מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

אשכול: קולו של המשיח

 1. #1
  .Aviad .Y .Aviad .Y מנותק מתקדם
  תאריך הצטרפות
  24/07/07
  הודעות
  740
  קיבל לייק
  0 פעמים

  קולו של המשיח

  בס''ד

  שלום, אני המשיח

  שלום, אני נמצא פה וחי בינכם. יכול להיות שעברתי לידכם ברחוב, ולא ידעתם שאני זה אני, אבל אני יודע מי אתם.

  לאורך כל ההיסטוריה של עם ישראל היו זמנים הנקראים "מסוגלים לגאולה". ובכל דור יש משיח פוטנציאלי. אם בורא עולם מחליט שהתקיימו התנאים להבאת הגאולה, אזי אמורה להתעבר נשמת משיח באדם המסוים שיש לו הפוטנציאל, ואז הוא "בחזקת משיח". עד אותו הרגע שבורא עולם יחליט הזמן לגלותו.

  הקב"ה נתן לנו מתנה – חיים, ונתן גם הוראות יצרן: את התורה והמצוות. אבל רבים מאיתנו חושבים שיכולים לחיות מבלי לקיים את הוראות היצרן. אם היינו מתנהגים לפי "הוראות היצרן" בתקופות המיוחדות שציינתי לאורך ההיסטוריה, כבר מזמן היינו בזמן גאולה. למשל:

  א. יציאת מצרים. אם בני ישראל היו מתנהגים כפי שדרש בורא העולם, הייתה כבר אז באה הגאולה. אבל הם חטאו בעגל הזהב, בחטא המרגלים ועוד, ולכן נשארו למות במדבר.

  ב. בזמן בר כוכבא.

  ג. לפני השואה באירופה. אם היו עולים לישראל מבלי לחשוש לרכוש, כסף ומעמד וממלאים עוד תנאים, יכלה לבוא הגאולה עם קום המדינה.

  את כל הזמנים המסוגלים לגאולה "פיספסנו". בכל אחד מהזמנים שהוזכרו יכלה לבוא גאולה קלה, ללא צרות, שנקראת "אחישנה". זמן גאולת אחישנה עבר! היום אנו נמצאים בזמן גאולת בעיתה, שאפשר גם לכנותה "גאולת בעיטה." אין לנו ברירה, היא תבוא בכל מקרה, ובצורה קשה מאוד  מה יקרה לנו?

  במקורות נמצא תיאורים של תקופתנו. נאמר במסכת סוטה בגמרא: "בעקבות משיחא, חוצפה יסגא, ויוקר יאמיר, הגפן תתן פריה והיין ביוקר, והמלכות תהפך למינות ואין תוכחה, בית הועד יהיה לזנות." וגם: "דור שבן דוד בא, נערים ילבינו פני זקנים, וזקנים יעמדו לפני נערים."

  בתלמוד הבבלי במסכת סנהדרין נאמר: "שראויים היו ישראל, שיעשה להם נס בביאת המשיח כמו שנעשו ניסים בגואל ראשון (משה)", אלא שגרם החטא." כלומר – מכיוון שחטאנו כל כך הרבה, נצטרך לעבור את חבלי הגאולה בצורה קשה ביותר, המתוארת בדימוי בספר עמוס: "כאשר ינוס איש מפני הארי, ופגעו הדוב, ובא הבית וסמך ידו על הקיר ונשכו הנחש."

  בויקרא כ"ו ובדברים כ"ח מתוארות שתי האפשרויות, מה יקרה אם נלך בדרך ה', ומה יקרה אם לא.
  מומלץ מאוד לקרוא.

  אנו חיים במדינת "סדום ועמורה". המוסר בשפל, השלטון בזוי, הרמאות פורחת, העוני מחפיר,
  העושק והניצול - דרך חיים. פריצות בכל פינה. השבת מחוללת, ותורת משה אבלה ודומעת.
  המצב הזה יגרום, שחבלי הגאולה יהיו ביסורים קשים.

  בשמים נגזרו גזירות קשות מאוד עקב דינים קשים שבאו בעקבות התנהגות העם, על עוון העושק, על עוון הזנות, על מכירת התורה והחלש, על עוון גירוש אחינו היהודים מבתיהם בגוש קטיף ובצפון השומרון, ועל מסירת שטחים מארץ ישראל המובטחת – לשונאי ישראל. הנהגת עם ישראל, בחסות שתיקת העם, ממשיכה לדבר על מסירת שטחים.

  גוג ומגוג

  בימים אלו מתכנן ראש הממשלה אהוד אולמרט מתכונן לנסוע לוועידת אנאפוליס, שם הוא ימשיך בדרך קודמיו, להביע נכונות לוותר על אדמות ישראל לאויבינו. מאחר שעם ישראל שותק, כולל הדתיים שיושבים בממשלה ושותפים למרד הזה בקב"ה - עם ישראל ישלם במלחמות גוג ומגוג הקרבות, ובמיליוני אבדות.

  ולכן בקרוב מתחילות מלחמות גוג ומגוג. ישראל תותקף בנשק כימי וביולוגי מסוריה, בסיוע החיזבאללה והחמאס, ובהמשך גם בנשק אטומי מאיראן. גם מצרים וסעודיה יצטרפו להתקפה על ישראל, ובזמן מאוחר יותר גם כל מדינות העולם כולל ארה"ב. מומלץ לקרוא על כך בנביא זכריה י"ב, י"ד. ויחזקאל ל"ח-ל"ט.

  על עוון הגירוש ומסירת האדמות, נקבל מידה כנגד מידה - רעידת אדמה עזה ביותר. בקרוב כל אומות העולם יעלו על ישראל. העולם יעבור פגעי טבע קשים, שטפונות ורעידות אדמה. ארה"ב תשקע תחת המים. האנטישמיות תגיע לממדים נוראיים. יהודי הגולה שלא יעלו ארצה - לא ישרדו! כפי שבגאולה ראשונה, יהודים שדבקו בגלות מצרים, הושמדו בשלשת ימי החושך. ואלו שלא סימנו בדם על משקוף ביתם, הוכו במכת בכורות.

  אף הרב כדורי זצ"ל חזר והזהיר את יהודי הגולה לעלות בדחיפות לישראל לקראת התגלות משיח צדקנו, מפאת אסונות הטבע הגדולים שיהיו שם בקרוב. אפילו אדם דתי ושומר מצוות יאבד אם הוא ישאר בחו"ל.
  מיהו המשיח?

  לפני שנתיים, במוצאי כיפור, אמר הרב כדורי זצ"ל שנתעברה נשמת משיח באדם מישראל. ואכן, המשיח חי ונמצא ביננו כאדם, וגר בתל-אביב. אדם מן הישוב. הוא לא משתייך לאף זרם דתי מוכר, למרות שהינו דתי אמיתי, כפי שבאמת בורא עולם דורש. המשיח שרת בצה"ל.

  עוד אמר הרב כדורי, שסודו הוא סוד חצי המדינה. מדוע? הוא מוכר למעשה לחצי המדינה, הוא משתמש הרבה בכלי התקשורת, אבל לא חושבים ולא מאמינים שזה המשיח.

  עוד הוסיף הרב כדורי זצ"ל, שהמשיח אינו מביט על אדם מישראל "כחילוני" או "כדתי", ויתכן שאלה שאינם שומרי תורה ומצוות, יקבלו את המשיח יותר מאשר אותם שנקראים "דתיים".

  משיח אמת אינו יכול להכריז על עצמו או להמליך את עצמו, הקב"ה מחליט מתי הוא יתגלה וזה קרוב מאוד! מי שיכריז על המשיח לעיני העם והעולם והתקשורת הישראלית והעולמית, יהיה אליהו הנביא, שכבר נמצא ביננו כאדם. כמוהו גם שר צבא ישראל, המלאך מיכאל, ושמואל הנביא, שהיה בזמנו הסמכות הרוחנית והכריז על שאול המלך ואחר-כך על דוד.

  המשיח יתגלה במהלך מלחמת גוג ומגוג. הוא יהיה המנהיג הבא של עם ישראל ובהמשך של העולם כולו. רק הקב"ה כמלך העולם והמשיח כמנהיג יוכלו להוביל אותנו, ולהציל חלק קטן מאיתנו, במהלך המלחמות הקרבות, ולהביא אותנו לימות המשיח הנכספים.

  המשיח לא בא להציל את היהודים ולא בא לתת להם יחס מועדף; הוא בראש וראשונה הוא חייל של הקב"ה ובא לנקום בכל מי שמכר את ארץ ישראל ותורת משה. הוא בא להביא צדק לכל העולם, לא רק ליהודים. מבין הגויים ישארו רק אלו שהיה להם לב לעזור לחלש. אלה שמאמינים בבורא עולם. ורק אלה שיקבלו את "המשיח היהודי".


  מתי יתגלה המשיח?

  במסכת סנהדרין בתלמוד עמ' צ"ז מתואר זמן גלוי משיח: "בשישית קולות (קולות מלחמה), בשביעית מלחמות, ובמוצאי שביעית בן דוד בא." איך יודעים שהכוונה לשנת השמיטה הזו?

  קודם כל, כתוב "אקים להם מלך רשע כהמן" - ברור שמדובר באחמדיניג'אד. לבד מזאת, כל סימני ביאת משיח התקיימו.

  הרב כדורי גם הביא את חישוביו של הגאון מווילנה: סימנה של גוג ומגוג הוא שהיא פורצת ביום הושענא רבה של מוצאי "שביעית", שנת שמיטה. ומתברר שההתקפה האמריקנית על בן לאדן באפגניסטן, החלה בדיוק ביום הושענא רבה, במוצאי שנת השמיטה הקודמת, ומאותו הרגע נספרות שבע שנים עד לגלוי משיח. שזה מוצאי השנה הזו.

  מי שחושב שמדובר על השביעיה הבאה או שביעיה אחרת, יזכור שהיו גם שישה מליון שחשבו בצורה זו.


  איך יראה העולם באחרית הימים?

  במלאכי ג' כתוב: "וזרחה לכם יראי שמי, שמש צדקה ומרפא בכנפיה." ירושלים תהיה מרכז רוחני של כל העולם. אלה מאומות העולם שישרדו, יעלו לירושלים, כמו שפעם היו עולים לבית המקדש, לקבל כוח רוחני, וגם כדי ללמוד מעם ישראל את תורת משה. הנשמה, כמו מגנט, מרגישה איפה האור. נציגים נבחרים של עם ישראל יצאו לעולם להדריך את אומות העולם בתורת משה, וכל העולם ידבר עברית!

  כל המוסדות הקיימים היום כמו קופת-חולים, משטרה, ביטוח לאומי, מכבי אש - הכל יסגר, כי לא יהיה בהם צורך. העולם יהיה כמו גן עדן. הצמחים יתנו מעצמם אוכל. הענין של "בזיעת אפיך תאכל לחם", יגמר! בני האדם לא יצטרכו לטרוח ולעבוד כדי להשיג מזון. לא יהיה יותר רוע בעולם. היצר הרע ימחק!

  אז מה יעשו? יתבטלו? לא. כולם יעסקו בחסדים לחלש בחברה. תלמידים יתנדבו לעזור לקשישים.
  ילמדו אורחות חיים באופן מעשי. והדוגמאות - מאבותינו. כמו למשל כיצד עמד אברהם אבינו בפתח האוהל כחום היום וחיפש אורחים. החיות יחיו בשלום עם בני האדם. הטבע כולו יהיה בשלום עם האדמה והאדם. לא יהיו הוריקנים, לא רעידות אדמה וכו'.

  לאנשים יהיה עושר נפשי, שהיום אין לאף אחד. הם ירקדו מרוב שמחה. שיא ההרגשה הטובה תהיה בירושלים ובארץ ישראל. בשנת 2035 תהיה תחית המתים - אבל לא לכולם. רק חלק מהאנשים יזכו לחיי נצח. אלה שיתעוררו יחיו עם קרוביהם האמתיים, נשמות תואמות. בני זוג יהיו סופיים, תואמים בגוף ובנפש, משורש הנשמה.

  אחר-כך, בהדרגה יווצר קשר עם עולמות אחרים, העולמות של צבאות השמיים שיעזרו לנו בזמן מלחמת גוג ומגוג (ישעיהו כ"ד).

  כל אחד רוצה לחיות בזמנים הנפלאים שתוארו כאן. אבל לפי הנביא זכריה בפרק י"ב, נאמר שישארו רק שליש, ומתוך השליש בורא עולם "יעשה זיקוק". בסך-הכל מיהודי הגולה לא ישאר זכר אם לא יעלו לישראל ולא יעשו כנדרש. ומישראל ישארו רק 400 אלף איש.

  אזור תל אביב והמרכז ימחק בפצצת אטום. תבינו, לבתים בעוד זמן מה לא יהיה שום ערך. הבתים יפלו ברעידת האדמה, או על-ידי הטילים. בשנה הקרובה הקב"ה יוציא מאיתנו זעקות שבר בצורה משפילה ביותר, כמו שזעקו במצרים כשזרקו ילדים ליאור.

  בית המקדש מתקרב לכוון כדור הארץ מן השמיים, והתקרבותו קשורה במעשינו. רק מי שינהג כנדרש יוכל להנצל ויהיה לו מקום בחיי נצח!


  מה יעשה אדם כדי להנצל?

  ינצל רק מי שיציל אחרים, בכך שיכין את בוא המשיח ויפרסם אותו במודעות ושלטים. ינצל רק מי שילך בדרך תורת משה בהקרבה, במסירות ובצניעות. ינצל רק מי שיוכיח את צפיתו למלכות ה' דרך משיח בזעקה ופרסום.

  זעקה לבורא עולם בכל יום, בכל מקום ובכל זמן: "אדני מלך העולם שלח לנו את משיח בן- דוד." עדיף שתזעקו עכשיו לקב"ה שישלח משיח, רגע לפני התחלת הצרות, מאשר שתצעקו מרוב כאבים ויסורים.

  נשים חייבות ללכת בלבוש צנוע, וגברים גם הם חייבים לנהוג בצניעות. לעזור לחלש, לעזור לעני, גם לבעלי חיים עזובים. כל הדתיים חייבים לשרת בצבא, ביחידות נפרדות בלי נשים.

  יש לשים פוסטר או מדבקה על דלת הבית, בחלון המכונית, בעבודה, בחנויות, וגם לחלק לאחרים – כמו "העם בוחר משיח", "הפתרון היחיד - משיח בן-דוד", "דור שלם דורש משיח" או "אני בוחר בקב"ה כמלך העולם ובמשיח בן דוד כמנהיג ישראל".

  צריך להבין שממש בימים אלו ננעלים שערי שמיים! מי שלא יבצע במהירות את העצות שנתנו כאן -אבוד! מי שחושב שהוא "דתי" ומוגן, ולא יעשה את הנאמר פה - טועה! בעיני שמיים אין היום הבדל בין דתי לחילוני. אף אחד לא מבקש משיח כמנהיג, כולם רודפי עגל הזהב, ומוכנים להיות עבדים לחרטומים ולפרעונים. אבל בלי משיח ישראל תאבד!

  ועוד דברים מאוד נכונים ואמיתיים אפשר לקרוא באתר - http://mashiach66.webng.com/

 2. #2
  ProJecT^X ProJecT^X מנותק גורו
  תאריך הצטרפות
  26/07/05
  שם פרטי
  אושרי
  הודעות
  2,481
  קיבל לייק
  1 פעמים
  מעניין-ונכון

 3. #3
  Do13v Do13v מנותק גורו
  תאריך הצטרפות
  28/09/05
  הודעות
  2,915
  קיבל לייק
  0 פעמים
  איך שזה נכוןןןןןןןן איךךךך שזה נכוןןןןןןןןןןןןןןןןן אני אומרר לכםםםםםםםםםםםם זה כ"כ נכוןןןןןןןן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. #4
  Mr.Killer Mr.Killer מנותק ותיק
  תאריך הצטרפות
  09/01/05
  הודעות
  1,657
  קיבל לייק
  2 פעמים
  בס"ד
  פשששש כל הכבוד אחי אשרייך וברור שזה נכון
  בעזרתם השם המשיח יגיע בקרוב מאוד..

 5. #5
  virus10 virus10 מנותק טירון
  תאריך הצטרפות
  06/11/07
  הודעות
  49
  קיבל לייק
  0 פעמים
  אני ערבי וקראתי את זה בספר מהספריה שלי בבית לפניכם חחח
  שקראתי את זה הרגשתי במשהו לא טוב ... הרגשתי שכל העולם הזה עכשיו אין בו אמונה
  אמרתי לנפשי שאני חייב לעזוב את ה אנטרנט - אתרי הפורן - המוסיקה - האהבה בגיל ההתגברות ...
  וכל השטויות וללכת ולהתפלל לאלוהים ... כי באמת זה דבר מפחיד מחר מה נעשה בגהנום?

 6. #6
  הסמל האישי של Mescaline`
  Mescaline` Mescaline` מנותק סטלן בסטלה
  תאריך הצטרפות
  23/11/07
  שם פרטי
  בן
  הודעות
  2,698
  קיבל לייק
  0 פעמים
  ציטוט במקור פורסם על ידי virus10 צפה בהודעה
  אני ערבי וקראתי את זה בספר מהספריה שלי בבית לפניכם חחח
  שקראתי את זה הרגשתי במשהו לא טוב ... הרגשתי שכל העולם הזה עכשיו אין בו אמונה
  אמרתי לנפשי שאני חייב לעזוב את ה אנטרנט - אתרי הפורן - המוסיקה - האהבה בגיל ההתגברות ...
  וכל השטויות וללכת ולהתפלל לאלוהים ... כי באמת זה דבר מפחיד מחר מה נעשה בגהנום?

  לא מאמין בגיהנום

 7. #7
  WickedSick WickedSick מנותק תואר כבוד
  תאריך הצטרפות
  12/11/05
  שם פרטי
  יותם
  הודעות
  13,519
  קיבל לייק
  4 פעמים
  בעזרת השם הוא יגיע .

נושאים דומים

 1. תגובות: 4
  הודעה אחרונה: 01/01/05, 15:38
 2. תגובות: 5
  הודעה אחרונה: 22/12/04, 23:47
 3. רגע מתוק של ניצחוןאליפות?!
  על ידי No Nick בפורום פח זבל
  תגובות: 14
  הודעה אחרונה: 21/12/04, 21:32
 4. שחקן השנה של פיפא: רונאלדיניו
  על ידי BigiD בפורום פח זבל
  תגובות: 7
  הודעה אחרונה: 21/12/04, 16:49
 5. המחזור הבא של הליגה הלאומית
  על ידי DynaMiX בפורום פח זבל
  תגובות: 0
  הודעה אחרונה: 01/01/70, 02:00
eXTReMe Tracker