פיפא 2012 לMAC! לינק 1 ! *המשחק המלא*pיפא 11 הוא ללא ספק משחק מדהים שרבים מאיתנו מבזבזים וביזבזו המון שעות משחק עליו , אך כמו כל שנה מגיע לו האח הגדול שבמקרה הזה הוא פיפא 2012 וגונב את הבכורה.. EA מציגה את המהדורה החדשה של fifa , ''פיפא 12'' או בשמו המלא "פיפא 2012" שמציג לנו כמות נכבדת של חידושים שהיו חסרים במשחק פיפא הקודם.


Player Impact Engine - מערכת טאקלים משופרת


חידוש נהדר שהתווסף השנה בפיפא 2012 , המנוע משפר את מגוון הטאקלים והופך אותם ליותר ריאליסטים ופגיעים יותר כלפי השחקנים בכל אברי הגוף השונים, בנוסף, שחקנים יכולים להתעייף ולהיפצע גם אם הם לא עם הכדור באותו זמן, עוד דבר שמוסיף ריאליסטיות למשחק. עוד דבר שהוא חלק מהמנוע, הוא ה-''True Injuries'' שבו הפציעות מתרחשות אל מול עיננו, אם ראיתם את הטריילר של EA לתערוכת ה Gamescom השנתית תוכלו לראות באחד מהקטעים שחקן נאנק מכאבים בעוד שהקרסול שלו מסובבת. לסיכום, חידוש מדהים ל-FIFA 12.


Precision Dribbling - מערכת שליטה בכדור


חידוש מצוין נוסף שמוסיף הנאה למשחק הפיפא , מערכת השליטה בכדור מאפשרת לנו לשמור על הכדור קרוב יותר ועל שליטה הדוקה יותר, מה שימנע מהיריב לחטוף לנו את הכדור, השחקן יגע לעיתים יותר תכופות בכדור בזמן שהוא מכדרר כדי לשמור עליו וכדי לשלוט בו יותר טוב.


Tactical Defending - מערכת ההגנה


פיפא 2011 היה משחק שמאוד קל להכניס שערים אחרי שהבנת את הפואנטה, בדיוק זאת הנקודה שפיפא 2012 שונה. בפיפא 2012 שיפרו בצורה ניכרת את מנוע ההגנה, ובכך מאפשרים להגנה שלך לפעול בצורה חכמה יותר, אין ספק שמעכשיו לא נראה 3 ו 4 שערים בדקת משחק, פיפא 2012 הולך להיות משחק קשה מאוד.


Pro Player Intelligence - אינטרליגנציה מלאכותית


האינטליגנציה המלאכותית של השחקנים השתפרה במשחק פיפא 2012, למשל אם תשחקו מול בארסה, ודוד וייה שידוע בתור נוגח לא טוב במיוחד יהיה על המגרש, השמירה עליו בהרמות מן האגפים תהיה פחות מוגברת, אם למשל תשחקו מול ריאל מדריד שבה משחק רונאלדו שיש לו משחק ראש מצוין, תראו לפחות שני שחקנים שומרים עליו, או למשל כאשר מגן חזק במיוחד ירוץ לכיוון של שחקן אחר, השחקן יתנהג בהתאם ויותר בזהירות כלפיו, מהלכי המסירה יהיו יותר מסובכים משבעבר, אם למשל שחקן שהוא לא יהיה בטווח הראייה שלך ותנסה למסור לו, הכדור לא יגיע לכתובת, אין ספק ש EA שמה לעצמה מטרה השנה להפוך את משחק הפיפא 2012 ליותר מציאותי.

OS: Windows XP/ Windows Vista/ Windows 7
CPU: 2.4 GHz single-core
RAM: 512 MiByte (XP) or 1 GiByte (Vista)
Graphics card: Geforce 6600 or better, Ati Radeon 9800 Pro or better, Support for Shader Model 2.0 or better, DirectX 9.0c
VRAM: 128 MiByte
Sound: DirectX 9.0c compatible sound device
Input: Keyboard or Dual Analog Gamepad
HDD: 4.4 GB or more, free disc space
Internet: Broadband Internet connection required for Installation and online gaming
הורדה: (MAC בלבד)http://shareflare.net/download/1959....skin_.dmg.html
תהנו!!!