מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

אשכול: ישר כוח סקורי ואלון

הסמל האישי של ErEzRo16`
    ErEzRo16` ErEzRo16` מנותק ותיק
    שם פרטי
    שבקס"ל
    קיבל לייק
    8 פעמים

ישר כוח סקורי ואלון

סקורי,מתור אחד שהם הכי וותיקים ועדיין פעילים פה ושם אני רוצה באמת בשם כל החברה עם הברגים הדפוקים והמערכת הקורסות - יצאת אחלה גבר שבעולם. באת משום מקום לקהילה,ואתה הרמת אותה.
    אם אתה באמת זוכר אותי,אתה מוזמן לשלוח לי ה"פ אם אתה צריך משהו או להוסיף אותי בסקייפ [תן לי ואני יוסיף אותך אין לי כוח להחליף לאנגלית].
    קיצר מי שעומד ישר לצאת על רון בגלל שטות שקרתה פעם - עומד לחטוף גזר בתוך התחת,הבנאדם בא ומשקיע אל תהרסו לו!

אלון,
    אתה זוכר את הקלאן שהקמת פעם והייתי שם איתך? נו הזה שם במפעל שלא רחוק משדה התעופה.. כן זה! אני זוכר כל פרט ממנו,
    ואני זוכר את היום שמינו אותך לאדמין. נסתי כ"כ הרבה להתקבל אבל כוסעמק הייתי קטן קיצר המון זמן חלף,אני כבר בן 14 ומותר לי לעלות לבד במעלית,
    אבל בעקרון מה שאני רוצה להגיד זה שאני בא להגיד גם לך שאתה בנאדם מופלא ואחלה של חבר,אומנם אנחנו לא שומרים על קשור הדוק אבל עדיין פה ושם אני מנסה להשיג אותך בפייס..

בקיצר,
    בהצלחה לקהילת
    SZfDM 2013 by Skuri & RapeJoinT

למי ששואל איך אני יכול לקרוא לעצמי וותיק - אני פה מ2008. (תוותרו לי על חודש)

PinkWeed PinkWeed מנותק מנהל פורום ספורט כללי ו-TF2
    שם פרטי
    פנחס
    קיבל לייק
    360 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ErEzRo16` צפה בהודעה
    סקורי,מתור אחד שהם הכי וותיקים ועדיין פעילים פה ושם אני רוצה באמת בשם כל החברה עם הברגים הדפוקים והמערכת הקורסות - יצאת אחלה גבר שבעולם. באת משום מקום לקהילה,ואתה הרמת אותה.
    אם אתה באמת זוכר אותי,אתה מוזמן לשלוח לי ה"פ אם אתה צריך משהו או להוסיף אותי בסקייפ [תן לי ואני יוסיף אותך אין לי כוח להחליף לאנגלית].
    קיצר מי שעומד ישר לצאת על רון בגלל שטות שקרתה פעם - עומד לחטוף גזר בתוך התחת,הבנאדם בא ומשקיע אל תהרסו לו!

אלון,
    אתה זוכר את הקלאן שהקמת פעם והייתי שם איתך? נו הזה שם במפעל שלא רחוק משדה התעופה.. כן זה! אני זוכר כל פרט ממנו,
    ואני זוכר את היום שמינו אותך לאדמין. נסתי כ"כ הרבה להתקבל אבל כוסעמק הייתי קטן קיצר המון זמן חלף,אני כבר בן 14 ומותר לי לעלות לבד במעלית,
    אבל בעקרון מה שאני רוצה להגיד זה שאני בא להגיד גם לך שאתה בנאדם מופלא ואחלה של חבר,אומנם אנחנו לא שומרים על קשור הדוק אבל עדיין פה ושם אני מנסה להשיג אותך בפייס..

בקיצר,
    בהצלחה לקהילת
    SZfDM 2013 by Skuri & RapeJoinT

למי ששואל איך אני יכול לקרוא לעצמי וותיק - אני פה מ2008. (תוותרו לי על חודש)
    תגיד אתה קראת בכלל את האשכול ? S:
    הקהילה לא עומדת להיפתח

הסמל האישי של ErEzRo16`
    ErEzRo16` ErEzRo16` מנותק ותיק
    שם פרטי
    שבקס"ל
    קיבל לייק
    8 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי PinkWeed צפה בהודעה
    תגיד אתה קראת בכלל את האשכול ? S:
    הקהילה לא עומדת להיפתח
    רון ואלון מתכננים לפתוח את הקהילה...

הסמל האישי של Twixer
    Twixer Twixer מנותק אחראי קטגורית גרפיקה ועיצוב
    שם פרטי
    נ
    קיבל לייק
    1094 פעמים
    בבון

הסמל האישי של Skuri
    Skuri Skuri מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    אני זוכר אותך אחי.. ותודה רבה על האשכול, אין לך מושג כמה שאני מעריך משתמשים כמוך שיודעים להגיד תודה לפעמים ולא רק באים בדרישות כל הזמן.
    אבל לייתר דיוק, אני ואלון נרים קהילה שנקבל אחסון מגבוהה כמו שאמרתי באשכול בנעוץ - אנחנו רק יד שלישית בכל הנושא הזה לכן אין לנו כל כך הרבה מה לעשות ותאמינו לי שיהיה לנו את כל הכלים הדרושים להרים את הקהילה מחדש אנחנו נרים אותה ונתן את כל כולנו שיהיה לכם כיף כאן..
    שיהיה שבת שלום חברים :-)
    נערך בפעם האחרונה על ידי Skuri : 28/06/13 ב 18:57

eXTReMe Tracker