משחק הכדורגל המוכר ביותר בעולם חוזר, כבכל שנה, עם גרסת 2012 שלו.
גרסת 2011 היתה אחת מגרסאותיה היותר מוצלחות של המשחק, אולם החברים ב EA הצליחו לשפר אותה עוד יותר בגרסה זו כאשר הוסיפו שיפורים רבים כגון:
- המשחק ה19 בסדרת FIFA של EA. לראשונה מיציאתו של המשחק לקונסולה PS3 המשחק יהיה זהה, ולא יהיה שוני בין הPS3 למחשב.
- לאחר שנים שהתפריט מסודר לאורך, הוא מופיע לרוחב בFIFA 12, וזאת לא סתם עכשיו המשחק אף זוכר את ההעדפות שלכם ומרכיב את רשימת מצבי המשחק על פיו.
- אחד מהשינויים הגדולים ביותר הינו מנוע הפגיעה (impact engine). המנוע יחשב את עוצמת הפגיעה ביחס לחוסן הפיזי של השחקנים, ובכך יקבע אם השחקן יפצע בעקבות אותה פגיעה. שיפור זה ישפר את הריאליסטיות של כל פגיעה.
- מערכת המסירות של המשחק עברה שינוי השנה והפכה לריאליסטית יותר. לדוגמא, אם תנסה למסור לשחקן שלא נמצא בטווח הראיה של השחקן עם הכדור ככל הנראה המסירה לא תגיע ליעד, בכך מקווה EA שתפטר מהפסים שמתבצעים כביכול בלי שהשחקן רואה את השחקן לו הוא מנסה למסור.
- בנוסף לכך ישנו שיפור נוסף, שהופך את מערכת המשחק לראליסטית יותר, והיא, שהשחקן ינהג לפי יכולותיו האישיות מול יריבו, לדוגמא: אם שחקן יראה את מסי מגיח לעברו, הוא ינהג בזהירות רבה יותר עם הכדור.
- השנה לעומת השנים הקודמות הקהל יהיה ראליסטי יותר. היוצרים טוענים כי הם הושפעו מהקהלים באנגליה בעיקר.
- בנוסף לכמות הארנות המרשימה שיש למשחק, השנה יתווספו עוד שלושה שיכללו בצידם ספסלים, ויהיו בעלי אפקטי תאורה מרשימים.
- ישנם עוד מספר שיפורים קטנים ונוספים, והם מערכת הדריבלים שתהיה בעזרת הסטיק השמאלי בשלט, זווית מצלמה חדשה שתהיה קרובה לדשא יותר ותפריט נוח ופשוט מאשר בשנים קודמות.
- השנה הקבוצה שאותה תבחרו בהפעלה הראשונית של המשחק שכביכול היא הקבוצה אותה אתם אוהדים, כל משחק איתה מול המחשב או במצב מכוון מוסיף לה נקודות.
- מצב אתגרים שמבוסס על כותרות מעולם הכדורגל. צ'לסי הצליחה לחזור מפיגור 4-1 מול ארסנל בדקה ה-60? אנשי EA, שיעקבו כל עת אחר הכותרות, יציעו לכם לשחזר את ההישג, ולזכות בעוד כמה נקודות עבור הקבוצה שלכם.
- המשחק יכלול גם מערכת סטטיסטיקה דינמית על שחקנים, שמתעדכנת בהתאם להישגיהם ופציעותיהם על המגרשים האמיתיים.


קישורים להורדה: (7 חלקים)
1 http://www.wupload.com/file/236480343
2 http://www.wupload.com/file/236480344
3 http://www.wupload.com/file/236480345
4 http://www.wupload.com/file/236480346
5 http://www.wupload.com/file/236480349
6 http://www.wupload.com/file/236480353
7 http://www.wupload.com/file/236480359