מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: הורדה l תוכנת תרגום לעזרה במסחר וכד' , מעולה!

aviatar32 aviatar32 מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים

הורדה l תוכנת תרגום לעזרה במסחר וכד' , מעולה!

היי , אני משחק כבר 3 שנים במשחק , ולא פעם נתקעתי עם טורקים שלא מבינים אנגלית וכד' (לא שאני אומר שצריכים לעשות איתם מסחר,חרם!! ) או עם אנשים שמתקשים בכללי עם אנגלית.
    הבאתי לכם את בבילון , תוכנת תרגום שתומכת ב75 שפות ומתרגמת גם טקסט ב31 שפות. (היא חוקית)

תוכנת תרגום - בבילון

פונקציות בתוכנת הבבילון

.בבילון היא תוכנה המציעה פתרונות תרגום,בדיקת איות ושלל פונקציות רחבות מהמתקדמות ביותר בעולם
    תוכנת התרגום בבילון היא מהמתקדמות בעולם , תוצאות מילון ותרגום בלמעלה מ-75 שפות.
    פונקציה שימושית של בבילון היא תרגום טקסט ומסמך שלם בלחיצה אחת , כמו כן ישנה פונקצייה הבודקת איות עבור שירותי אימייל כגון ג'מייל והוטמייל,בלוגים , טפסים מקוונים ועוד.
    פונקציה אשר משלימה אוטומטית את המילה אותה החל המשתמש להקליד,יתר על כן בתוכנה מובנה מילון חכם אשר מתרגם מכל שפה ולכל שפה.

סרגל הכלים המתקדם של בבילון
    סרגל הכלים של בבילון מופיע בדפדפן האינטרנט לקבלת תוצאות מהירות לתרגום וחיפוש , בעבר נכנסתם לגוגל תרגום או למורפיקס ? לא היום! סרגל הכלים של בבילון יופיע בדפדפן לקבלת תוצאות מהירות לתרגום וחיפוש יעיל במיוחד.

כלים טכניים נוספים

תוכלו להתאים אישית את הממשק בהתאם להעדפות אישיות שלכם , לדוגמא , תוכלו לשנות את צבע הרקע, גודל הגופן (לכבדי ראייה שבנינו) , השקיפות , סדר התוצאות וכדומה.
    ישנה פונקצייה נוספת בתוכנה , הפונקצייה מאפשרת המרת אזורי זמן , מטבעות ויחידות מידה בדיוק כמו שיש לרבים מאיתנו בפלאפון.

להורדה:
    http://www.babylon.com/redirects/dow...00&affID=15038

blue_arrow_468x60_heb.gif

למידע נוסף , הכנסו לאתר בבילון הראשי

אשמח אם תתנו פידבקים , לקח לי זמן לסקר אותה
    חופשה נעימה!

toron toron מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תודה

Music_D Music_D מנותק ג'וניור
    קיבל לייק