עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 25

אשכול: איך לדעתכם אפשר לתקן את הנוער של היום והאם זה בר תיקון?

Narkis Narkis מנותק טירון
    קיבל לייק
    8 פעמים

איך לדעתכם אפשר לתקן את הנוער של היום והאם זה בר תיקון?

אין ספק שהנוער של היום זה העתיד שלנו... ובתכלס איך שהיום הנוער שלנו נראה היום העתיד שלנו לא ממש מזהיר.
    שלא נדבר על אנשים שההתנהגות שלהם היא פשוט זוועתית ומגעילה. אפשר לראות את זה בכל מקום שנסתובב.
    ילדים נמצאים בגישה מאוד לא נכונה לחיים שלהם, הם לא מבינים את המשמעות של הדברים שהם עושים ומתנהגים על פי לחצים חברתיים כי לא רוצים להיות נידחים.
    יש אינספור מקרי אלימות בבתי ספר.
    אין לנו שום אתיקה, שום כללי יסוד, שום עקרונות, שום גישה... פשוט מאבדים את הראש ועושים דברים בלי מחשבה.

משרד החינוך לא תורם הרבה לשיפור המצב וזה רק מחריף.
    השאלה היא האם בכלל אפשר לתקן את זה... הזבל במדינה הופך להיות הרוב. אפילו חברי כנסת וראש ממשלה לשעבר מושחתים ולא פחות גרועים.

אפשרי לתקן דבר כזה בכלל? מה אתם חושבים שיוכל להועיל למצב?
    נערך בפעם האחרונה על ידי Narkis : 12/10/12 ב 01:23

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    כל דבר בר תיקון...

המצב באמת עגום.. הנוער של היום לוקח דוגמא ומעריץ אנשים כמו קותי, אלירז, עומר אדם ועוד כל מיני פליטי ריאליטי חסרי השכלה שביום טוב יצליחו במקסימום לפתוח את החידה בציור השבועי לילד של ג'קי...

בשביל לתקן צריך דבר ראשון חקיקה... לטפל בילדים ערסים מגיל קטן... ילד בן 14 שמרשה לעצמו להרים יד על מורה שיכנס לכלא לנוער לשנה שנתיים.. נראה אותו יוצא משם ומעיז להרים יד על מישהו...

להגדיל את תקציב החינוך... להשקיע בדברים שחשובים באמת..... שמישהו פעם יקבל ביצים ויציע שבכיתה י' כל ילד בשביל להמשיך לי"א חייב לתת 100 שעות התנדבות במד"א... באחריות ש-100 שעות באירגון הזה יהפוך כל בן אדם לאיכותי יותר ומבין עוד כמה דברים מעבר כבר מגיל צעיר.......

זה נושא שאפשר לחפור עליו שעות אבל באמת שקשה לי לראות שינוי בשנים הקרובות... רק הולכים אחורה.

shemensoia shemensoia מנותק מתקדם
    שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    בכל תקופה יש מקרי אלימות בבתי ספר, אנשים עם התנהגות זוועתית ומגעילה, ילדים בגישה מאוד לא נכונה לחיים שלהם שמתנהגים לפי לחצים חברתיים וכדומה וכדומה וכדומה וכמובן אנשים כמוך שאומרים שהדור מזויין.
    בתקופה מסוימת זה עולה ובתקופה אחרת זה יורד.
    איך לתקן? תשמיד את האדם.

הסמל האישי של Skuri
    Skuri Skuri מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    סיכויים אפסיים לתקן את הנוער במשהו בכלל..
    Joly תהיה בטוח שלא בשנה הקרובה ולא בעשר שנים הקרובות נער בן 14 יכנס לכלא בגלל שהרים יד על מורה.. וזה לא שאני לא מסכים איתך, אני מסכים איתך ב- 100%.. אבל זה פשוט לא ייקרה.
    אי אפשר לתקן את הנוער, יצא דור מזוין.. הכל מתחיל מהחינוך בבית - אבל שילד מכיר חבר'ה מהשכונה.. הכל משתנה והכל מתהפך, לרוב בגיל הבגרות 13-14..
    אבל אי-אפשר לשלול את הנוער הטוב.. שתורם, שמתנדב.. לכן אפשר להגיד שיש ויש.. אי אפשר לשלול את כולם.

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    הדבר היחידי לדעתי שיכול לתקן את המדינה זה אם היו משנים את תרבות הספורט בישראל ומתחילים להשקיע בספורט, בניית מגרשים חדשים, מתקני אימון וכו'...
    כדורסל, כדורגל, טניס וכל שאר הענפים...

- זה היה נותן עיסוק לנוער בשעות אחר הצהריים ומונע מהם לעשות שטויות
    אני יכול להעיד על עצמי שהייתי ילד מופרע מאוד בגיל צעיר, פשוט חרא של ילד... ואני בטוח שאם היו מכניסים אותי למסגרת של ספורט אחר הצהריים לא הייתי עושה את השטויות והנזקים שעשיתי כי פשוט לא היה לי זמן לזה. הייתי מועסק בדברים אחרים ונמצא במסגרת גם אחרי הצהריים.

- זה היה מביא אנשים לחיות אורח חיים בריא יותר

- זה היה גורם להרבה יותר עניין במדינה שלנו

- היה מביא כבוד למדינה שלנו והיינו מגיעים להרבה יותר הישגים ממה שאנחנו מגיעים היום

אבל אנחנו מדינת צבא שכל העולם רוצה לעשת לה שואה שנייה... אז מי לעזאזל ישקיע כאן בספורט?
    אין לנו תרבות ספורט ואין לנו כלום, לכו תראו בספרד איזה יופי לראות משחק של ברצלונה נגד ריאל שכל הקהל יודע להתנהג כמו שצריך בלי כל הקללות והזבל שמסביב... זאת הנאה אמיתית!

יש אנשים מדהימים בעולם הזה, אבל לצערי הרב יש הרבה יותר אנשים זבל וכל זה בגלל איך שהאנשים האלה גדלו מגיל 0 והמציאות שבה הם חיו... ואחרי שהאנשים האלה למדו את החיים בדרך הלא טובה, כבר אי אפשר לשנות אותם וכל זה ממשיך הלאה גם לדורות הבאים.

הסמל האישי של E_M
    E_M E_M מנותק מפקח
    שם פרטי
    עדן :)
    קיבל לייק
    210 פעמים
    זה קשה מאוד מאוד......
    השפעת גורם להכל

הסמל האישי של Marionette
    Marionette Marionette מנותק ותיק
    שם פרטי
    בתאל
    קיבל לייק
    144 פעמים
    עם כל המלחמות שלנו על מחירי הדירות,על הדלק על העלת מחירי האוכל...איפה בין כל זה יהיה מקום לתקציב במשרד החינוך????
    הנוער נראה כמו שהוא נראה היום כי אין להם חיים ובמקום לצאת החוצה לשחק בכדור,הדבר היחיד שהם עושים זה לעדכן סטטוס בפייס ולבדוק מה שלום הפרה בFARM VILLE
    מה הסיכוי לתקן...אין סיכוי,האלימות תוצאה ממה שהם רואים הורים,סרטים...אם ילד לא ידע היום ג'ודו או כל דבר להגנה עצמית יואכלו אותו בלי מלח,ואיך בדיוק אתם רוצים שיכנס לכלא לשנה עם אסור למורה אפילו להרים תקול על תלמיד בכיתה בלי שיזמינו עליו משטרה...איך הגענו למצב כזה?????!!!!!

הסמל האישי של RapeJoiNt
    RapeJoiNt RapeJoiNt מנותק מפקח
    שם פרטי
    אלון
    קיבל לייק
    580 פעמים
    אחלה נושא באמת נראה לי הולך להיות פה מעניין.

לגבי השינוי - אם יהיה שינוי הוא יהיה לטווח ארוך בלבד זה לא דבר שבא ברגע, אבל אין ספק שצריך לטפל במה שהולך כאן. קחו דוגמה - בסין סגרו את הפייסבוק. אין פייסבוק. ילדים היו מכורים לפייסבוק והם חשבו על העתיד.. לדעתי גם כאן צריך להריץ את זה

הסמל האישי של Marionette
    שם פרטי
    בתאל
    קיבל לייק
    144 פעמים
    לא יהיה פייס,יהיה מקושרים לא יהיה מקושרים יהיה משו אחר...אבל צודק אפשר להתחיל בזה שנוער עד גיל מסויים יהיה חסום לאתרים כאלה...נגיד בעת הרשמה יבקשו מס' תעודת זהות,זה יכול לפטור את בעית הגיל

הסמל האישי של Korra
    Korra Korra מנותק ותיק
    קיבל לייק
    169 פעמים
    נתחיל מזה שלא כל הנוער ככה, יש מלא ילדים שממש לא ככה וכן משקיעים בלימודים וכו' וכו' (ראה תוכנית נחשון, תלפיות, חבצלות ועוד..)
    לפי דעתי צריך מערכת נוקשה שתטמיע בכל השאר משמעת וכבוד, שלא נדבר על המשטרה שזה בכלל נושא אחר

Yurjah Yurjah מנותק ותיק
    קיבל לייק
    17 פעמים
    את הנוער לא צריך לתקן, את ההורים שלהם, שנתקעו עד היום בגיל טיפש-עשרה דווקא כן.

הסמל האישי של lidoryakov
    lidoryakov lidoryakov מנותק גורו
    שם פרטי
    לידור
    קיבל לייק
    431 פעמים
    אי אפשר לתקן אף אחד כולם חלאות האנשות מקולקלת
    אנחנו כמו מחשב שבהתחלה הוא טוב ואז כולו עמוס בקבצים ואז הוא נהיה חרא חוץ מכמה תקיות שהוא פותח בסבבה תיקיות= אנשים טובים
    ואז מפרמטים את המחשב
    פרמוט=השמדה
    ואז אנחנו שוב טובים

אל תעלבו אבל אני לא יודע עם זה בכל העולם אבל עד היום התרשמתי שאנחנו חרא של אנשים יכול להיות שככה זה כל העולם ולא רק המדינה שלנו אבל בינתיים התרשמתי לרעה מהאנושות פה בארץ

הסמל האישי של Marionette
    שם פרטי
    בתאל
    קיבל לייק
    144 פעמים
    תתפלא לשמועה שיחסית לשאר העולם אנחנו הישראלים נחשבים מאוד חברותיים וטובים אחד לשני...המשפחה שלי היתה חודש במיאמי ושמה המצב הרבה יותר גרוע מכיר תפתגם: "אדם לאדם זאב" בשבילם זוהי דרך חיים!

הסמל האישי של Skuri
    Skuri Skuri מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    שוב, יש.. ויש.

ילד ממשפחה טובה -> 55% שיפנים את מה שלימדו אותו ויתנהג כמו בן-אדם.. 60% במידה ויסתובב עם חבר'ה זבל, יתקלקל ברמה של 70% ויהפוך להיות ילד חרא.
    ילד ממשפחה זבל -> 80% ייצא זבל כמו המשפחה שלו.. 25% שלא - וילמד מאנשים אחרים... מדריכי נוער, מתנדבים.

אי אפשר לשלול את כל הנוער שלנו כיום, אבל בוא נגיד? הכל מתחיל מהמשפחות.. ילד שמעז להרים ילד על מורה כמו שאלי Joly אמר - ובבית לא מקבל סטירות ובעיטות, הרבה שיחות.. לא יתחנך.
    אין מה לעשות, גם אני עשיתי טעויות וגם אחים שלי עשו טעויות.. פעמים רבות שהסתבכנו -> קיבלנו סטירות וקיבלנו מכות שהיינו צריכים לקבל - ואני מודה להורים שלי על כך שלא אני ולא אחים יצאנו זבלה של ילדים.. עברנו פחות או יותר דרך מהחיים שלנו כדי ללמוד איך להתנהג ולהבין אם איזה חברים אנחנו צריכים להסתובב ולא להיגרר אחרי זבלה ילדים שנפלו בפח ומנסים להפיל גם אותנו..

מסקנה? הכל מתחיל ממשפחות זבל -> ילדים זבל -> גוררים ילדים טובים ממשפחות טובות להיות זבל -> הכל נהיה זבל..

PeTRiK_StaR PeTRiK_StaR מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    יונתן
    קיבל לייק
    258 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Skuri צפה בהודעה
    שוב, יש.. ויש.

ילד ממשפחה טובה -> 55% שיפנים את מה שלימדו אותו ויתנהג כמו בן-אדם.. 60% במידה ויסתובב עם חבר'ה זבל, יתקלקל ברמה של 70% ויהפוך להיות ילד חרא.
    ילד ממשפחה זבל -> 80% ייצא זבל כמו המשפחה שלו.. 25% שלא - וילמד מאנשים אחרים... מדריכי נוער, מתנדבים.

אי אפשר לשלול את כל הנוער שלנו כיום, אבל בוא נגיד? הכל מתחיל מהמשפחות.. ילד שמעז להרים ילד על מורה כמו שאלי Joly אמר - ובבית לא מקבל סטירות ובעיטות, הרבה שיחות.. לא יתחנך.
    אין מה לעשות, גם אני עשיתי טעויות וגם אחים שלי עשו טעויות.. פעמים רבות שהסתבכנו -> קיבלנו סטירות וקיבלנו מכות שהיינו צריכים לקבל - ואני מודה להורים שלי על כך שלא אני ולא אחים יצאנו זבלה של ילדים.. עברנו פחות או יותר דרך מהחיים שלנו כדי ללמוד איך להתנהג ולהבין אם איזה חברים אנחנו צריכים להסתובב ולא להיגרר אחרי זבלה ילדים שנפלו בפח ומנסים להפיל גם אותנו..

מסקנה? הכל מתחיל ממשפחות זבל -> ילדים זבל -> גוררים ילדים טובים ממשפחות טובות להיות זבל -> הכל נהיה זבל..

ילד ממשפחה זבל 99% לא 80% תתקן אחי

הסמל האישי של Marionette
    שם פרטי
    בתאל
    קיבל לייק
    144 פעמים
    צודק הורים שלא יודעים לחנך את הילדים שלהם בסופו של דבר לא רק הורסים את החינוך של אותו הילד אלה גם תחינוך של כל מי שסובב אותו

הסמל האישי של Oblivion
    Oblivion Oblivion מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אושר
    קיבל לייק
    396 פעמים
    זה הכל ההורים והסביבה

ShtiviI ShtiviI מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    עידו
    קיבל לייק
    3 פעמים
    הדור הזה מחונך לקבל כל מה שהוא רוצה ולכבוד מלכים. הוא מגיע לבית שיש בו הכל, הוא מבקש אייפד ומקבל אייפד באותו רגע.
    להורים קשה לחנך לעבוד בשביל מה שרוצים והם נכנעים לילדים שלהם הרבה.. ובגלל זה הילדים לא לומדים להעריך מה שיש להם והם מחפשים ריגושים אחרים.
    אז הם מתחילים לשתות בגיל 11, להיות מכורים לפייסבוק ולמחשב. הפרסומות וכל הזבל שרואים בטלויזיה רק מחנך את הנוער שלנו לקנות כל מה שהוא רואה (בלי ללכת לחנות, בלי להתאמץ.. מזמינים ותוך שעה זה אצלכם). וכמו שאמרנו ההורים קונים ואם לא הילדים מלחיצים אותם יותר מדי אז הם נשברים בסוף. הילדים לא צריכים לעבוד בשביל מה שהם רוצים, אז הם רגילים לבקש ולקבל בלי שום משהו באמצע.
    ילדים נגררים לעשות שטויות על ידי ילדים כאלה כמו שהזכרתי למעלה, הם נכנעים ללחץ החברתי הגרוע הזה שאומר להם לעשות שטויות מתוך שיעמום.
    כל הזמן לחשוב על מה אומרים עליי, הכל זמין והכל מהיר בזכות האינטרנט והפייסבוק. חשיפה מטורפת של החיים הפרטיים, הצורך הזה להיות עם הטכנולוגיה הכי מתקדמת ויש מי שיקנה ואני אפילו לא צריך לבקש יפה..
    אלו הדברים שהכי הורסים את הדור של היום.
    אם כל הורה לא יעשה משהו ויתן לבן שלו קצת ערכים להכין אותו לחיים של עוד כמה שנים כשהוא יצא מהבית ויצטרך לעבוד כדי שיהיה לו איפה לשים את הראש בלילה או כדי שהוא לא יצטרך לאכול את השאריות אוכל של אלה שכן עבדו, ככה גם תראה החברה העתידית שלנו (אלו שיחליפו את ההורים שעד עכשיו בעבודה).
    וזה לא שההורים בסדר גמור.. דווקא הם הבעייתיים, כי הר יילדים זה ילדים - הם אלו שנותנים להם כל מה שהם רוצים, הם אלו שנכנעים להם ולא עומדים בלחץ שלהם, הם אלו שלא מספיק עוקבים אחריהם ואחרי מה שהם עושים והם אלו שנמצאים בעבודה עד 9 בערב כל יום (לא שחס וחלילה אני לא חושב שקריירה זה דבר חשוב, הרי ההורים שעובדים הם אלו שמפרנסים אותנו.. אבל קריירה לא באה לפני הילדים) ונותנים לילד או לילדה שלהם להיות לבד בבית, להשתעמם וכתוצאה מזה לעשות שטויות - בין אם זה לזרוק ביצים על אנשים מהחלון ובין אם זה לשתות כשהם בני 11. ההורים לא מודעים, הם חיים באשליה שהכל בסדר איתם ושלילד שלהם זה לא יקרה.. אבל לא חסרים סיפורים על ילדים שהתמוטטו בגלל אלכוהול, על ילדים שנרצחו עם מספריים בבצפר.. זה לא היה קורה אם ההורים היו קצת יותר מחנכים את הילדים שלהם..
    נערך בפעם האחרונה על ידי ShtiviI : 15/10/12 ב 17:59

הסמל האישי של Marionette
    שם פרטי
    בתאל
    קיבל לייק
    144 פעמים
    היום הנוער באמת הרבה יותר מפונק,
    אני חיה בבית שתודה לאל אפעם לא היה חסר לי כלום,ובחיים לא העזתי לבקש מאמא שלי שקל!
    אם הייתי צריכה כסך לקולנועה,הייתי הולכת לעבוד,עושה ביביסיטר...עוזרת לעשות שיעורים לילדים קטנים...הכל רק לא לבקש מההורים!
    וזה לא שאמא שלי לא היתה מביאה-ככה חינכו אותנו...מי שלא יודע איך זה להרוויח כסף בחיים לא ידע להעריך אותו.
    לא העזנו לקלל בבית...לא כמו היום כל ילד בן 4 מזבל תפה שלו כאילו אין מחר!!
    ההורים היום מביאים לילדים יד חופשית בכל מה שתחפץ נפשר-בגלל זה הנוער מושחת לא מכבד לא מעריך...כל אחד עושה מה שבראש שלו

ShtiviI ShtiviI מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    עידו
    קיבל לייק
    3 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Marionette צפה בהודעה
    היום הנוער באמת הרבה יותר מפונק,
    אני חיה בבית שתודה לאל אפעם לא היה חסר לי כלום,ובחיים לא העזתי לבקש מאמא שלי שקל!
    אם הייתי צריכה כסך לקולנועה,הייתי הולכת לעבוד,עושה ביביסיטר...עוזרת לעשות שיעורים לילדים קטנים...הכל רק לא לבקש מההורים!
    וזה לא שאמא שלי לא היתה מביאה-ככה חינכו אותנו...מי שלא יודע איך זה להרוויח כסף בחיים לא ידע להעריך אותו.
    לא העזנו לקלל בבית...לא כמו היום כל ילד בן 4 מזבל תפה שלו כאילו אין מחר!!
    ההורים היום מביאים לילדים יד חופשית בכל מה שתחפץ נפשר-בגלל זה הנוער מושחת לא מכבד לא מעריך...כל אחד עושה מה שבראש שלו
    לא צריך להגזים אחותי.. הורים הם חוץ מדמויות מחנכות הם גם אוהבים אותך ואני בטוח שהם רוצים להעניק לך ולפנק אותך. אבל כשזה קורה יותר מדי, כשלהורים אין בקרה וגם כשלא מתאים להם הם עושים כל מה שהילדים מבקשים (או יותר נכון דורשים...).
    אני למשל לא אתבייש לבקש מאמא שלי פעם בשבוע איזה 50 שקל.. אני לא יכול לעבוד כי אני בכיתה י"א ואני אשכרה לומד כל יום עד 4 וחצי חמש וזה לא נגמר כי יש עוד שיעורים, מבחנים, מחויבויות אחרות.. אני מגיע הביתה ב 11 בלילה. אז למי יש זמן לעבוד?
    הם נותנים והם מפנקים והכל באהבה כי הם יודעים שאני לא דורש ושאני מכבד אותם ויודע לעבוד ולחסוך למה שחשוב לי.
    לפני שנתיים וחצי התחלתי ללמוד גיטרה... בהתחלה הם פינקו אותי בגיטרה ראשונה. כשרציתי לעבור לחשמלית עבדתי וחסכתי בגיל 14 משהו כמו 2000 שקל, הם הוסיפו עוד קצת כי היה לי חסר.
    כשרציתי להשתדרג עוד פעם חסכתי 3500 שקל והם הוסיפו לי כמה מאות כי הם ראו שהשתדלתי.
    זה חינוך - לתת לילד את התחושה שאתה גאה בו ושאתה יודע שיש לו כוונות טובות ולא לחסוך ממנו ולהיות נאצי, ומצד שני לתת לו להבין שבשביל לקבל מה שאתה רוצה אתה צריך לעבוד, כי בחיים האמיתיים אתה לא יכול לחיות על הכסף של ההורים שלך כל הזמן.

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. הנוער של היום, הכוכבים של המחר
    על ידי _InterSyS_ בפורום כדורגל
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 16/10/11, 09:24
  2. איך אפשר לשכפל את הקבצים של הGTA ?
    על ידי eXploade בפורום DeathMatch
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 23/08/10, 12:19
  3. תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 06/04/08, 10:25