מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

אשכול: RHCP

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים

RHCP

http://e.walla.co.il/?w=//1881803

הלהקה האהובה עליי כבר הרבה זמן, אחלה כתבה לפתוח תחודש

הסמל האישי של _HuNTeR_
    _HuNTeR_ _HuNTeR_ מנותק ותיק
    קיבל לייק
    785 פעמים
    אם זו הייתה אותה הלהקה שהיא הייתה לפני 10 שנים הייתי שוקל ללכת.
    היום היא מזכירה פופ ולא רוק כמו פעם. בלי פרושינאטה היא לא שווה הרבה,ובכלל,2-3 האלבומים האחרונים שלהם נשמעים כמו...זבל.

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי _HuNTeR_ צפה בהודעה
    אם זו הייתה אותה הלהקה שהיא הייתה לפני 10 שנים הייתי שוקל ללכת.
    היום היא מזכירה פופ ולא רוק כמו פעם. בלי פרושינאטה היא לא שווה הרבה,ובכלל,2-3 האלבומים האחרונים שלהם נשמעים כמו...זבל.
    איזה אלבום בדיוק אכזב אותך? אפילו IM WITH YOU לטעמי הוא אלבום לא רע במיוחד בתחשב בחלל שהשאיר פרושיאנטה שזה מעבר ליכולת הניגון זה הקולות רקע שהוא עשה באלבומים הקודמים...
    ועדיין הם מצליחים כל פעם מחדש לספק את הסחורה.. במיוחד בהופעות LIVE שם אני לא רואה להקה שמצליחה להלהיב כמוהם..
    ולהגיד עליהם שהם להקת פופ זה טימטום במיוחד בהתחשב בעבודה ש-99 אחוז מהשירים שלהם זה פאנק/רוק אלטרנטיבי.... וברור שבהופעה הם יתנו בראש ולא ינגנו יותר מ-2-3 שירים מהאלבום החדש שהם כנראה יהיו גם מהיותר טובים כמו
    monarchy of roses, factory of faith, look around..... קיצור זה הלהקה היחידה שבאמת שווה תכסף בכל הזבל שיש היום.......

הסמל האישי של _HuNTeR_
    קיבל לייק
    785 פעמים
    מבחינת לתת הופעה אתה צודק. לא להרבה להקות יש את האנרגיה של רד הוט ואת היכולת להופיע על הבמה כמוהם. פליי בסיסט גאון,קיידס גם אחלה,וגם המתופף(שאת השם שלו שכחתי) מצויין. אבל הכוכב האמיתי של הלהקה,עזב. ובכלל,שמע את האלבום Stadiom ותשמע את האלבומים הקודמים שלהם ותראה את השינוי הגדול שעבר על הלהקה.
    אני מאוד אוהב את השירים הישנים והמוכרים שלהם, Road Trippin',Scar Tissue,Under the Bridge ושירים כאלו,אבל מעבר לזה,בתקופה האחרונה,זה לא אותו דבר. וזה שהיא הלהקה היחידה ששווה את הכסף-אני גם לא מסכים. רק בכמה חודשים האחרונים ביקרו פה בארץ Dream Theater ו Megadeth שהייתי שמח ללכת להופעות האלו,הרבה יותר מRHCP. בקיצור,יש משהו במה שאתה אומר,אבל זה כבר לא אותה רד הוט...

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי _HuNTeR_ צפה בהודעה
    מבחינת לתת הופעה אתה צודק. לא להרבה להקות יש את האנרגיה של רד הוט ואת היכולת להופיע על הבמה כמוהם. פליי בסיסט גאון,קיידס גם אחלה,וגם המתופף(שאת השם שלו שכחתי) מצויין. אבל הכוכב האמיתי של הלהקה,עזב. ובכלל,שמע את האלבום Stadiom ותשמע את האלבומים הקודמים שלהם ותראה את השינוי הגדול שעבר על הלהקה.
    אני מאוד אוהב את השירים הישנים והמוכרים שלהם, Road Trippin',Scar Tissue,Under the Bridge ושירים כאלו,אבל מעבר לזה,בתקופה האחרונה,זה לא אותו דבר. וזה שהיא הלהקה היחידה ששווה את הכסף-אני גם לא מסכים. רק בכמה חודשים האחרונים ביקרו פה בארץ Dream Theater ו Megadeth שהייתי שמח ללכת להופעות האלו,הרבה יותר מRHCP. בקיצור,יש משהו במה שאתה אומר,אבל זה כבר לא אותה רד הוט...
    צאד סמית זה המתופף, ורק לפי הרשימת שירים שהבאת אין לי באמת מה להגיב לך כי אין ספק שאתה לא מכיר יותר מכמה שירים בודדים שלהם, או מקסימום שמעת כמה שירים ברקע פעם אחת וזהו.....

הסמל האישי של _HuNTeR_
    קיבל לייק
    785 פעמים
    זה לא רשימה-סתם 3 שירים אסוציאטיבים שקופצים לראש ישר שאני חושב עליהם. לפני שנה-שנה וחצי שהייתי שומע אותם יותר מעכשיו,הייתי מדקלם שירים מBSSM בעל פה. וגם את Mother's Milk ואת Californiacation.

נושאים דומים

1. חתימה|RHCP
    על ידי ArtisT בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 04/03/09, 18:23
eXTReMe Tracker