מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: שרת deathmatch

_KoKoMaN_ _KoKoMaN_ מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    אורי
    קיבל לייק
    0 פעמים

שרת deathmatch

היי
    שמי אורי ויש לי שרת סאמפ שיכול לעזור לקהילה
    כרגע אין לנו פורום אנחנו בערך 20 שחקנים בממוצע כל הזמן.
    יבואו לכם לפורום הרבה משתמשים פעילים
    הנה האיפי של השרת:
    פורט: 7777
    השרת מאוחסן אני משלם על האחסון זה לא קשור אליכם,
    אני המתכנת אני בונה עדכונים וכל זה.
    תפנו אלי בפורום או בסקייפ: ori302010

במידה ותסכימו, אני אשנה את שם השרת לsatle zone או מה שתבקשו
    אתם תכתבו את האיפי של השרת בפורום death match, אני מבטיח לכם שרק תרוויחו,
    הקהילה שלכם תיהיה יותר פעילה, אני מבטיח.
    אנחנו שרת טוב צוות חזק
    אדמינים טובים עם ניסיון
    נערך בפעם האחרונה על ידי Bar : 10/09/15 ב 00:17

הסמל האישי של Skuri
    Skuri Skuri מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    אני נותן לזה הזדמנות למרות שבחיים לא קרה שהבאנו אנשים מחוץ לפורום ללא עבר בקהילה שינהלו, אבל בגלל כל המצב של הקהילה ובגלל שהשרת מושבת שנה פלוס מינוס אולי אתם תוכיחו לי שאני עושה צעד חכם.

רק שני אנשים מקבלים גישה לניהול הפורום. תשלח לי בהודעה פרטית שני קישורים לפרופיל של המשתמשים שאתה רוצה שיקבלו את הגישה לניהול הפורום שלא יהיה מצב שיהיה לי שם שכונה כי אין דבר שיותר מרתיח אותי מזה.

שיהיה לי זמן אני אשוחח איתך כמו שצריך על כל הנושא פשוט אין לי זמן כל כך בזמן האחרון אבל אני אמצא את הזמן בשביל זה כי חשוב לי מאוד מהקהילה, בכל זאת הייתי דמות בחירה בקהילת הGTA תקופה ארוכה מאוד. יד חופשית תהיה לכם, אבל... שכונה אם אתה מבין למה אני מתכוון לא תהיה כאן שלא יהיה אחסון בשקל שפעיל שבוע ומושבת חודשיים, את כל הקטע של האחסון והצוות אנחנו לוקחים מאוד רציני ורוצים צוות לעניין שנהיה מרוצים ממנו וכמובן שכל עזרה שתצטרכו ממני אני אהיה כאן ואגבה אותכם בכל מה שתצטרכו שנוגע לקהילה ולשרת.

אם כל זה מקובל עליכם, מקובל גם עלי.
    מקווה שאתם רציניים, בהצלחה.

_KoKoMaN_ _KoKoMaN_ מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    אורי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Skuri צפה בהודעה
    אני נותן לזה הזדמנות למרות שבחיים לא קרה שהבאנו אנשים מחוץ לפורום ללא עבר בקהילה שינהלו, אבל בגלל כל המצב של הקהילה ובגלל שהשרת מושבת שנה פלוס מינוס אולי אתם תוכיחו לי שאני עושה צעד חכם.

רק שני אנשים מקבלים גישה לניהול הפורום. תשלח לי בהודעה פרטית שני קישורים לפרופיל של המשתמשים שאתה רוצה שיקבלו את הגישה לניהול הפורום שלא יהיה מצב שיהיה לי שם שכונה כי אין דבר שיותר מרתיח אותי מזה.

שיהיה לי זמן אני אשוחח איתך כמו שצריך על כל הנושא פשוט אין לי זמן כל כך בזמן האחרון אבל אני אמצא את הזמן בשביל זה כי חשוב לי מאוד מהקהילה, בכל זאת הייתי דמות בחירה בקהילת הGTA תקופה ארוכה מאוד. יד חופשית תהיה לכם, אבל... שכונה אם אתה מבין למה אני מתכוון לא תהיה כאן שלא יהיה אחסון בשקל שפעיל שבוע ומושבת חודשיים, את כל הקטע של האחסון והצוות אנחנו לוקחים מאוד רציני ורוצים צוות לעניין שנהיה מרוצים ממנו וכמובן שכל עזרה שתצטרכו ממני אני אהיה כאן ואגבה אותכם בכל מה שתצטרכו שנוגע לקהילה ולשרת.

אם כל זה מקובל עליכם, מקובל גם עלי.
    מקווה שאתם רציניים, בהצלחה.
    שלחתי לך את הקישורים בפרטי

הסמל האישי של Skuri
    Skuri Skuri מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    אל תאכזבו.

עריכה:
    (אתה קיבלת ניהול, המשתמש השני צריך לאשר את עצמו במייל ורק לאחר מכן הוא יוכל לקבל גישות).
    נערך בפעם האחרונה על ידי Skuri : 29/01/14 ב 18:15

תגיות עבור נושא זה

eXTReMe Tracker