עמוד 4 מתוך 7 ראשוןראשון 1234567 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 61 עד 80 מתוך 136

אשכול: דיי להיות מפגרים סתומים! בקשר לכל האלה ששונאים ערבים.

ArChAnGeL ArChAnGeL מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי זיקי D:
    כל הערבים עשו לך משהו או רק המחבלים וארגוני הטרור? אתה חושב שלהם זה כיף שנהרגים שם אנשים?
    כל אחד ואחד מהם הוא ילד של משהו, ערבי או לא אני לא מאחל לאף אחד שיזכה לקבור את הבן שלו.
    ילד אשכנזי צדקני וטיפש.
    מי לדעתך בחר בחמאס לראשות הפלסטינית? המחבלים או פלשינאים שנותנים להם לגיטימציה?
    סייג לחוכמה שתיקה שמעת על זה?
    תסתום את הפה שלך ואל תדבר בכלל על הנושא הזה עם אנשים שלא תעשה לעצמך פאדיחות...
    פלשינאים = מחבלים פוטנציאלים.
    אל תרשום מוות לערבים תרשום מוות לפלשטינאים.
    אבל רגע...מה עם מדינות ערב שעוזרות להם וממנות אותם? הם ערביים...
    אנשים חפים מפשע מתים בגלל ערבים, זה אפילו לא דומה לנאצים שפה מדובר באנטישמיות חסרת שחר.
    מסכנים אתה אומר? תרחם עליהם בגלל שהם טיפשים ללכת אחריי מנהיגים רוחניים מטומטמים שאומרים להם מה הקורן אומר להם לעשות ולא מה הוא באמת אומר. (כן אפילו באומנה שלהם הם טועים האידיוטים).
    שום רחמים לא מגיע לחארות האלה וכן אם הייתי יכול הייתי הורג את כל הערבים (ואני עוד צימחוני).
    עם כל כך טיפש שגורם רק נזקים ושום דבר טוב לא יצא מהם...
    לא סתם אומרים עבודה ערבית...
    קיצר הבאת לי עצבים אם כל ההתנשאות שלך, עוד נושא כזה ואתה תקבל באן נשבע לך.

myth אורח
    שמעו אני בנאדם שגר בשטחים כבר 18 שנה, יש ערבים סבבה ויש ערבים בררה, הסבבה אם אלו הפשוטים, אזרחי מדינת ישראל כמוני וכמוכם עם ת"ז כחולה כמו שיש ביפו, ירושלים ופה ליד הבית, יש כאלו ערבים זונות אלו שמעודדים פיגועים, עושים פיגועים וחטיפות חיילים, אלו שבעד הטרור, כל הקן צרעות הזה יושב באיראן, סוריה, עזה ועוד כמה מוקדים, קיצר יש ויש, נגיד מתוך קבוצה של 500 ערבים אז 120עושים באלגן.

TreaX TreaX מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    קיצר זיקי יצאת טמבל ואם המצב ימשיך ככה אתה תראה לבד כי בסוף זה יגיע למשפחה שלך ואתה תראה מה שהרבה מאוד אנשים מרגישים ואתה תחשוב אחרת אז בינתיים אל דבר
    סלאמת'

elvis elvis מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    14 פעמים
    ערבים מלשינים אוכלים בתחת עדיף שימותו כל הערבים ויהיה שלום על ישראל

הסמל האישי של insan1ty
    insan1ty insan1ty מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי GarGaMeL-
    אני דיברתי בכלליות לא הזכרתי בכלל שהילד ערבי.

אבל בכל מקרה, אולי אותו מחנכים להרוג ושאם הוא יהיה שהיד אז הוא יקבל 72 בתולות אבל זה לא נותן לך לגיטימציה להרוג אותו. אני רוצה לראות אותך בא לילד ערבי(או לכל ילד) ותוקע לו כדור בראש מטווח קצר. אתה יודע מה? עזוב אותך ילד כל בן אדם אחר לא חמוש. אם אתה יכול לעשות את זה... אז אתה חיה בדיוק כמו המחבלים.
    אם זה מה שיגרום להם להרגע ויבטיח בטחון למדינה שלי אני בעד להעמיד את כולם בשורה, בין אם הם חפים מפשע או לא (עלק) ולירות לכולם בראש מטווח אפס, אם הייתי יכול הייתי עושה את זה ולוקח עוד כמה חברי פורום איתי :|

ציטוט במקור פורסם על ידי Lance Vance
    רוסים לא עשו לך כלום? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אתה יודע שרוסים הם העם הכי אנטישמי בעולם?!?!
    כן באמת, כשחושבים על זה אני באמת די שונא אותך...

הסיבה היחידה לכך שלא עושים כלום, ולא "שכר הולם" זאת ממש בדיחה, היא בגלל ששמאלמרט הבן זונה מפחד מהאו"ם המזדיין הזה כמו מלא יודע מה וכל עוד זה לא נוגע לתחת של היפה נפש הזה הוא מסתגר לו בוולבו שאנחנו אזרחי המדינה ממימנו לו, פרץ האידיוט האינפנטיל חסר תעודת הבגרות הזה חושב שהוא שר בטחון (פחחחחחחחחחחחחח), ילד בן 9 אחרי שעה בC&C ידע להיות שר בטחון טוב יותר.
    ושוב אני אחזור על מה שאמרתי בנושא השני, חיסולים ממוקדים והפצצות של שטחים ריקים כבר לר מפחידים אף אחד, צריך לעשות את מה שהרוסים עשו בצ'צ'ניה, להפגיז את הכל בלי הפסקה עד שהם לא יתחננו שנפסיק.
    ברגעים כאלה אני מתנחם שבחרתי ליברמן...

ובנימה צינית זו:

`Silver אורח
    זה שהזכיר את המאורעות ברוסיה יצא דאון, על מי אתה חושבים שהרוסים הנוצרים עשו את הטבח מטומטם ? על ישראלים ? הם עשו את זה על יהודי רוסיה מטומטם, אלה שעכשיו בישראל.

בכל מקרה הסיבה העיקרית שמדינה שלנו נראית חרא על הפנים זה בגלל שמאלנים כמו זיקי או ילדים שאומרים ימני רק בשביל הפוזה שהוא לא שמאלני, לאנס ואנס.
    אם לא היה את כל השמאלנים הדפוקים האלו הייתה עולה ממשלת ימין נורמאלית ולא נקניק קירח בתור ראש ממשלה, הדרך היחידה והטובה ביותר זה להשיב בצורה טובה, הם מפציצים ? שלחו לשם איזה מטוס תוריד איזה מקור חשמל תשתקו רובע בלי חשמל, הם ממשיכים עוד רובע וכו, במקום להפגיץ חופים וחולות כדי שיחשבו שהממשלה עושה משהו, ועוד איזה פיגור להביא שר ביטחון לשמאלני כשהרמטכ"ל לשעבר מקבל את תפקיד שר התחבורה המדינה נראית כמו חרא ואני באופן ישיר מאשים שמאלנים בכל החרא המזדיין שהולך פה.

Happy Little Boozer Happy Little Boozer מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    רוסים לא עשו לך כלום? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אתה יודע שרוסים הם העם הכי אנטישמי בעולם?!?! יש לך מכמה פרעות/אפליות/גזענות סבלו היהודים ברוסיה במהלך במהלך ההסטוריה? אם היית יודע, היית שונא רוסים מאשר ערבים. אתה גם לא זוכר שלא מזמן רוסי אחד דקר מתפללים יהודים בבית כנסת במוסקבה? זה רק מראה עד כמה רוסיה נותרה אנטישמית אפילו עכשיו-בזמן המודרני.
    אני אשכנזי (לא רוסי ) ואני אישית שונא רוסים.
    אבל רוסים לא יהודים.
    הם סתם מזבלים ת'ארץ לא מתגייסים אומרים שהם לא שייכים בני זונות.
    קיצר זבל אנושי.

אני גם שונא ערבים בדם ושום דבר לא ישנה את זה, אני רואה ערבי אני רוצה להרוג ויש סיבה הם הורגים אותנו הם שמחים כשאנחנו מתים אז גם אני שמח כשהם מתים.
    וזיקי אני לא יריב איתך פשוט שנינו שונים בדיעה וזהו.

הסמל האישי של insan1ty
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Happy Little Boozer
    אני אשכנזי (לא רוסי ) ואני אישית שונא רוסים.
    מותר לי לשנוא אותך בחזרה?

Lance Vance Lance Vance מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי `Silver
    זה שהזכיר את המאורעות ברוסיה יצא דאון, על מי אתה חושבים שהרוסים הנוצרים עשו את הטבח מטומטם ? על ישראלים ? הם עשו את זה על יהודי רוסיה מטומטם, אלה שעכשיו בישראל.
    באימש'ך? אני חשבתי שהרוסים שבארץ הם נאצים אנטישמים, היום גיליתי שהם למעשה יהודים . תודה על המידע החיוני הזה.....ואני עוד פחדתי שהם יקראו לי יהודון, הרגעת אותי עכשיו.....
    עכשיו בלי ציניות, אתה מפגר חושרמוטה, אל תלמד אותי על יהדות רוסיה או על ההיסטוריה שלה ואל תנסה בכלל לחדש לי משהו, מה שלא תגיד אני ידע יותר טוב ממך. סליחה על השחצנות אבל אתה פשוט דורש את זה.
    והערה קטנה: כשרוצים לדבר על הרוסים, לא אומרים "הרוסים הנוצרים" אומרים פשוט "רוסים", יהודים לא נחשבים בכלל בתור רוסים והם דת ולאום נפרד ברוסיה, זה שקוראים ליהודי רוסיה בארץ "רוסים" זה בגלל שישראלים מפגרים.

ציטוט במקור פורסם על ידי `Silver
    בכל מקרה הסיבה העיקרית שמדינה שלנו נראית חרא על הפנים זה בגלל שמאלנים כמו זיקי או ילדים שאומרים ימני רק בשביל הפוזה שהוא לא שמאלני, לאנס ואנס.
    אל תסווג אותי, זה שראית בתגובות שלי פה "מגן על ערבים(נו, נגיד)" לא מסגיר את הדעה הפוליטית שלי.
    וגם ממתי להגיד שלא כל הערבים הם מחבלים נחשב נחשב לשמאלניות?
    כמו שאמרתי, לאנשים שרק אומרים "כל הערבים מחבלים" אין דעה פוליטית מוצקת,אם בכלל, ואתה, הוא אחד כזה לפי התגובה שלך.

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי insan1ty
    מותר לי לשנוא אותך בחזרה?
    חחח כע D=
    לא רציני , אתה פשוט לא מבין איזה חרא מסתובב באשדוד.
    אני מתכוון לרוסים הערסים האלה , רוב האשדודים הם כאלה אין מה לעשות עם זה.

הסמל האישי של insan1ty
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Happy Little Boozer
    חחח כע D=
    לא רציני , אתה פשוט לא מבין איזה חרא מסתובב באשדוד.
    אני מתכוון לרוסים הערסים האלה , רוב האשדודים הם כאלה אין מה לעשות עם זה.
    חרא יש בכל מקום, ומכל לאום :|

הסמל האישי של insan1ty
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אל תלמד אותי על יהדות רוסיה או על ההיסטוריה שלה ואל תנסה בכלל לחדש לי משהו, מה שלא תגיד אני ידע יותר טוב ממך.
    אבא שלי יותר חזק מאבא שלך
    זה שקוראים ליהודי רוסיה בארץ "רוסים" זה בגלל שישראלים מפגרים.
    NO SHIT EH???????
    הודעה קצרה מזדיינת...

קיבל לייק
    0 פעמים
    הודעה קצרה מזדיינת...
    רגע...

שנייה...

דקה........

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח ענק אחשליייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

אני כה משועשע

קיבל לייק
    0 פעמים
    חרא יש בכל מקום, ומכל לאום :|
    יש משהו בזה :X

הסמל האישי של Freedom
    Freedom Freedom מנותק קרנבל! (:
    שם פרטי
    Freedom
    קיבל לייק
    0 פעמים
    LANCE VANCE
    בוא נתחיל שתיקח את כל הדאווינים שלך, ותדחוף אותם לאתה יודע איפה.
    אתה לא עושה לא רושם ולא פוזות על אף אחד, ואין לי מושג בן כמה אתה, או מה אתה עושה, שאתה בטוח שאתה יודע את ההיסטוריה הכי טוב בעולם.
    כל עוד לא היית שם, אתה לא יודע הכי טוב. אז נתחיל בזה שתוריד את האגו שלך חזרה לגובה נורמלי.
    דבר שני, גם יהודי רוסיה, הם רוסים, כי זה הלאום שהם משתייכים אליו, כמו שערבים לא חשוב איזה דת הם ערביים כי זה לאום.
    כמו שישראלי זה לאום.
    לאום משייך אותך למדינה, ולאו דווקא בהקשר לדת שלך.
    אז בוא נסיים בזה שלפני שאתה משתחצן כלכך גבוה, ומרים ת'אגו שלך לקיבינימאט, תלמד כמה עובדות.
    PWND BY SHERMANATOR.

קיבל לייק
    0 פעמים
    דאבל פוסט

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Prophet
    LANCE VANCE
    בוא נתחיל שתיקח את כל הדאווינים שלך, ותדחוף אותם לאתה יודע איפה.
    אתה לא עושה לא רושם ולא פוזות על אף אחד, ואין לי מושג בן כמה אתה, או מה אתה עושה, שאתה בטוח שאתה יודע את ההיסטוריה הכי טוב בעולם.
    כל עוד לא היית שם, אתה לא יודע הכי טוב. אז נתחיל בזה שתוריד את האגו שלך חזרה לגובה נורמלי.
    דבר שני, גם יהודי רוסיה, הם רוסים, כי זה הלאום שהם משתייכים אליו, כמו שערבים לא חשוב איזה דת הם ערביים כי זה לאום.
    כמו שישראלי זה לאום.
    לאום משייך אותך למדינה, ולאו דווקא בהקשר לדת שלך.
    אז בוא נסיים בזה שלפני שאתה משתחצן כלכך גבוה, ומרים ת'אגו שלך לקיבינימאט, תלמד כמה עובדות.
    PWND BY SHERMANATOR.
    הופההההההההההההההההההההההההה מדבר הפרופסור, ולצורך העניין, אני בן 17 אם זה משנה ממש משנה לך. ולא, אני לא תופס פוזות ולא נעליים, זה שיש פה אנשים שלא יודעים להגדיר מה זה יהודי אני לא אשם.
    ג'יזס פאקינג קרייסט לא ראיתי בורות כבר די הרבההההההההההההה זמן. אני נולדתי ברוסיה ומחשיב עצמי ליהודי ולא רוסי(כמו עוד רבים,אבל כמובן לא מהפורום הזה) יש לך בעיה עם זה? ואתה זה שצריך להוריד את האגו/דאווינים/etc'
    שלך, לא אני. פאק צריך להרוג אותך על מה שאמרת עכשיו "גם יהודי רוסיה, הם רוסים", יפה, כל הכבוד!!! אתה מצדיק עכשיו הטענות של הערבים שליהודים אין זכות על ארץ-ישראל, גאון!!!!!! ימני עאלק... זו טענה שמאלנית רדיקלית שבאה להכחיש את הקשר של יהודי אירופה לארץ-ישראל(כלומר, שיהודי אירופה הם צאצאים למתגיירים אירופאים ולא הצאצאים של בני-ישראל, מה ששולל את הזכות על הארץ) ועוד קוראים לי שמאלני,פחחח.
    ישראלי זה כינוי למי שהוא תושב מדינת ישראל, לא יותר מזה. זה יכול להיות ערבי,יהודי, תאילנדי, פיליפיני וכו'. זה לא אומר כלום. לאום נקבע לפי מדינה? נו, אתה טיפש, ילד שנולד בגרמניה למהגרים טורקיים, הופך לגרמני? לא!!! ויהודי זה לא רק דת, זה לאום,זה חופף, חכמולוג דפוק.
    חוץ מזה יהודים ברוסיה מעולם לא החשיבו את עצמם רוסים ותמיד חיו בקהילות סגורות, עכשיו אבל כבר ויש התבוללות אבל עדיין יש כאלה שחיים סגור ופעילים בקהילה. אם תעבור ברוסיה ותשאל יהודי מצוי אותו אם יהודי או רוסי הוא יגיד לך שאתה דפוק.

PWNED BY SOMETING THAT END'S WITH ATOR
    נערך בפעם האחרונה על ידי Lance Vance : 13/07/06 ב 12:38

ZuZu ZuZu מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    טוב הנושא קיבל את התואר : הנושא הכי חפרן בסטלה

הסמל האישי של insan1ty
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ZuZu
    טוב הנושא קיבל את התואר : הנושא הכי חפרן בסטלה