עמוד 5 מתוך 6 ראשוןראשון 123456 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 81 עד 100 מתוך 114

אשכול: יש לעדנה גידול בגולגולת

HaniBal HaniBal מנותק גורו
    קיבל לייק
    24 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי aviad צפה בהודעה
    וזה בדיוק הסיבה, למה הם יהודים אמיתיים. כי הם לא מקשיבים לפאנטיים שאומרים להם אל תעשו את זה ואל תעשו את זה למרות שזה לא כתוב בתורה בכלל, וזה לא חלק משולחן ערוך. כי רק בזה הם מאמינים, בשולחן ערוך, ובמה שהם גדלו.
    באו חרדים מפגרים, המציאו חוקים מטומטמים, והפכו תדת שלנו ליותר ויותר מפגרת (כמעט מפגרת כמו של הנוצרים..)
    ושבת אמור להיות יום מנוחה, לא יום עינוי.
    בקשר לבנות עם כיפה, זה יהדות רפורמית, שזה זרם שנראה טיפה מפגר אבל זה מה שהם מאמינים בו.. גם בנות עלות לתורה בגיל 12 וכו'.. שיהיה להם בכיף מה אני יגיד לך.

SHREDER - דוגמאות לדתיים שהם לא בני אדם זהב: ההוא שזרק את הבת שלו(בגיל 8 חודשים) והרג אותה, אריה דרעי (מעל בכספי המדינה), שלמה בניזרי (שוחד), כל המנהלים של בתי הספר הדתיים שסירבו לקבל מזרחים (שלא תגיד זה היה מזמן, זה היה לפני חצי שנה) והדוגמא הכי טובה: כל בן אדם שני שמואשם ברצח (בעיקר משפחות פשע..) מגיע לבית כנסת עם כיפה, נהיה לי דתי פתאום.

HANIBAL - בקשר לעולם הבא, יש לי שאלה אליך: נוצרים שמגיעים לעולם הבא, הולכים לגיהנום כי הם נוצרים? ואם כן, אז למה אלוהים יצר את הנוצרים? רק שאחרי זה הוא ישלח אותם לגיהנום? למה אלוהים יצר את הבודהיסטים? בסדר אנחנו העם הנבחר, אבל תורה היא דרך חיים ולא מעבר לחיים הבאים.
    עוד שאלה קטנה: ראית פעם ג'ון אדוארד? ההסבר שלו לעולם הבא נשמע לי הכי הכי הגיוני, יש מלא שיקראו לו חרטטן, אבל לדעתי הוא לא חרטטן, וההסבר שלי לעולם הבא: יש עולם הבא, והוא לא מחולק לא לגן עדן, ולא לגיהנום, לא לדתיים ולא לשום חילוק אחר. אתה מגיע לעולם הבא, מתאחד עם הקרובים שלך ז"ל, וזהו, השטן לא יבוא ויצלוב אותך, ואלוהים(גם אם יש, וגם אם אין) לא יברך אותך בכניסה לגן עדן.
    שמע אחי קודם כל בעניין ההסבר של ג'ון אדוארד, לדעתי אתה מסכים איתו כי זה הכי מתאים לך אישית אז אתה מאמין בזה אפילו אם זה בתת מודע שלך.
    בעניין הגויים יש להם 7 מצוות, אם הם עושים אותם הם ילכו לגן עדן, פשוט מאוד.

עכשיו רגע לא הבנתי עדיין אתה מאמין בה'?

הסמל האישי של aviad
    aviad aviad מנותק מנהל ראשי
    שם פרטי
    אביעד
    קיבל לייק
    21 פעמים
    אני לא מאמין בה', ומאמין בעולם הבא.

danz danz מנותק אחראי קהילה בדימוס
    שם פרטי
    דן
    קיבל לייק
    3 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי HaniBal צפה בהודעה
    אני רוצההה פהה את כל הגיבורים שהתחכמו 3 דפים עד שנכנסתי לעניינים פה בנושא אלה שאמרו שאין ה' שאלתי אותם שאלה האם לדעתכם יש עולם הבא ? שאלה פשוטה כן או לא
    לא אין עולם הבא..
    כמו שאתה מתעלף קם אחרי דקה ולא זוכר כלום
    כמו שאתה יושן 8 שעות וזה עובר לך בשנייה ואתה לא זוכר כלום
    כמו שאתה יכול להיות בקומה שנה ולקום כאילו זה היה שנייה ולא לזכור כלום ולהרגיש כלום
    ככה אתה מת וזהו לא מרגיש כלום לתמיד..

גם אם תביא 100 אלף סרטונים של אנשים שראו כיתות של ילדים שאמרו להם שהם ילדים רוחניים
    וכאלה שראו אור בקצה המנהרה
    או ראו זין של חמור והזין אמר להם שהם הגיעו לגן עדן

הכול שקרים והמצאות..

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    למה שימציאו ? סתם ? בשביל מה ?
    למה יש את כל הרבנים האלה, הם עושים דברים סתם ? בשביל כסף ? מה הם עושים בכסף הזה בדיוק ? הרי הם כל היום לומדים תורה בישיבות ונותנים דרשות ועוסקים בתורה, אז בשביל מה עוד ?

בוא נסביר לכם משהו, אחד הטענות לנצח מכחיש שואה זה פשוט להסביר לו שלא הגיוני לקחת אנשים מכל מדינות אירופה ולתת להם לספר על השואה בפרטי פרטים ולהרכיב את זה כמו פאזל, זה לא הגיוני ולא יכול להיות שקרה דבר כזה לכן השואה היא לא המצאה, המקרה שלנו קצת שונה, פה אין כ"כ הרבה הוכחות גשמיות שאפשר להסתכל לשמוע לצפות - ובגלל זה אנחנו חוזרים לצומת של האמונה, אבל תחשבו על זה, לא יכול להיות שהסבים שלנו היו סתם דתיים, ולא יכול להיות שיש כ"כ הרבה רבנים שאומרים, חוץ מזה אני יגיד לכם יותר מזה, הידיעה שלכם ביהדות היא לא כזאת גבוהה בגלל זה אני אומר לכם לכו תלמדו קצת ותחקרו, אתם חושבים שיש רק סידורים, שולחן ערוך, תהילים וזה הכל... יש יותר ממה שאתם מתארים לעצמכם וזה ההוכחות.

אביעד זה ברור שיש יותר פושעים חילוניים וזה הדבר המינימלי שאני יכול להגיב לטענה הזאת שהפושעים הם דתיים, חאלס, ברור שאנחנו לא מדברים בשמם, אני מדבר בשם הדת, המסורת ודרך החיים של האבות שלך

Orixd Orixd מנותק עתיק
    שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    3 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי danz צפה בהודעה
    לא אין עולם הבא..
    כמו שאתה מתעלף קם אחרי דקה ולא זוכר כלום
    כמו שאתה יושן 8 שעות וזה עובר לך בשנייה ואתה לא זוכר כלום
    כמו שאתה יכול להיות בקומה שנה ולקום כאילו זה היה שנייה ולא לזכור כלום ולהרגיש כלום
    ככה אתה מת וזהו לא מרגיש כלום לתמיד..

גם אם תביא 100 אלף סרטונים של אנשים שראו כיתות של ילדים שאמרו להם שהם ילדים רוחניים
    וכאלה שראו אור בקצה המנהרה
    או ראו זין של חמור והזין אמר להם שהם הגיעו לגן עדן

הכול שקרים והמצאות..
    מה אתה סתם אומר "אין עולם הבא" כאילו אתה יודע בוודאות שאין, כמו שאני מאמין שיש אז אתה אמור להאמין שאין אתה לא יכול לדעת כי עוד לא הוכח שיש עולם הבא.

ד"א דיברתי עם אמא שלי לפני כמה זמן עד הדת וזה, אז דיברתי איתה שאין הוכחות ושיש אנשים שלא מאמינים אז שאלתי אותה נכון אין הוכחה שה' באמת קיים? (אני יודע שאין רק רציתי לשמוע מה היא תגיד), אז היא אמרה לי שיש הוכחה ושההוכחה זה הספרי תורה ואחרי שהיא אמרה את זה, באמת חשבתי על זה והיא צודקת, הספרי תורה זה ההוכחה היחידה שיש ה' !

ואני בטוח שנתיניו HaniBal יסכימו.
    נערך בפעם האחרונה על ידי Orixd : 15/02/10 ב 21:02

הסמל האישי של Shayz
    Shayz Shayz מנותק גורו
    שם פרטי
    שי
    קיבל לייק
    5 פעמים
    תפסיקו להכחיש את האמת אתם רק מחפשים להכחיש כי "יש הוכחות מדעיות" זאת הדת שלכם ואתם צריכים להודות ולשמור אותה ככל האפשר כנראה אנשים שלומדים בבית ספר חילוני לא יודעים מזה ללמוד תנ"ך באמת או גמרא כי הם חושבים שזה כמו שמלמדים אותם אז זה חארטה ולא לחיים...
    קודם כל תנסו בעצמכם במקום רק ללכת פה על סטטיסטיקות ואחוזים אבל מה אני יגיד לכם תמשכיו בדרך שלכם גם עם זה עוד 50 שנה עד שתבינו כמה טיפשים הייתם שלא האמנתם או לפחות קיימתם את הדת אבל לא להאמין בה' זה שיא שבשיאים..
    כל היום רק מחפשים את החרדים והדתיים בחדשות וזה דבר גרוע מאוד כי זה הדבר שהם רוצים שתראו בכוונה שתחשבו כמוהם הרי מה שחשוב להם זה רק להשפיל ולחפש איפה הדתי או החרדי הזה טעו ואז בום קולעים אותם..

הסמל האישי של Gnz
    Gnz Gnz מנותק עתיק
    קיבל לייק
    25 פעמים
    אתם יודעים מה ההבדל בנינו [אלה שלא מאמינים] לבניכם [אלה שמאמינים]?
    אנחנו לא באים בגישה של לנסות לשנות אותכם כי אנחנו יודעים שזה לא הולך לקרות, אתם רק מנסים להביא הוחכות שלפעמים קצת מצחיקות את האמת , בלי לפגוע, וכל הזמן רק מעצבנים מהדעות שלנו.
    תבינו ככה אנחנו מאמינים לא יעזור לכם, אני שמעתי מספיק אנשים דתיים שבאו וכן זיינו תמוח וחפרו בלי סוף שעות על אותו דבר שהם היו יכולים לסכם בשתי מילים והייתי מעריך אותם פי 10.

eXploade eXploade מנותק עתיק
    שם פרטי
    תמיר
    קיבל לייק
    320 פעמים
    קראתי כל מה שאמרתם על העולם הבא וזה
    כל דבר נגיד מדיום או מישהי שיכולה לראות רוחות או שזה דמיון
    או פשוט היא רוצה לחשוב שיש שם באמת רוח
    אני יכול לפתוח פה נושא אולי 5 דפים על איך אני מאמין ומה אני מאמין כל אחד מאמין בדרכיו.
    אביעד תילך לחרדי תספר לו איך אתה חי ואיך אתה לא מאמין אתה לא תיצא חי.

על העולם הבא:
    אני מאמין,וכמעט בטוח,שזה כמו לישון אך אתה חולם חלומות. בדיוק אותו דבר כמו לישון.
    נגיד שאני ימות חס וחלילה,אני ירצה להיקבר עם בגדים בלי מצוות.
    אני מאמין שהמצווה חוסמת את הדרך שלי לצאת החוצה.
    נגיד עוד משהו אני תמיד האמנתי שהחייזרים הם החיות.
    לאף אחד בעולם אין הסבר איך הגיעו החיות מבחינה מדעית.
    וואלה בטח תחשבו איזה מפגר הילד הזה אולי בגלל שאני קטן,(13)
    יש לי דעה משל עצמי,ונראלי הכי הגיונית.

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים

Exclamation

ציטוט במקור פורסם על ידי Gnz צפה בהודעה
    אנחנו לא באים בגישה של לנסות לשנות אותכם כי אנחנו יודעים שזה לא הולך לקרות, אתם רק מנסים להביא הוחכות שלפעמים קצת מצחיקות את האמת , בלי לפגוע, וכל הזמן רק מעצבנים מהדעות שלנו.
    תבינו ככה אנחנו מאמינים לא יעזור לכם, אני שמעתי מספיק אנשים דתיים שבאו וכן זיינו תמוח וחפרו בלי סוף שעות על אותו דבר שהם היו יכולים לסכם בשתי מילים והייתי מעריך אותם פי 10.
    אל תהיה טיפש, כשאני יושב כמה דקות ומנסח הודעה בשביל שתאמין אני עושה את זה בשבילך מתוך אמונה אמיתית שזה הדבר הכי טוב לכל יהודי בנוסף לזה זה מצווה, אם אני עושה את זה למצווה או לא? זה אותו דבר, כי המצווה אומרת לעמוד לפני התורה ולהחזיר יהודים לדרך...
    מצאת לך באמת הבדל.

Gal Gal מנותק אחראי קהילה
    קיבל לייק
    236 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Gnz צפה בהודעה
    אף אחד לא בא פה בגישה של לשנות את הדעה של מישהו...
    אבל בכל העולם הזה יש מליון ואחת דברים לא מובנים, כאילו תעשה לי טובה... מפיצוץ נוצר כדור הארץ, וכל מה שיש בו? כל הדברים האלו קרו מפיצוץ?
    אתה אומר שזה הוחכות מצחיקות, זה הוחכה מצחיקה, שמפיצוץ מסכן נברא כל העולם הזה...זה ממש לא הגיוני.
    אני רוצה שתסביר לי עם הוחכה מדעית, איך אנחנו נוצרנו, כי מה שיצר אותנו, חשב על כל דבר, הגוף שלנו פשוט מושלם ואין דבר מיותר ואין דבר שצריך, אז בבקשה תסביר...
    למרות כל זה אם אתה רוצה להאמין בהוחכות מטופשות של המדע...איש איש באמונתו יחייה.

שם פרטי
    דן
    קיבל לייק
    3 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי `oRixD צפה בהודעה
    מה אתה סתם אומר "אין עולם הבא" כאילו אתה יודע בוודאות שאין, כמו שאני מאמין שיש אז אתה אמור להאמין שאין אתה לא יכול לדעת כי עוד לא הוכח שיש עולם הבא.

ד"א דיברתי עם אמא שלי לפני כמה זמן עד הדת וזה, אז דיברתי איתה שאין הוכחות ושיש אנשים שלא מאמינים אז שאלתי אותה נכון אין הוכחה שה' באמת קיים? (אני יודע שאין רק רציתי לשמוע מה היא תגיד), אז היא אמרה לי שיש הוכחה ושההוכחה זה הספרי תורה ואחרי שהיא אמרה את זה, באמת חשבתי על זה והיא צודקת, הספרי תורה זה ההוכחה היחידה שיש ה' !

ואני בטוח שנתיניו HaniBal יסכימו.

אני בכוונה מדבר בכזה טון של ביטחון כי הוא דיבר בדיוק באותו סגנון...
    בנוגע לספרי תורה..
    אל תעלב אחי...אבל גם אני גם אתה וכל אחד שרוצה או ירצה יכול לכתוב ספר.

לפי דעתי הכול המצאות....
    סיפורים מהעבר שעברו מפה לאוזן לאורך כמה שנים והעוותו לגמרי...

שם פרטי
    דן
    קיבל לייק
    3 פעמים
    אני יספר לךסיפור שרק חיזק את מה שחשבתי עד היום..

אני התחלתי לעבוד בעסק חדש פה בקריית חיים
    הגיע לעסק רב שהביא קופת צדקה ברכות בירך אותי את בעל הבית את זה פה שם הכול טוב ויפה שמחתי הרגשתי מצויין אחרי הברכה אני חס וחלילה לא מזלזל בדת אני מכבד ומעריך פשוט לא מאמין..

הרב שנכנס לחנות לא נישק את המזוזה ..אז חשבתי לעצמי מה וזה איך הוא לא מנשק בטח שכח..אז רציתי לראות
    אז שבאנו לצאת שנינו אני יצאתי ראשון ונישקתי מזוזה כדי שהוא יראה..
    והוא לא הסתכל אפילו..

מה שאומר מבחינתי שהוא שקרן לא אנושי..
    וזה מה שאני חשבתי עד היום על הרבה מאוד רבנים דתיים כבדים כאלה...

Gal Gal מנותק אחראי קהילה
    קיבל לייק
    236 פעמים
    זה שרב לא נישק מזוזה, זה מה ששינה לך את הדעות?

הסמל האישי של Katdeluna
    Katdeluna Katdeluna מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    2 פעמים
    הכל מהשמיים,לא סתם היא קיבלה את זה. ובטח שיש ה' אחרת איך העולם נברא

הסמל האישי של Katdeluna
    Katdeluna Katdeluna מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    2 פעמים
    ודן זה שהוא לא נישק את המזוזה לא אומר כלום אחי...

Orixd Orixd מנותק עתיק
    שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    3 פעמים
    תאמין לי שיש רבנים שעושים מצוות הרבה יותר גדולות מאשר לנשק מזוזה, ואני לא מזלזל בזה חס וחלילה לנשק מזוזה זה חשוב אבלל למשל הרב יצחק אמנון מחזיקים מלא אבל מלא יהודים לתשובה וגם אם הוא לא מנשק מזוזה (למרות שאני מאמין שכן) אז זה לא כזה נורא.

הסמל האישי של Sleeping Owl
    Sleeping Owl Sleeping Owl מנותק ותיק
    שם פרטי
    סימה
    קיבל לייק
    41 פעמים
    אני בכוונה מדבר בכזה טון של ביטחון כי הוא דיבר בדיוק באותו סגנון...
    בנוגע לספרי תורה..
    אל תעלב אחי...אבל גם אני גם אתה וכל אחד שרוצה או ירצה יכול לכתוב ספר.

לפי דעתי הכול המצאות....
    סיפורים מהעבר שעברו מפה לאוזן לאורך כמה שנים והעוותו לגמרי...
    מסכימה!!! XO אתה רוסי?...

הסמל האישי של aviad
    aviad aviad מנותק מנהל ראשי
    שם פרטי
    אביעד
    קיבל לייק
    21 פעמים
    אני יספר לךסיפור שרק חיזק את מה שחשבתי עד היום..

אני התחלתי לעבוד בעסק חדש פה בקריית חיים
    הגיע לעסק רב שהביא קופת צדקה ברכות בירך אותי את בעל הבית את זה פה שם הכול טוב ויפה שמחתי הרגשתי מצויין אחרי הברכה אני חס וחלילה לא מזלזל בדת אני מכבד ומעריך פשוט לא מאמין..

הרב שנכנס לחנות לא נישק את המזוזה ..אז חשבתי לעצמי מה וזה איך הוא לא מנשק בטח שכח..אז רציתי לראות
    אז שבאנו לצאת שנינו אני יצאתי ראשון ונישקתי מזוזה כדי שהוא יראה..
    והוא לא הסתכל אפילו..

מה שאומר מבחינתי שהוא שקרן לא אנושי..
    וזה מה שאני חשבתי עד היום על הרבה מאוד רבנים דתיים כבדים כאלה...
    לא חסר כאלה תאמין לי, יש איזה רב נותן לתלמידים שלו להתסובב לאסוף קופות צדקה לנזקקים, בזמן שהבן אדם נוסע לי ב BMW (שהגירסא הכי זולה שלה עולה חצי מיליון), במקום לנסוע במאזדה או טויוטה. לא חבל עוד 350 אלף שקל לנזקקים? רק זה מראה לך שלא טובת הנזקקים היא טובתם.

בקשר לכל סיפורי התנ"ך יש הרבה סיפורים שהוכחו כסיפורים שקריים שנועדו פשוט להאדיר ולהעצים... ומי שלמד תנ"ך מורחב אמור לדעת, שהרוב מסיפור הבריאה, נכתב ע"י עמים אחרים, ושוכתב מחדש כדי לשכנע גוים להתגייר.

הסמל האישי של E_M
    E_M E_M מנותק מפקח
    שם פרטי
    עדן :)
    קיבל לייק
    210 פעמים
    שתקו כבר חפרתם.

שם פרטי
    דן
    קיבל לייק
    3 פעמים