבע.

shemensoia shemensoia מנותק מתקדם
    שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    עובדה שהעולם עגול איזה דבע.
    אתה מטומטם? אתה מוכיח את הטענה שלי ומוכיח בעצם שיצאת טועה.
    זה מה שאני אומר-אם זאת עובדה, אין טעם לא לקבל את העובדה הזאת בגלל שאולי אותו אדם שמאלני או ימני או קיצוני או חרדי.
    YNET, יש באתר הזה הרבה כתבות שמאלניות, אבל אם יש כתבה שמדברת בעובדות, אין טעם להגיד שזה חרטא בגלל שזה אתר שמאלני.

yonik yonik מנותק טירון
    שם פרטי
    יוני
    קיבל לייק
    1 פעמים
    משימה גאונית

adi 2 adi 2 מנותק טירון
    שם פרטי
    עדי
    קיבל לייק
    1 פעמים
    גאונות

lafaman lafaman מנותק טירון
    שם פרטי
    lafamen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חח החרדים לקחו את כל הכסף איך נעשה את זה?

tsitut tsitut מנותק טירון
    שם פרטי
    shmolik
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לא רע אבל לא פרקטי

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

נושאים דומים

1. תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 18/08/10, 17:23
  2. [עזרה] CB איך מאפסים את כל הלדרים
    על ידי Mescaline` בפורום TO תמיכה טכנית